Dalinis Investavimas: Get Started į rinką be daug pinigų

Home » Investing » Dalinis Investavimas: Get Started į rinką be daug pinigų

 Dalinis Investavimas: Get Started į rinką be daug pinigų

Jūs žinote, jūs norite pradėti investuoti, o gal jūs turite savo akis dėl kai kurių konkrečių išteklių, kad jūs manote yra perspektyvus. Bet kai jūs pažvelgti į kai akcijų kainos ten, staiga jis neatrodo vykdytinas. Daugelis viešai prekiaujama bendrovės akcijų kainas į šiaurę nuo 100 $, o kai kurios, pavyzdžiui, “Amazon” ir Alfabetas Inc. “(patronuojanti bendrovė” Google “), yra daugiau nei $ 1,000. Kaip jums turėtų investuoti, jei jūs negalite sau leisti pirkti net vieną dalį?

Geros naujienos yra tai, kad jūs neturite pirkti visą dalį vienu metu. Strategija vadinama trupmeninė investavimas leidžia jums pirkti porcijas akciją. Štai kaip tai veikia.

Kas yra Dalinis Dalintis?

Kaip jūs turbūt padarė išvadą, daliniais dalis yra visiškai akcijos frakcija. Priklausomai nuo įmonės Jūs investuojate arba brokeris naudoti, tai galima nusipirkti akcijos dalis. Taigi, jei akcija kainuoja 100 $, ir jūs turite tik 25 $ investuoti, jums gali būti suteikta galimybė iki vieno ketvirtadalio akciją. Jūs vis dar galite gauti investuoti į įmonę, bet jums nereikia laukti, kol jūs išgelbėti iki pakankamai pirkti visą atsargų.

Dalinis akcijos taip pat kyla iš akcijų skyla ir susijungimai ir įsigijimai. Tačiau, jeigu jau turite atsargų įmonėje, kad auką split, arba kad yra įtrauktas į kokios nors kitos sandorio, šie gauti akimirkinis akcijas metodai tikriausiai netaikomos jums.

Vienas iš paprasčiausių būdų, kaip įsigyti akimirkinis akcijų yra per dividendų reinvestavimo planus.

Jei gaunate dividendus išteklių, investicinio fondo ar ETF, kai brokeriai ir įmonės turi turėti automatinį planus, reinvestavimo tuos dividendus pirkti daugiau akcijų. Daugeliu atvejų, galite gauti 15 $ dividendų. Dividendų reinvestavimo automatiškai nusipirkti dalinis akcijas, remiantis dabartinės akcijų kainos.

Privalumai dalinės Investavimas

Jei investuoti, naudojant dalines akcijas, jums naudos iš lankstumą ir efektyvumą. Jūs galite pradėti uždirbti grąžą savo pinigus anksčiau. Priklausomai nuo tarpininko jūs naudojate, ir įmonių, jūs turite prieigą prie, tai net galima pradėti investuoti su tiek mažai, kaip $ 5 kai samdote dalinės investavimo strategija. Kaip žinote, kuo anksčiau pradėti investuoti (ir pasinaudojant Sudėties pajamas), tuo geriau jūs esate ilgalaikėje perspektyvoje.

Be to, su trupmeninės investuoti, turite galimybę investuoti į bendrovių, kurios jums gali būti galėtų sau leisti. Daugelis iš mūsų gali ne tik įsigyti aukščiausios kainų sandėlyje dalį. Dalinis investavimas suteikia jums galimybę Nuosavas nedidelis gabalėlis tokių įmonių-ir naudos mažame būdu iš jų sėkmę.

Pasinaudodama dividendų reinvestavimo planai gali būti ypač efektyvus būdas sukurti savo portfelį su trupmeninės investuoti. Dividendai yra bendrovės pelno dalį. Gaunate išmoką remiantis kiek akcijų priklauso. Jei leisite automatiniam reinvesticijos, perkate daugiau akcijų, kurių kiekvienos dividendus. Ir, kaip jūs perkate daugiau akimirkinis akcijas su savo dividendus, jums padidinti jūsų kitą išmokėjimo dydį.

Tai savęs įamžinti ciklas, naudinga jums šiek tiek vienu metu.

Kaip pirkti dalines akcijas

Daugelis internetu nuolaida brokeriai, kurie siūlo automatinius investicinius planus taip pat leidžia jums dalyvauti trupmeninės investuoti. Jei sutinkate investuoti nustatytą pinigų sumą kiekvieną mėnesį, brokeris automatiškai pirkti kiek įmanoma (remiantis kainą) savo pasirinkimą individualios, EMF, ar investicinių fondų akcijas. Tai galėtų reikšti, dalines akcijas, jei suma, kurią investuoti neužtenka įsigyti visą dalį.

Sužinokite, ar internete brokeris savo pasirinkimą leidžia trupmeninės investuoti. Suprantu, nors, kad daugelis iš šių platformų bus tik leidžia, jei jūs užsiregistruosite automatinio planą. Jei prekybai kartais Jums gali nepavykti nusipirkti akcijos frakcija.

Jūs taip pat galite pradėti su robo-konsultantų ir imama pradedantiesiems, kad būtų lengva jums investuoti, jei turite tik keletą dolerių per mėnesį.

Įmonės kaip gerėjimo, motyvas, Stash ir atsargų visi pasiūlyti akimirkinis investuoti.

Jei jūs tik pradedate kaip investuotojo, nors ji gali prasmės pradėti indekso fondus, pavyzdžiui, “S & P 500 ETF. Nors tai ne visai tas pats, kaip turinti Apple ar Abėcėlė Inc. “(patronuojanti bendrovė” Google “) akcijų, investuoti į indekso fondą, kuris apima šias atsargas neleidžia jums naudos iš tų išteklių iškilimas. Be to, jums naudos iš platesnio žvalgos juostos rinkos efektyvumą, o ne žiūrėti savo portfelį gyventi ar mirti, kaip atsargų sauja atlikti.

Naudokite akimirkinis akcijas pradėti investuoti šiandien, kuriant savo portfelį pagrindą. Kaip jums sužinoti daugiau apie investavimą ir kaip jūs pradėsite matyti grąžą, galite įgnybti savo strategiją įtraukti įvairių rūšių turto, ir net pradėti pirkti visą akcijų keletas brangesnių atsargų.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.