College Savings: Použitie Životné poistenie a ostatné investície

Home » Investing » College Savings: Použitie Životné poistenie a ostatné investície

Bad Investície College fondu vášho dieťaťa

 Bad Investície College fondu vášho dieťaťa

S možnosťou toľko skvelých koľaj sporenia zavádza v posledných rokoch, je ťažké si predstaviť, že toľko ľudí stále tak katastrofálne zlé investičné rozhodnutia. Zatiaľ, s čo najväčším počtom off-the-múr nápadov, ako vidíte hodené v internetovej chatovacej miestnosti, je jasné, že ľudia sú stále na scestie.

Najchudobnejších plánovanie sa zdá vyplývať z túžby ľudí buď prekonať investičných možností viac dôveryhodné, alebo aby sa pokúsila nájsť “istá vec.” Obe tieto myšlienky, zatiaľ čo ušľachtilý, zvyčajne skončí robí pravý opak toho, čo bolo zamýšľané.

Rodičia, ktorí dali vajcia v týchto netradičných “koša” sa často ocitajú na krátke prostriedkov, keď príde čas, aby profitovať a začať platiť školné.

Aj napriek tomu, že prísľuby bezpečnosti a návratnosti môže byť skvelé, mali by ste starostlivo premýšľať pred umiestnením dieťaťa vysokoškolský fond v niektorom z týchto investícií.

Životné poistenie alebo anuity

Jedným z najčastejších prechmatov pri zakladaní vysokoškolský fond je využitie životného poistenia kontrakt ako základná investícia. Konkrétne celý život a variabilné životné poistenie, rovnako ako renty, často sú misselected ako vhodných vozidiel.

Častokrát sa poisťovací agenti vám odporúčame využiť na to, že životné poistenie alebo anuity umožňujú daňové-odložená hromadeniu. Ich teória je, že ak ste si kúpili rovnaké podielové fondy v pravidelnom zdaniteľného účte, mali by ste platiť dane každý rok na rastom. To znamená, že poistná zmluva alebo anuitnej chráni vaše rastúce vysokoškolský fond zo Strýčka Sama.

Aj keď je to čiastočne správne, ľudia, ktorí podporujú využívanie životného poistenia nespomenúť, že budete ešte musieť platiť daň z príjmu na svoje zisky, keď stiahne peniaze, rovnako ako potenciálny trest 10 percent, ak ste mladší 59 1 / 2.

Oni tiež nespomenúť, že môžete získať ešte lepšie daňové úľavy v § 529 účtu alebo Coverdell ESA (Education IRA), s 1-2 percent ročných úspor v obstarávacej cene nad poisťovňou alebo anuitnej zmluvy.

Zberateľské predmety a umelecké diela

Kým zhodnotenie hodnoty spojené s umelecké diela a zberateľské môže byť značná, takže môže nevýhoda. Na rozdiel od akciových alebo dlhopisových investícií, ktoré predstavujú hmatateľný nárok na reálnych finančných aktív, hodnota umeleckých a zberateľských predmetov je založený výlučne na názory ľudí.

Hodnota umeleckého diela a zberateľské predmety môže dramaticky zmeniť cez noc len preto, že nie sú k dispozícii žiadne ďalšie kupca pre určitý typ položky. To znamená, že sú veľmi náchylné k veci, ako módy, trendy, a recesiou.

Aj keď by to mohlo byť zábavné namiešajte ocenenie jemnejšie veci s rastom vášho čistého imania, malo by to predstavovať iba malú časť svojho celkového portfólia a nikto z vašich univerzitných úspor.

Zlato a iné drahé kovy

Pre mnoho ľudí, zlato predstavuje výšku istoty a bezpečia. Je to skutočné, hmatateľné, a bol v dopyte tak dlho, ako ľudstvo môže pamätať.

Napriek tomu, že rovnaký hmotná príroda je presne to, čo môžete urobiť drahých kovov zlého investičného výber. Náklady na obstaranie a uloženie zlata, a to najmä v relatívne malých množstvách, môže rýchlo zničiť nejaké ocenenie hodnoty. Navyše udržiavanie zlato vo svojom držaní, a to aj v trezore, prípadne vás robí terč pre krádež.

Vzhľadom na skutočnosť, že zlato má iba zarobené 6-7 percent ročne v priebehu posledných dvadsiatich rokov, zdá sa, aby sa tento typ investícií oveľa viac práce, než to stojí za to. Ak máte naozaj pocit, že budete potrebovať nejakú expozíciu drahých kovov, zvážte nákup podielový fond, ktorý investuje v zavedených zlatých ťažobných spoločností.

Vysoko rizikové / Investície s vysokým návrat z burzy

Hoci prísľub veľkého návratnosť je lákavé, za oslobodenie od investícií do vysoko rizikových a stratégií, ako sú opcie, malých firiem a medzinárodných trhoch. Hlavným dôvodom je to, že budete mať veľmi málo času, aby sa na investičné chyby ako štart z vysokej školy sa blíži.

Najmä, mali by ste sa vyvarovať akéhokoľvek typu investícií, kde sa vaše “nevýhodou” je potenciál pre celkovú stratu. To je prípad s mnohými typmi opcií, ako sú nekryté puts a výziev, ako aj investície do malých spoločností v nestabilných tretích svetových ekonomík.

Váš 401k

Keď vaše 401k je veľká investičný nástroj pre odchod do dôchodku, a dokonca obsahuje investičné možnosti hodné vašej vysokej školy fondu, mali by ste sa vyhnúť sledovanie ho ako zdroj koľaj aktíva. Hoci podkladové investície môže byť prijateľný, náklady a načasovanie prístupu peňazí by mohlo byť katastrofálne pre širšie finančnú situáciu.

Pre väčšinu ľudí, budú ich deti chodiť do vysokej školy počas 10-20 rokov odo dňa ich očakávaného odchodu do dôchodku. Užívanie významnú distribúcii od toho, čo je hlavným prínosom odchod väčšiny ľudí je dať späť na námestí jeden s málo času na dohnať. Aj keď vezmeme úver proti hodnote vášho 401k je spravidla zmrazí rastu podkladových aktív, kým je úver splatený.

Ešte horšie ako úver, je myšlienka pri skutočné rozloženie z vášho 401k platiť za vysoké školy výdavky. Pritom zaplatíte federálne a štátne dane z príjmu na odstúpenie od zmluvy, rovnako ako 10 percent pokuta, ak máte menej ako 59 1/2. To by mohlo ľahko rezať $ 10,000 distribúciu až do výšky $ ako 5000 menej.

zhrnutie

V uplynulých rokoch, vláda vyzývajú rodičov, aby si šetriť na vysokú školu s vytvorením niektorých veľmi atraktívnych investičných účtoch, ako je § 529 plánov a Coverdell ESA. Okrem zaujímavých daňových výhod spojených s týmito účtami, môžete si vybrať zo širokej škály investícií od garantovaných diskov CD k agresívnemu rastu. Než začnete hľadať inde, dávajú tieto možnosti dobrý vzhľad. Mali by byť viac než dostatočné pre splnenie budúcich nákladov vysokej školy v kombinácii s pravidelným sporenia.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.