Ir sievietes labāki Investori nekā vīrieši?

Home » Finance » Ir sievietes labāki Investori nekā vīrieši?

Atbilde? Dzimums nav nozīmes. Tas ir Viss par Getting pamatzināšanu Right

Ir sievietes labāki Investori nekā vīrieši?

Tas ir vecums vecs finanšu “kaujas dzimumiem” jautājumu. Kas ir labāks investors- vīrieši vai sievietes? Nav šaubu, daudzi no mums ir bantered šo jautājumu par ar draugiem un kolēģiem, kā arī, iespējams, tas ir, pat izraisīja karstas debates, vai divas jūsu mājās.

Ir bijuši ievērojams skaits rakstiem un pētījumiem, kas publicēti, kas rakņāties dziļi šo tēmu, meklējot atbildi. Lūk, kas ir visvairāk interesanti.

 Vairāki ziņojumi pateiks mums, ka vīrieši ir galvenokārt atrodas vadītāja sēdekļa, ja runa ir par ieguldījumu lēmumu pieņemšanā savā mājsaimniecībā. Piemēram,  CNN Money raksts ar nosaukumu Rich vīrieši joprojām kontrolē lēmumus par mājsaimniecības investīciju citē aptauju ASV Trust, Bank of America ir privātā kapitāla nodaļas veica. Dažu 650 pieaugušajiem ar $ 3 miljoni vai vairāk investable aktīvu aptauja parādīja, ka “Gandrīz trīs ceturtdaļas turīgo cilvēku apgalvo, ka viņi ir labāk izglītoti, pieņemt lēmumus par ieguldījumiem, nekā to laulātais. Tas salīdzina ar tikai 18% no turīgo sieviešu, kas uzskata, ka viņi varētu darīt labāku darbu. “

Bet šeit ir otra puse. Lai gan tas var būt, ka cilvēki uzskata, ka viņi ir vairāk kvalificēti pieņemt lēmumus par ieguldījumiem, lielākā daļa pētījumu publicēja stāsta mums, ka sievietes ir faktiski labāk investori. Viens šāds pētījums tika minēts ASV Šodien rakstu, sievietes lielākoties ir labāki investori nekā vīrieši .

 LPL Finanšu veica valsts aptauju, kas parādīja, ka sievietes mēdz labāk investorus, jo viņi pēta investīcijas dziļums pirms portfeļa lēmumus, un tie ir daudz pacientu, bet vīrieši ir vairāk tendētas uz tirgus impulsiem. Šajā pašā rakstā, Nelli Oster, režisors un ieguldījumu stratēģis pie Blackrock, saka, ka “sievietes ir tendence koncentrēties uz ilgāka termiņa, nemonetāro mērķiem.

  Tā vietā, lai vienkārši apskatot naudu kā līdzekli, lai iegādātos kaut ko, viņi uzskata, ka naudu pārstāvēt neatkarību un drošību. “Oster arī norāda, ka sievietes ir vairāk iespējams lūgt virzienā ieguldījumiem savukārt vīrieši biežāk pieņemt lēmumus par to pašu, bez meklē profesionālu padomu vai vadība.

Personīgi, es esmu redzējis daudz, ko pētījumi liecina izspēlē reālajā pasaulē. Sievietes parasti meklē ilgtermiņa drošību, un vēlas, lai pasargātu to, kas viņi ir. Tie ir nedaudz vairāk apzinās savas izjūtas un bailes par to, kas notiek tirgū, kas dod viņiem pauze pirms izsitumi vai ātru lēmumu, kas varētu izmaksāt viņiem dārgi kādā brīdī pa ceļu. Vīrieši, no otras puses, ir lielākoties vērsta uz lielāku atdevi. Raksturīga, vīrieši ir lielāki riska takers, kas nav slikta lieta, bet tas var izraisīt ievērojamu sāpes uz negatīvo pusi.

Tomēr ar to teica, ja jūs jautātu man tukša kurš labāks investors ir, mana atbilde ir, ka tas ir atkarīgs no “tirgus”, un tas ir kaut kas ieguldītāji paši nevar kontrolēt. Vairāk ilgtermiņā, kurš uzvar, nav nekāda sakara ar dzimumu. Investors, kas uzvar, ir viens, kas var apzināties un kontrolēt savas emocijas.

  Realitāte ir tāda, ka ieguldījumi ir vienkāršs, tas ir tikai nav viegli. Reālā panākumu atslēga ir nevis par atrast pareizo krājumus vai hitting loterijā. Tas ir par iegūt pamatus jau no paša sākuma.

Četri pamati Investing 

Bilance ir vienmēr jūsu draugam.   Ir svarīgi, lai sadalītu savus līdzekļus apvienojot investīciju spaiņos. Šie kausi rada naudu, ienākumu (obligācijas), pieaugums (krājumi), un alternatīvas (ieguldījumi, kas nav glīti iederas akciju vai obligāciju spaini), piemēram, MLP krājumu, enerģija bez trasta krājumu, zelta saistītiem ieguldījumiem, un priekšrocību akcijas.

Mērķa jūsu faktisko mērķus.   Vienīgais, kas patiešām ir svarīgi, plānojot ieguldījumus, ir jūsu pašu personīgo mērķus un mērķus. Piemēram, ja jums ir nepieciešams 3000 $ mēnesī pensijā virsū sociālā nodrošinājuma, tad zināt, ka jums ir nepieciešams, gandrīz 750,000 $ ietaupījumu ērti darīt to triks.

Nodrošināt zemākas izmaksas.   ETF ir tagad zemākas cenas iespēja savu grozu no 30 līdz 3000 akcijām. Cenu parasti pie viena ceturtdaļa no procentiem gadā, salīdzinot ar pilnu procentiem gadā (plus), lai aktīvi pārvaldītiem kopieguldījumu fondu būs liela atšķirība laika gaitā.

Pacietība.  Ļoti maz cilvēki kādreiz get bagāts nakti. Lielākā daļa bagāti cilvēki ir gotten bagāts lēni, metodiski, un ar smagu darbu. Tā ir formula, kas joprojām darbojas līdz šai dienai.

secinājums

Šīs debates notiek trakot par nākamajos gados. Beigās, dienā, dzimums nav īsti kaut ko mainīt. Labākais investori būs tie, kas saņem pamatus leju no sākuma.

Atklāšana: Šī informācija tiek sniegta, lai jūs kā resursu tikai informatīviem nolūkiem. Tas tiek iesniegts, neņemot vērā ieguldījumu mērķiem, riska toleranci vai finanšu apstākļiem kādas konkrētas investora un var nebūt piemēroti visiem investoriem. Pagātnes rezultāti nenorāda uz nākotnes rezultātiem. Ieguldījumi ir saistīta ar risku, tai skaitā iespējamo zaudējumu pamatsummas. Šī informācija nav paredzēta, un tās nedrīkst veido primāro pamatu jebkuru lēmumu par investīcijām, kas jums var veikt. Vienmēr konsultējieties ar savu juridisko, nodokļu un investīciju konsultantu pirms jebkādu ieguldījumu / nodokli / īpašums / finanšu plānošanas apsvērumi vai lēmumus.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.