Invest ako profík: Ako investovať ako inštitúcia

Home » Investing » Invest ako profík: Ako investovať ako inštitúcia

Invest ako profík: Ako investovať ako inštitúcia

Pre tých investorov, ktorí prežili jeden alebo viac hlavných trhové prepady, niektoré lekcie sme sa naučili. Niektoré firmy nielen prežiť tie prepady, ale profitovať štedro z nich. Prečo niektoré investičné spoločnosti bude dariť lepšie ako ostatné a prežiť na trhu vlny?

Úspešné firmy majú investičné filozofiu dlhodobú a riadiť to. Majú tiež silnú investičnú stratégiu, ktorá by formalizáciu v rámci svojich produktov a pochopiť, že pri užívaní určité riziko je súčasťou hry, trvalý, disciplinovaný prístup zaisťuje dlhodobý úspech. Akonáhle sú kľúčové nástroje úspešných obchodníkov s cennými papiermi sa rozumie, že môžu byť ľahko prijaté jednotlivých investorov, aby sa stal úspešným. Prijatím niektoré zo svojich stratégií, môžete investovať ako profesionáli.

Sila v stratégii

Určiť silné investičné filozofiu, ako sa domnievate, žiadne investičnú stratégiu. Investičné filozofia je základom pre investičnú politiku a postupy a v konečnom dôsledku dlhodobých plánov. V skratke, investičné filozofia je súbor základných vír, z ktorého sú vyvíjané všetky investičné stratégie. K tomu, aby investície filozofie byť zdravý, musí byť založené na primeraných očakávaniach a predpokladoch, ako historické informácie môžu slúžiť ako nástroj pre riadne investičné poradenstvo.

Napríklad investícia filozofia, “poraziť trh každý rok” je pozitívny cieľ, ale to je príliš vágny a neberú do úvahy zdravé zásady. Je tiež dôležité pre dobrou investíciou filozofie vymedziť investície časový horizont, triedy aktív, v ktorom k investíciám a poradenstvo o tom, ako reagovať na volatilitu na trhu pri dodržaní svojich zásad investičnej politiky. Zvuk dlhodobú investíciu filozofia tiež udržuje úspešné firmy na trati s týmito pokynmi, skôr než naháňať trendy a pokušenia.

Vzhľadom k tomu, každý investičná filozofia je vyvinutý tak, aby vyhovoval obchodníkovi s cennými papiermi, alebo snáď individuálneho investora, nie sú k dispozícii žiadne štandardné postupy pre písanie jeden. Ak vyvíjate investičné filozofiu prvýkrát a chcete investovať ako profík, zabezpečiť si nasledujúce témy:

 • Definovať svoje základné presvedčenie
  Najzákladnejšie a základné presvedčenie sú popísané, pokiaľ ide o dôvod a účel investičné rozhodnutia.
 • Časových horizontoch
  Kým investori by mali vždy plán na dlhodobom horizonte, dobrá filozofia by mal načrtnúť svoju viac presný časový rámec.
 • Riziko
  jasne definovať, ako budete prijímať a merať riziko. Na rozdiel od toho investovať do sporiaci účet, základné pravidlo investovania je riziko / odmena koncept zvýšiť svoje očakávané výnosy so zvýšeným rizikom.
 • Asset Allocation a diverzifikácie
  jasne definovať svoje základné presvedčenie o alokáciu aktív a diverzifikácie, či už sú aktívne alebo pasívne, taktické alebo strategické, pevne sústredený alebo široko diverzifikované. Táto časť vášho filozofia bude hybnou silou pri rozvoji svojej investičnej stratégie a vybudovať základ, ku ktorému sa vrátiť, keď vaše stratégia musí obnovovať alebo ladenie.

tajomstvo úspechu

Úspešné firmy tiež realizovať fondy produktov, ktoré odrážajú svoje investičné filozofie a stratégie. Vzhľadom k tomu, filozofia riadi vývoj stratégie, jadro štýlu investičných stratégií, napríklad, sú zvyčajne najčastejšie v najúspešnejších produktových radov a mal by byť tiež súčasťou individuálneho plánu. Jadro podniky alebo stratégia mať viac výkladov, ale všeobecne, základné imanie a stratégie dlhopisov bývajú veľké viečko, modrý čip a typov investičného stupňa fondov, ktoré odrážajú celkový trh.

Úspešné firmy tiež obmedziť svoje schopnosti, aby sa veľké stávky sektor vo svojich kľúčových produktov. Aj keď to môže obmedziť potenciálnu nahor pri vytváraní stávku správneho sektora, môže smerové stávky pomôcť pridať značnú volatilitu do fondu.

