Inwestorzy są kobiety Lepsze niż mężczyźni?

Home » Finance » Inwestorzy są kobiety Lepsze niż mężczyźni?

Odpowiedź? Płeć nie ma znaczenia. To wszystko o Getting podstaw prawo

Inwestorzy są kobiety Lepsze niż mężczyźni?

To finansowy „walki płci” odwieczne pytanie. Kim są lepsze investors- mężczyźni czy kobiety? Bez wątpienia wielu z nas żartował to pytanie z przyjaciółmi i współpracownikami, a może to nawet wywołał gorącą dyskusję lub dwa w swoim własnym domu.

Odnotowano znaczną liczbę artykułów i opracowań publikowanych że sięgnąć głęboko do tego tematu w poszukiwaniu odpowiedzi. Oto, co jest najbardziej interesujące.

 Szereg raportów mówią nam, że mężczyźni są głównie w fotelu kierowcy, jeśli chodzi o podejmowanie decyzji inwestycyjnych na ich rodziny. Na przykład,  CNN Pieniądze artykuł zatytułowany Bogacze nadal kontrolować decyzje inwestycyjne gospodarstw domowych przytacza badania przeprowadzonego przez US Trust, Bank of America prywatnej podziału bogactwa. Badanie około 650 dorosłych z $ 3 milionów dolarów lub więcej aktywów zainwestowania wykazały, że „Prawie trzy czwarte bogatych ludzi mówią, że są lepsze kwalifikacje do podejmowania decyzji inwestycyjnych niż współmałżonka. Dla porównania jedynie 18% bogatych kobiet, które wierzą, mogliby zrobić lepiej.”

Ale tu jest druga strona. Chociaż może się okazać, że ludzie uważają, że są one bardziej uprawniony do podejmowania decyzji inwestycyjnych, przytłaczająca większość badań opublikowane mówi nam, że kobiety są rzeczywiście lepsze inwestorów. Jednym z takich badań był cytowany w artykule USA Today, Kobiety są głównie lepszymi inwestorami niż mężczyzn .

 LPL Financial przeprowadzili badania, które wykazały, krajowy, że kobiety mają tendencję do podejmowania lepszych inwestorów, ponieważ inwestycje w badania głębokości przed podjęciem decyzji portfelowych i są bardziej cierpliwy, podczas gdy mężczyźni są bardziej podatne na impulsy rynkowe. W tym samym artykule, Nelli Oster, reżyser i strateg inwestycyjny w Blackrock, mówi, że „kobiety skupiają się na długoterminowych, celów niepieniężnych.

  Zamiast po prostu oglądanie pieniądze jako środek do zakupu czegoś, uznają pieniędzy do reprezentowania niezależność i bezpieczeństwo.”Oster zauważa również, że kobiety są bardziej skłonne poprosić o kierunku na inwestycje, podczas gdy mężczyźni są bardziej skłonni do podejmowania decyzji na własną rękę bez uzyskania profesjonalnej porady lub wytyczne.

Osobiście widziałem wiele, co badania sugerują grać w prawdziwym świecie. Kobiety są zazwyczaj szukają bezpieczeństwa długotrwałego i chcą chronić to, co mają. Są trochę bardziej świadomi swoich uczuć i obawy o to, co dzieje się na rynku, który daje im wstrzymać przed podjęciem wysypka lub szybkiej decyzji, które mogłyby ich drogo kosztować w pewnym momencie w dół drogi. Mężczyźni, z drugiej strony, są w dużej mierze koncentruje się na zwiększaniu zysków. Z natury, ludzie są większe chętnych ryzyka, co nie jest złe, ale może to spowodować znaczny ból w dół.

Jednakże, z tym powiedział, jeśli były, aby zadać mi punkt puste kto lepiej inwestor, moja odpowiedź jest taka, że ​​to zależy od „rynku” i to jest coś, że inwestorzy sami nie mogą kontrolować. Na dłuższą metę, kto wygrywa nie ma nic wspólnego z płcią. Inwestor, który wygrywa jest ten, kto może być świadomi i kontrolować swoje emocje.

  Rzeczywistość jest taka, że ​​inwestowanie jest proste, to nie tylko łatwe. Prawdziwym kluczem do sukcesu nie jest o znalezienie odpowiedniego akcji lub uderzanie loterii. Chodzi o uzyskanie podstaw już od samego początku.

Cztery Podstawy inwestowania 

Równowaga jest zawsze twoim przyjacielem.   Ważne jest, aby przeznaczyć swoje aktywa w kombinacji wiader inwestycyjnych. Te wiadra stanowią środki pieniężne, dochód (obligacje), wzrost (zapasy) oraz alternatywne (inwestycje, które nie pasują do starannie akcji lub obligacji wiadrze) jak akcje, akcje MLP Energy Royalty Trust, inwestycji związanych ze złotymi i akcje uprzywilejowane.

Target rzeczywisty Celów.   Jedyną rzeczą, która rzeczywiście ma znaczenie w planowaniu inwestycji jest własne osobiste cele i cele. Na przykład, jeśli potrzebujesz $ 3000 Ta miesięcy na emeryturze na wierzchu zabezpieczenia społecznego, to wiedzcie, że trzeba blisko $ 750.000 oszczędności wygodnie rade.

Utrzymać niskie koszty.   ETFy są teraz tańszych opcji do własnego kosza od 30 do 3000 akcji. Ceny na ogół w jednej czwartej procenta rocznie w porównaniu z pełnym procent rocznie (plus) dla aktywnie zarządzanych funduszy inwestycyjnych będzie duża różnica w czasie.

Cierpliwość.  Bardzo niewielu ludzi kiedykolwiek stać się bogatym w ciągu nocy. Większość bogatych ludzi zdobyć bogate powoli, metodycznie iz ciężkiej pracy. Jest to formuła, która nadal działa do dnia dzisiejszego.

Wniosek

Ta debata będzie szaleć na nadchodzących latach. Pod koniec dnia, płeć nie ma naprawdę coś zmienić. Najlepsze inwestorzy będą tymi, którzy się podstaw w dół od początku.

Ujawnienie: Ta informacja jest dostarczana jako źródło wyłącznie w celach informacyjnych. Jest on przedstawiony bez uwzględnienia celów inwestycyjnych, tolerancji ryzyka lub sytuacji finansowej konkretnego inwestora i mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów. Wyniki osiągnięte w przeszłości nie są wyznacznikiem przyszłych wyników. Inwestowanie wiąże się z ryzykiem włącznie z możliwością utraty kapitału. Informacja ta nie ma na celu i nie powinny stanowić główną podstawę wszelkich decyzji inwestycyjnych, które można zrobić. przed dokonaniem jakichkolwiek inwestycji / Podatki / nieruchomość / kwestie planowania finansowego lub decyzje zawsze skonsultować swoją prawnych, podatkowych lub doradcy inwestycyjnego.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.