Jak Mając zerowe saldo wpływa na zdolność kredytową

Home » Credit and Debt » Jak Mając zerowe saldo wpływa na zdolność kredytową

 Jak Mając zerowe saldo wpływa na zdolność kredytową

Kwota zadłużenia nosisz to 30 procent swojej zdolności kredytowej, więc saldo karty kredytowej oczywiście wpływ swój wynik kredytowej. Mając duże salda może zranić swoją zdolność kredytową, ponieważ podnosi wykorzystania kredytu – relacja salda karty kredytowej do swojego limitu kredytowego.

Niektórzy ludzie mają jednak obawy, że bilans zerowy może szkodzić ich ocenę kredytową. To nieprawda – bilans zerowy nie obniżą swój wynik kredytowej, chyba jednak masz zerowe saldo ponieważ nie zostały przy użyciu karty kredytowej.

W takim przypadku wystawca karty kredytowej może przestać wysyłać aktualizacje raportu kredytowego dla tego konta i może nawet zamknąć kartę kredytową, z których oba mogą mieć wpływ na zdolność kredytową.

Zero Bilans i raportu kredytowego

Mając zerowe saldo na karcie kredytowej, na przykład dlatego, że spłacić kartę kredytową w całości co miesiąc, nie znaczy, że bilans zerowy pojawi się na raporcie kredytowym – albo, że bilans zerowy zostaną wykorzystane do obliczenia kredytu wynik. Oto dlaczego: dane karty kredytowej są zgłaszane w różnych okresach w ciągu miesiąca (zwykle w dniu zamknięcia rachunku obrotów) i może zostać zgłoszone w dniu, że saldo karty kredytowej nie $ 0. Na przykład, jeśli dokona zakupu 100 $ w dniu 5 miesiąca i płacić go w całości w dniu 17 tego miesiąca, ale raportu kredytowego została zaktualizowana w dniu 12 miesiąca raportu kredytowego nie wykazują $ 0 równowagę ,

Chyba że saldo jest zawsze zero, raportu kredytowego prawdopodobnie pokaże bilans wyższe niż to, co aktualnie przenoszenia.

 Na szczęście, nie ma zerowe saldo nie zaszkodzi swój wynik kredytowej, o ile saldo masz nie jest zbyt wysoka (powyżej 30 procent limitu kredytowego).

Uzyskanie balansu chcesz zgłosić

Jeśli starasz się o poważnej pożyczki wkrótce i chcą poprawić swoje szanse zatwierdzeniu płacić salda karty kredytowej w dół i nie wprowadzać żadnych dodatkowych zakupów na kilka tygodni.

W ten sposób można mieć pewność, niski (lub zero) bilans przedstawia się w raporcie kredytowym i znajduje odzwierciedlenie w karcie kredytowej.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.