Frakčnej Investovať: Začíname na trhu, bez veľa peňazí

Home » Investing » Frakčnej Investovať: Začíname na trhu, bez veľa peňazí

 Frakčnej Investovať: Začíname na trhu, bez veľa peňazí

Viete, že chcete začať investovať, a možno máte vaše oči na niektoré osobitné zásoby, ktoré si myslíte, že sú sľubné. Ale keď sa pozriete na niektoré z cien akcií tam, zrazu sa nezdá uskutočniteľné. Mnoho verejne obchodované spoločnosti majú ceny akcií na sever od $ 100, a niektorí, ako je Amazon a abecedy Inc. (materská spoločnosť Google), sú viac než $ 1,000. Ako by ste mali investovať, ak si nemôžu dovoliť kúpiť ani jediný podiel?

Dobrou správou je, že nemusíte kupovať celý podiel naraz. Stratégia s názvom frakčnou investovania umožňuje nákup časti podielu. Tu je návod, ako to funguje.

Čo je to frakčnou akcie?

Ako ste si pravdepodobne vyvodiť, frakčný podiel je zlomkom plného akciu. V závislosti na spoločnosti, pre ktorú investovať do alebo kanceláriu, ktorú používate, je možné kúpiť časť akcií. Takže, ak je podiel stojí $ 100 a máte len 25 $ investovať, mali by ste byť schopní sa o jednu štvrtinu podielu. Môžete ešte dostať investovať do spoločnosti, ale nemusíte čakať, až ste si našetril dosť kúpiť celú zásobu.

Zlomkové akcie tiež vyplývať z akciových rozkoly a fúzií a akvizícií. Avšak, ak už vlastníte akcie spoločnosti, ktorá sa ponúka rozkol, alebo ktorý je zapojený do nejakej inej transakcie, tieto metódy získavania Zlomky akcií zrejme neplatí pre vás.

Jedným z najjednoduchších spôsobov, ako nakupujú Zlomky akcií, je prostredníctvom dividend reinvestície plánov.

Ak sa zobrazí dividendy na sklade, podielový fond alebo ETF, niektoré kancelárie a firmy majú automatické plány, ktoré opätovné investície tieto dividendy nakúpiť viac akcií. V mnohých prípadoch môžete dostať $ 15 vo dividend. Dividenda reinvestície bude automaticky kupovať čiastkové akcie na základe súčasnej cene akcie.

Výhody frakčný Investície

Ak investujete použitie zlomkové akcie, budete mať prospech z flexibility a efektivity. Môžete začať zarábať výnosy na svoje peniaze skôr. V závislosti na makléra, ktorý používate, a spoločnosťami, ktoré máte prístup k, je to ešte možné začať investovať s iba $ 5, ak budete zamestnávať zlomkové investovania stratégiu. Ako viete, čím skôr začnete investovať (a využil úročených výnosov), tým lepšie sa vám tak v dlhodobom horizonte.

Plus, s frakčnou investovania, máte možnosť investovať do spoločností, ktoré vám nemusia byť schopní dovoliť. Mnohí z nás sa nemôže len tak kúpiť podiel najvyššej cenovej skladom. Frakčnej investície vám dáva možnosť vlastniť malý kúsok týchto spoločností-a prospechu v malom ceste z ich úspechu.

Využitie reinvestície dividend plány môže byť obzvlášť účinný spôsob, ako vybudovať svoje portfólio s frakčnej investovania. Dividenda je časť zisku spoločnosti. Dostanete výplatu založené na tom, koľko akcií vlastníte. Ak povolíte automatické reinvestície, kupujete viac akcií s každou výplatu dividendy. A, ako si kúpiť viac zlomkové akcie s dividendou, môžete zväčšiť veľkosť vašej ďalšej výplaty.

To je self-udržiavať cyklu, ktorý vám prospieva trochu v čase.

Ako nakupovať akcie Zlomkové

Mnoho on-line zľava makléri, ktoré ponúkajú automatické investičné plány tiež umožňujú podieľať sa na frakčnej investovania. Ak budete súhlasiť investovať určité množstvo peňazí každý mesiac, bude broker automaticky nakupovať čo najviac (založený na cene) podľa Vášho výberu individuálneho, ETF, alebo podielových fondov. To by mohlo znamenať, zlomkové akcie v prípade, že suma, ktorú investovať nestačí zakúpiť plnú podiel.

Zistiť, či on-line broker podľa vlastného výberu umožňuje frakčnej investovania. Si uvedomiť, hoci, že mnohé z týchto platforiem umožní to len vtedy, ak sa zaregistrujete pre automatické plánu. Obchodujete Ak len príležitostne, možno nebudete môcť kúpiť zlomok podielu.

Môžete tiež začať s robo-poradcami a zlomkoch štartoch, ktoré uľahčujú pre vás investovať, keď máte len pár dolárov mesačne.

Spoločnosti, ako je zlepšenie, motív, Stash a zásob všetky ponúkajú frakčnej investovania.

Ak ste práve začínate ako investor, aj keď to by mohlo mať zmysel začať s indexové fondy, ako je napríklad S & P 500 ETF. Aj keď to nie je úplne rovnaké ako vlastniť Apple alebo abecedy Inc. (materská spoločnosť Google) akcie, investovanie do fondu index, ktorý zahŕňa tieto stavy sa vám umožní ťažiť z tejto populácie vzostupu. Plus, budete mať prospech z výkonu širšieho záberu na trhu, skôr než sledovať vaše portfólio žiť alebo zomrieť, ako hŕstka zásob vykonať.

Použite zlomkové akcie začať investovať dnes, stavia základ pre vaše portfólio. Ako ste sa dozvedieť viac o investovaní, a tak začnete vidieť priznanie, môžete vyladiť svoju stratégiu, aby zahŕňal rôzne typy aktív, a dokonca začať kupovať celé akcie niektorých drahších zásobách.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.