Ja es Pirkt My Life Insurance caur Work?

Home » Insurance » Ja es Pirkt My Life Insurance caur Work?

Ja es Pirkt My Life Insurance caur Work?

Daudzi darba devēji piedāvā pamata dzīvības apdrošināšanu saviem darbiniekiem kā daļu no darbinieku pabalstu kopumā. Lai gan tas ir atšķirīgs, tas dzīvības apdrošināšanas polise parasti ir noteikts daudzums vai ekvivalents viena gada algai, un tiek piedāvāta par ļoti zemu cenu vai pat bez maksas. Lai gan tas var būt pietiekami, pārklājums, ja Jums ir viens, kam nav apgādājamo, daudzi uzņēmumi piedāvā iespēju iegādāties papildu politiku. Zemāk viss, kas jums jāzina par iegūt dzīvības apdrošināšanu ar savu darba devēju, lai jūs varētu izlemt, vai tas ir labākais risinājums jums.

Iegādāties Life Insurance Trūkumi Ar Jūsu darbu

Kamēr kļūst dzīvības apdrošināšanas polisi, izmantojot jūsu darba devējs var šķist ērtāko variantu, tas nav bez trūkumiem. Ja tu būtu, lai zaudēt savu darbu, jūs varētu zaudēt savu dzīvības apdrošināšanas segumu. Jūs varētu arī būt plaisu segumu ja jūs atmest savu darbu un sākt jaunu.

Vēl viena lieta apsvērt, ir, vai jūsu uzņēmuma standarta dzīvības apdrošināšanas polise ir pietiekami liels, ja jums ir laulātais un citiem apgādājamajiem. Ja nē, jums var būt iegādāties papildu politiku no ārpuses vienības.

Priekšrocības Getting Life Insurance caur jūsu darbs

Ja jums ir eksistējoša veselības stāvokli, piemēram, diabēts, tas var būt grūtāk pretendēt uz tradicionālo termiņa dzīvības apdrošināšanas polise. Ja tas ir gadījumā, tas būtu lietderīgi, lai jūs saņemtu dzīvības apdrošināšanas polisi ar savu darba devēju, jo tas parasti ir vieglāk iegūt jāapstiprina sava darba devēja, nevis no ārpuses sniedzējam.

Vēl viens nozīmīgs ieguvums iegūt dzīvības apdrošināšanu ar savu darba devēju, ir ērtības. Piemēram, jūs varat zināt, jums ir nepieciešams, lai saņemtu dzīvības apdrošināšanu, bet vienkārši nav gotten ap to vēl. Darba sponsorētā plāni ir lielisks risinājums, lai šo. Visbeidzot, izmaksas dzīvības apdrošināšanas polise iegādāta ar savu darba devēju bieži vien ir daudz lētāks, un daudzi ir bez maksas.

Noteikšana Pārklājums jums nepieciešams

Putting tā vienkārši, jums ir nepieciešams iegādāties pietiekami daudz dzīvības apdrošināšanu, lai segtu savas saistības, piemēram, apbedīšanas izmaksas, medicīnas rēķinus, un turpmākās dzīves izdevumus par jebkādām apgādājamo. Tiem ar ģimenēm un citām apgādājamām personām, labs noteikums īkšķis ir jābūt termiņa dzīvības politiku apmēram astoņas reizes jūsu gada ienākumiem. Šajā gadījumā, dzīvības apdrošināšanas polise, kas iegūta sava darba devēja, būtu uzskatāms par papildu politika citai lielākai politiku.

Turklāt, kā jūsu alga un uzturēšanas izdevumus, kas palielina jūsu dzīvības apdrošināšanas segums būtu, kā arī. Tomēr, ja jums ir jāmaksā off jūsu mājās un nodot savus bērnus caur koledžā, jums var nolemt samazināt politiku summu.

No otras puses, ja jūs esat jauns, ja esat precējies vai nav apgādājamo, jūs nedrīkstat izvēlēties veikt dzīvības apdrošināšanu vispār, kamēr jūs sākat ģimeni. Ja jūs to izdarītu, pārliecinieties, vai jums ir pietiekami daudz atcelt, lai segtu savus apbedīšanas izmaksas, tāpēc tas nebūs par apgrūtinājumu saviem draugiem un ģimenei.

Izvēloties dzīvības apdrošināšanas polise

Ja jūs nolemjat, lai ne iegūt dzīvības apdrošināšanu ar savu darba devēju, vai arī, ja jūs meklējat papildu politikas augšpusē, ko jau piedāvā jūsu darba, pārliecinieties, ka iepirkties vairākas dažādas politikas, lai iegūtu labāko likme pieejams.

Paturiet prātā, ka dzīvības apdrošināšanas pakalpojumu sniedzējiem veikt riska novērtējumu, kad viņi apdrošina, un jūs varat tikt noraidītas nopietniem veselības stāvokļa vai jāmaksā augstāku likmi, ja viņi jūt, ka jūsu risks ir lielāks.

Term dzīve piedāvā zemākās cenas un nodrošina segumu uz noteiktu laika periodu, piemēram, 10, 20, vai 30 gadiem. Term dzīvības apdrošināšana nav naudas vērtību un jūsu saņēmēji saņem tikai izmaksa, ja jūs mirst šī termiņa laikā. Pēc tam, kad termiņš ir uz augšu, jums būs iespēja atjaunot savu politiku, bieži vien pēc augstākas likmes. Varat arī pārvērst savu termiņa dzīvības apdrošināšanas polise par visu politiku.

Visa dzīvības apdrošināšanas polises arī uzkrāt beznodokļu dividendes, kas pazīstams arī kā politika ir naudas vērtību. Jūs varat arī aizņemties pret summu politiku. Prēmija arī paliek tas pats, lai gan tas ir dārgāks nekā termiņa dzīvības politiku.

Visbeidzot, atcerieties: nav attaisnojums, ka tā nav dzīvības apdrošināšana, ja jums ir apgādājamie, lai sāktu veikt darbības, šodien, lai aizsargātu sevi.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.