Frakciju Investing: Get Started par tirgus bez naudas

Home » Investing » Frakciju Investing: Get Started par tirgus bez naudas

 Frakciju Investing: Get Started par tirgus bez naudas

Jūs zināt, jūs vēlaties, lai sāktu ieguldīt, un varbūt jūs esat ieguvuši jūsu acu par dažiem konkrētiem krājumiem, kas, jūsuprāt, daudzsološi. Bet, kad jūs apskatīt dažas no akciju cenu, kas tur, pēkšņi tas nešķiet veicams. Daudzi publiskas akciju sabiedrības ir akciju cenas uz ziemeļiem no $ 100, un dažas, piemēram, Amazon un alfabēta Inc. (mātes uzņēmums Google), ir vairāk nekā 1000 $. Kā jūs vajadzēja ieguldīt, ja jūs nevarat atļauties nopirkt pat vienu daļu?

Labā ziņa ir tā, ka jums nav nopirkt visu daļu laikā. Stratēģija sauc dalīto investīcijām ļauj iegādāties porcijas daļu. Lūk, kā tas darbojas.

Kas ir Frakciju Daļa?

Kā jūs, iespējams secināt, frakcionētu daļa ir daļa no pilna akciju. Atkarībā no uzņēmuma jums ieguldīt vai brokeris jūs izmantojat, ir iespējams iegādāties daļu akciju. Tātad, ja akciju maksā $ 100, un jums ir tikai $ 25 jāiegulda, jūs varētu būt iespēja ar vienu ceturtdaļu no akciju. Jūs joprojām saņemsiet ieguldīt uzņēmumā, bet jums nav jāgaida, līdz jūs esat saglabājis pietiekami daudz, lai nopirktu visu krājumu.

Frakcionētu akcijas arī izriet no akciju plaisām un apvienošanās un pārņemšanas. Tomēr, ja jums jau pieder akciju uzņēmumā, kas ir, kas piedāvā split, vai ir iesaistīts kādā citā darījumā, šīs iegūšanas metodes daļējām akcijas, iespējams, uz jums neattiecas.

Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā iegādāties frakcionētu akcijas ir ar dividenžu reinvestēšanas plāniem.

Ja saņemat dividendes uz akciju, kopfondu, ETF, daži brokeri un uzņēmumiem ir automātiski plānus, ieguldīt atkārtoti šīs dividendes iegādāties vairāk akciju. Daudzos gadījumos, jūs varētu saņemt $ 15 dividendes. Dividenžu Reinvestēšana automātiski pirkt daļējas akcijas, pamatojoties uz pašreizējo akciju cenu.

Ieguvumi no frakcionētu Investing

Kad jūs ieguldīt izmantojat dalītu akcijas, jūs labumu no elastīguma un efektivitāti. Jūs varat sākt pelnīt atdevi par savu naudu agrāk. Atkarībā no brokeris jūs izmantojat, un uzņēmumiem, jums ir pieeja, tas ir pat iespējams sākt ieguldīt ar tik maz, kā $ 5, kad jūs izmantot frakcionētu ieguldot stratēģiju. Kā jūs zināt, agrāk jūs sākat ieguldīt (un izmantojot salikto peļņu), tad labāk jums ilgtermiņā.

Plus, ar frakcionētu ieguldīt, jums ir iespēja ieguldīt uzņēmumos, jūs nevarēsiet atļauties. Daudzi no mums var ne tikai nopirkt daļu no augstāko cenu krājumu. Frakciju investīcijām dod Jums iespēju savā īpašumā mazu gabaliņu šādu uzņēmumu-un ieguvumu nelielā veidā no viņu panākumiem.

Izmantojot dividenžu reinvestēšanas plānu, var būt īpaši efektīvs veids, kā veidot savu portfolio ar frakcionētu ieguldījumus. Dividendes ir daļa no uzņēmuma peļņas. Jūs saņemat izmaksu, pamatojoties uz to, cik akcijas jums pieder. Ja jūs ļaujat automātisko reinvestīcijas, jūs pērkat vairāk akcijas ar katru dividenžu maksājumiem. Un, kā jūs pērkat vairāk dalītu akcijas ar dividendi, jūs palielināt izmēru nākamo izmaksu.

Tas ir pašplūsmā cikls, kas gūst labumu jums mazliet laikā.

Kā nopirkt frakcionētu akcijas

Daudzi tiešsaistes atlaides brokeri, kas piedāvā automātisko ieguldījumu plānus arī ļauj piedalīties frakcionēti ieguldījumus. Ja jūs piekrītat ieguldīt noteiktu naudas summu katru mēnesi, tad brokeris automātiski pirkt, cik vien iespējams (balstoties uz cenu) pēc Jūsu izvēles indivīda, EIF vai kopieguldījumu fondu akcijās. Tas varētu nozīmēt, frakcionēti akcijas, ja summa, ko ieguldīt, nav pietiekami, lai iegādātos pilnu daļu.

Uzziniet, vai tiešsaistes brokeris jūsu izvēles ļauj frakcionēti ieguldīt. Saprast, lai gan, ka daudzi no šīm platformām ļaus to tikai tad, ja jūs pierakstīties uz automātisku plānu. Ja jūs tirdzniecība reizēm, jūs, iespējams, nevarēs iegādāties daļu akciju.

Jūs varat arī sākt ar robo-konsultantiem un sīkās jaunizveidotiem, kas padara to viegli, lai jūs varētu ieguldīt, ja jums ir tikai dažus dolārus mēnesī.

Uzņēmumi, piemēram, meliorācija, Motif, atlicināt, un krājumu visi piedāvā frakcionētu ieguldījumus.

Ja Jums ir tikai sākot no, kā investors, lai gan, tas varētu jēgas sākt ar indeksu fondos, piemēram, ar S & P 500 ETF. Kaut gan tas nav gluži tas pats, kas pieder Apple vai alfabēts Inc. (mātesuzņēmumam Google) krājumu, ieguldot indeksu fondu, kas ietver šos krājumus tas ļauj gūt labumu no šī krājuma pieaugums. Plus, jūs labumu no izpildes plašāku vāla tirgus, nevis skatoties jūsu portfelis dzīvot vai mirt, cik nedaudz krājumu veikt.

Izmantojiet daļējām akcijas, lai sāktu ieguldīt šodien, veidojot pamatu jūsu portfolio. Kā jūs uzzināt vairāk par investīcijām, un kā jūs sākat redzēt atdevi, jūs varat nomainīt savu stratēģiju, lai iekļautu dažāda veida aktīvu, un pat sākt pirkt veselas akcijas daži no dārgākiem krājumu.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.