Pri definovaní investičnej stratégie, nasledovať prísnu disciplínu. Napríklad pri definovaní základné stratégie, nie naháňať trendy. Aj keď samozrejme investori môžu mať definované stratégie momentum, ktoré sú začlenené do celkového investičného plánu.

načrtne stratégiu

Keď navrhovať investičnej stratégie zvuk, by mali byť zvážené nasledujúce otázky.

 • Čas Horizon
  Častou chybou pre väčšinu individuálnych investorov je, že ich časový horizont končí, keď odchádzajú do dôchodku. V skutočnosti môže ísť ďaleko za odchod do dôchodku, a dokonca aj život, ak ste boli úspory pre budúce generácie. Investičná stratégia sa musí zamerať na dlhodobom horizonte vášho investičného kariéry, rovnako ako čas potrebný pre konkrétny investície.
 • Asset Allocation
  To je, keď jasne definovať, aké sú vaše ciele alokácie bude. Ak je to taktická stratégia, by mali byť definované rozsahy pridelenie, ak strategickej povahy. Na druhú stranu, tvrdé trate musí byť vypracovaný s konkrétnymi plánmi na obnovenie rovnováhy, keď trh už presunuté. Úspešné investičné spoločnosti dodržiavať prísne pravidlá pri vyváženie, a to najmä v strategických plánoch. Jednotlivci, na druhej strane, často robia tú chybu, blúdenie zo svojich stratégií, kedy trhy pohnúť ostro.
 • Riziko Vs. Vrátiť
  Jasne definovať toleranciu rizík. To je jeden z najdôležitejších aspektov investičnej stratégie, pretože riziko a výnos majú blízky vzťah po dlhú dobu. Či už budete merať, že vzhľadom na benchmarku alebo absolútnej portfólia štandardnou odchýlkou, držať sa svojich vopred stanovených medziach.

tvorbe podrobností

Investičná stratégia definovať špecifické kúsky celkového plánu. Úspešní investori nemôžu poraziť trh 100 percent času, ale môžu zhodnotiť svoje investičné rozhodnutia na základe ich uchytenie k pôvodnému investičnej stratégie.

Potom, čo ste prežili niekoľko trhových cyklov, môžete potenciálne začať vidieť vzory horúcom alebo populárnych investičných spoločností zhromaždili bezprecedentné zisky. Jednalo sa o jav, pri Internet technológie investujúce boom. Akcie technologických spoločností stúpol na rockovú hviezdu úrovne a investori – inštitucionálne a osobné – hromadili na fondy. Bohužiaľ pre niektoré z týchto spoločností, úspech bol krátkodobý, pretože tieto mimoriadne zisky boli neopodstatnené. Mnoho investorov sa odchýlil od svojich pôvodných investičných stratégií naháňať vyššie výnosy. Nesnažte sa hit homeruny. Zamerať sa na základne hitov.

To znamená, že sa snažia poraziť trh pomocou dlhých záberov je nielen ťažké, ale vedie na úroveň volatility, ktorý nie je dobre sedieť s investormi v dlhodobom horizonte. Individuálne investori často robia chyby, ako je použitie príliš veľkého pákového efektu, kedy trhy sa pohybujú hore a vyhýbajú trhoch, pretože klesajú. Vybratie ľudskej predsudky držať sa stanoveného postupu a zameranie na krátkodobé víťazstvo je skvelý spôsob, ako vyrábať svoju investičnú stratégiu ako profesionáli.

Spodný riadok

Užívanie narážky z úspešných profesionálnych investorov je najjednoduchší spôsob, ako sa vyhnúť bežným chybám a uchovávať na cielený trati. Navrhovať investičné filozofiu zvukovú pôdu pre profesionálne a individuálnych investorov, rovnako ako pevné základy v domácnosti. Vybudovanie z tohto základu na vytvorenie investičnej stratégie vytvára silné smermi, nastavenie cesty k nasledovaniu.

Investovanie ako profesionáli tiež znamená vyhnúť pokušeniu drift zo svojho investičného filozofie a stratégie, a snaží sa prekonať veľké marže. Aj keď to môže byť vykonané len príležitostne, a niektoré firmy to urobil v minulosti, to je takmer nemožné poraziť trh širokými okrajmi dôsledne. Ak môžete vyrábať svoje investičné zámery a ciele, ako tie úspešné investičné spoločnosti, môžete investovať ako profesionáli.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.