Jak bezpečné jsou vaše bezpečné investice?

Home » Investing » Jak bezpečné jsou vaše bezpečné investice?

Všechny investice jsou rizika, a to i ty, které si myslí, že jsou v bezpečí

 Jak bezpečné jsou vaše bezpečné investice?

Všechny investice mají riziko, a to i ty bezpečné. Ty jsou vystaveny následujících rizik s bezpečné investice:

  • Potenciál ke ztrátě jistiny.
  • Ztráta kupní síly v důsledku inflace.
  • Nelikvidita – zaplatí pokutu dostat k penězům.

Pojďme se podívat na to, jak tyto tři rizika ovlivnit, jak byste mohli používat bezpečné investice do vašeho plánu.

1. Potenciál ztratit Principal s bezpečnou investici

I když nepravděpodobné, příležitostně lidé přijít o peníze v bezpečných investic.

Jak? Níže je uvedeno několik možností.

Vaše banka klesne pod

Vaše vklady v bance jsou pokryty vládou přes FDIC pojištění. Tam je limit, kolik je pokryta. Typicky první $ 250,000 na účet, na instituce pojištěna. Do roku 2008 tento limit byl $ 100,000, ale v průběhu finanční krize se zvýší limit a toto zvýšení bylo provedeno trvalé.

Máte-li finanční prostředky nad rámec limitů krytí, existuje několik způsobů, jak získat dodatečné pokrytí:

  1. Spolupracovat se svým bankéřem vytvořit více titulů účtu, jako je například jeden účet s názvem na jméno manželky, jedna na jméno manžela, ten, který je společně s názvem atd
  2. Rozšířil své prostředky napříč různými institucemi. Některé banky dokonce to pro vás při účasti v programu, který jim umožní umístit své peníze v depozitních certifikátů s ostatními bankami.
  3. Použijte makléřské účet a uvnitř ní nákup CD z různých bank. Máte $ 250,000 pokrytí v každé instituci, takže pokud byste měli čtyři CD ze čtyř bank, každá v hodnotě $ 250,000, že máte milion dolarů pokryty.

Váš fond peněžního trhu ztrácí hodnotu

Fondy peněžního trhu vlastní krátkodobé investice; Některé z těchto investic, jako jsou obchodní cenné papíry, jsou velmi krátkodobé půjčky mezi společnostmi. Ty jsou považovány za bezpečné, protože šance, že firma půjde z podnikání v 30-120 dní před tím, než půjčka přijde kvůli je velmi malá.

V září roku 2008, bezpečnost těchto fondů nabyla otázka, jak finanční zdraví mnoha firem se dostalo pod kontrolou. Zmírnit obavy, státní pokladna vydala dočasnou záruku k lidem, kteří měli vklady do fondů peněžního trhu. Orgán, který vydává svůj fond peněžního trhu musel zaplatit účast v tomto programu záruk. Že program není již na svém místě.

Fondy peněžního trhu jsou určeny k udržení stabilní cenu $ 1,00 na akcii. Kromě toho budou platit úroky, i když v současném prostředí nízkých úrokových sazeb, mnoho fondů platí téměř žádný zájem vůbec.

Vaše pojišťovna Files Konkurzní

Pojišťovny jsou ze zákona povinni zachovat značné množství kapitálu, které zůstávají k dispozici k zaplacení pohledávky. Čím vyšší je rating pojišťovny, bezpečnější jejich finanční situace, a tím i lepší schopnost uhradit pohledávky.

V případě, že společnost, která vydala pevnou politiku anuitní klesne pod Národní uspořádání života a zdravotních pojišťoven záruční sdružení (NOLHGA) zajišťuje, že pojistky jsou přenášeny na zdravé pojistitele. I když tento proces probíhá, váš důchod by mohl být zmrazeny, a výnosy a jistina nemusí být k dispozici pro vás, dokud nebude dokončen převod majetku na novou společnost.

Aktiva v variabilní anuity jsou považovány za majetek pojistníka, nejsou aktivy pojišťovny, a tak majetek v variabilní anuity nejsou věřiteli pojišťovny k dispozici v případě úpadku pojišťovny.

2. kupní síly mezd v důsledku inflace

Když se rozhodnete bezpečnou investici znamená to, že hlavním investičním cílem je zachování jistiny, i když to znamená, že investice poskytuje menší příjem nebo růst. Je-li málo úrokové výnosy, můžete skutečně ztratit kupní síly v průběhu času.

Například, pokud vaše bezpečnou investici vydělal 2% ročně a inflace byla o 4% ročně, i když vaše hlavní je v bezpečí, když jdete utratit tolik peněz, že nebude kupovat tolik zboží a služby, jako to bývalo , To znamená, že jste vlastně ztrácí kupní sílu.

Většina lidí považuje riziko ztráty jistiny za největší riziko. Nicméně, pokud máte dlouhý časový rámec, ztráta kupní síly vzhledem k inflaci může fungovat jako eroze a způsobit stejně velkou škodu. Máte-li dlouhý časový rámec, aby nedošlo ke ztrátě kupní síly, uvažovat o přemístění některé ze svých dlouhodobých investic do možností růstu nebo příjmů produkovat.

3. nelikviditou – Platební pokutový se dostat do vašeho Safe Money

Mnoho bezpečné investice obsahují kapitulace poplatků, což znamená, že budete platit poplatky, pokud chcete získat přístup k finanční prostředky před datem splatnosti. Vzdálenější datum splatnosti, tím méně likvidní investice.

V případě osvědčení o vkladu (CD), trest předčasný výběr může být malé, jako je poplatek ve výši tří měsíců v hodnotě zájmu. V případě pevných rent, trest předčasný výběr mohou být velké, jako je například předávání náboje jak vysoce jak deset patnáct procent svého výše investice.

Jednou z výhod na bankovních spořících účtů a fondů peněžního trhu je to, že peníze, zůstává kapalný, což znamená, že je pro vás k dispozici kdykoliv, penalty-free. Pokud jste ochotni se zavázat své peníze až za delší dobu, možná pomocí CD nebo anuity, budete obvykle získat vyšší aktuální úroková sazba, než budete vydělávat ve více likvidních a bezpečných investic, jako jsou úspory nebo peněžního trhu účtů.