Frakční Investovat: Začínáme na trhu, aniž by mnoho peněz

Home » Investing » Frakční Investovat: Začínáme na trhu, aniž by mnoho peněz

 Frakční Investovat: Začínáme na trhu, aniž by mnoho peněz

Víte, že chcete začít investovat, a možná máte vaše oči na některé specifické zásoby, které si myslíte, že jsou slibné. Ale když se podíváte na některé z cen akcií tam, najednou se nezdá proveditelné. Mnoho veřejně obchodované společnosti mají ceny akcií na sever od $ 100, a někteří, jako je Amazon a abecedy Inc. (mateřská společnost Google), jsou více než $ 1,000. Jak byste měli investovat, pokud si nemohou dovolit koupit ani jediný podíl?

Dobrou zprávou je, že nemusíte kupovat celý podíl najednou. Strategie s názvem frakční investování umožňuje nákup části podílu. Zde je návod, jak to funguje.

Co je to frakční akcie?

Jak jste si pravděpodobně dovodit, frakční podíl je zlomkem plného akcii. V závislosti na společnosti, pro kterou investovat do nebo kancelář, kterou používáte, je možné koupit část akcií. Takže, je-li podíl stojí $ 100 a máte jen 25 $ investovat, měli byste být schopni se o jednu čtvrtinu podílu. Můžete ještě dostat investovat do společnosti, ale nemusíte čekat, až jste si našetřil dost koupit celou zásobu.

Zlomkové akcie také vyplývat z akciových rozkoly a fúzí a akvizic. Nicméně, pokud již vlastníte akcie společnosti, která se nabízí rozkol, nebo který je zapojen do nějaké jiné transakce, tyto metody získávání zlomkové akcie zřejmě neplatí pro vás.

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak nakupují zlomkové akcie, je prostřednictvím dividend reinvestice plánů.

Pokud se zobrazí dividendy na skladě, podílový fond nebo ETF, některé kanceláře a firmy mají automatické plány, které opětovné investice tyto dividendy nakoupit více akcií. V mnoha případech můžete obdržet $ 15 ve dividend. Dividenda reinvestice bude automaticky kupovat dílčí akcie na základě současné ceně akcie.

Výhody frakční Investice

Pokud investujete použití zlomkové akcie, budete mít prospěch z flexibility a efektivity. Můžete začít vydělávat výnosy na své peníze dříve. V závislosti na makléře, který používáte, a společnostmi, které máte přístup k, je to ještě možné začít investovat s pouhými $ 5, pokud budete zaměstnávat zlomkové investování strategii. Jak víte, čím dříve začnete investovat (a využil úročených výnosů), tím lépe se vám tak v dlouhodobém horizontu.

Plus, s frakční investování, máte možnost investovat do společností, které vám nemusí být schopni dovolit. Mnozí z nás se nemůže jen tak koupit podíl nejvyšší cenové skladem. Frakční investice vám dává možnost vlastnit malý kousek těchto společností-a prospěchu v malém cestě z jejich úspěchu.

Využití reinvestice dividend plány může být obzvláště účinný způsob, jak vybudovat své portfolio s frakční investování. Dividenda je část zisku společnosti. Obdržíte výplatu založené na tom, kolik akcií vlastníte. Pokud povolíte automatické reinvestice, kupujete více akcií s každou výplatu dividendy. A, jak si koupit více zlomkové akcie s dividendou, můžete zvětšit velikost vaší příští výplaty.

To je self-udržovat cyklu, který vám prospívá trochu v čase.

Jak nakupovat akcie Zlomkové

Mnoho on-line sleva makléři, které nabízejí automatické investiční plány také umožňují podílet se na frakční investování. Pokud budete souhlasit investovat určité množství peněz každý měsíc, bude broker automaticky nakupovat co nejvíce (založený na ceně) dle Vašeho výběru individuálního, ETF, nebo podílových fondů. To by mohlo znamenat, zlomkové akcie v případě, že částka, kterou investovat nestačí zakoupit plnou podíl.

Zjistit, jestli on-line broker dle vlastního výběru umožňuje frakční investování. Si uvědomit, ačkoli, že mnohé z těchto platforem umožní to pouze tehdy, pokud se zaregistrujete pro automatické plánu. Obchodujete-li jen příležitostně, možná nebudete moci koupit zlomek podílu.

Můžete také začít s robo-poradci a zlomcích startech, které usnadňují pro vás investovat, když máte jen pár dolarů měsíčně.

Společnosti, jako je zlepšení, motiv, Stash a zásob všechny nabízejí frakční investování.

Pokud jste právě začínáte jako investor, i když to by mohlo mít smysl začít s indexové fondy, jako je například S & P 500 ETF. I když to není úplně stejné jako vlastnit Apple nebo abecedy Inc. (mateřská společnost Google) akcie, investování do fondu index, který zahrnuje tyto stavy se vám umožní těžit z této populace vzestupu. Plus, budete mít prospěch z výkonu širšího záběru na trhu, spíše než sledovat vaše portfolio žít nebo zemřít, jak hrstka zásob provést.

Použijte zlomkové akcie začít investovat dnes, staví základ pro vaše portfolio. Jak jste se dozvědět více o investování, a tak začnete vidět přiznání, můžete vyladit svou strategii, aby zahrnoval různé typy aktiv, a dokonce začít kupovat celé akcie některých dražších zásobách.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.