Jak mohu zjistit, co pojištění mám nárok na základě zákona o cenově dostupnou péči?

Home » Insurance » Jak mohu zjistit, co pojištění mám nárok na základě zákona o cenově dostupnou péči?

 Jak mohu zjistit, co pojištění mám nárok na základě zákona o cenově dostupnou péči?

S zákon o cenově dostupnou péči děje na místě v roce 2014, se nyní musí mít zdravotní pojištění, nebo budete muset zaplatit pokutu. Musíte pochopit, co se stane, pokud nechcete dostat zdravotního pojištění a pokuty, budete muset zaplatit. Existuje celá řada možností, které mohou být poskytovány. Je důležité, abyste zvážili všechny své možnosti a že pojištění splňuje požadavky, takže nemusíte nakonec zaplatí pokutu. Navíc mají zdravotní pojištění bude chránit vaše finančně. Je třeba pečlivě zvážit všechny možnosti máte k dispozici, než se zaregistrujete na plán. Je důležité, aby i nadále mít zdravotní pojištění, i když zákon o cenově dostupnou péči se převrátil.

1. Začněte s Zaměstnavatel pokrytím

První místo, měli byste se podívat na zdravotní pojištění prostřednictvím svého zaměstnavatele. Váš zaměstnavatel nabízí plán skupiny, což znamená, že nemůže být odmítnuta pro již existujícího stavu. Navíc pojistné může být nižší než u jiných možností. Mohou nabídnout pokrytí bez měsíčních prémií pro vaše pokrytí, nebo snížit pojistné. To může být také dobrá volba, pokud máte děti, které potřebují zdravotní pojištění. Někteří zaměstnavatele bude nabízet zdravotní pojištění i pro zaměstnance na částečný úvazek, takže byste měli zkontrolovat, do něj, i když jste na částečný úvazek pracovníka.

2. Vezměme si plán svých rodičů

Zákon o cenově dostupnou péči umožnil lidem ve věku šestadvaceti, aby zůstali na svých rodičů zdravotního pojištění. To usnadňuje udržovat své pokrytí, když jste ve škole. To může být složitější, pokud jste navštěvuje vysokou školu v jiném stavu, ale je to možnost, která vám může pomoci ušetřit peníze. Dokonce můžete použít tuto volbu poté, co jste dokončili školu a hledáte práci. Pokud vaši rodiče ještě další děti na pojistné smlouvy, může to nestojí nic víc pro vás k pobytu na plánu.

3. Odjezd své zdraví Výměny

Musíte se podívat na burzách, které nabízí prostřednictvím svého státu. Můžete najít váš za healthcare.gov. Tato stránka vám odkaz na webové stránky, které váš stát zřídil pro vás dozvědět se o různých plánů zdravotního pojištění vám k dispozici. Nové plány zdravotní péče může být cenově dostupnější, než jste původně přemýšlet. Výměny by měl mít několik různých plány jsou k dispozici pro vás z čeho vybírat. Většina států nabídne plány od různých poskytovatelů pojištění.

4. Vezměme si Medicaid

Pokud jste student s nízkými příjmy, nebo pokud máte děti, budete mít nárok na Medicaid pro dětského zdravotního pojištění program, který nabízí prostřednictvím svého státu. Jedná se o možnost, kterou by měly zvážit, pokud si opravdu nemůže dovolit koupit zdravotní pojištění. To vám může pomoci zajistit pojištění pro vaše děti. Je důležité, abyste v úvahu všechny možnosti, zvláště pokud máte děti. To vám umožní získat péči a pomoc pro vaše děti, pokud si to nemůže dovolit na vlastní pěst.

5. zvážit i jiné možnosti soukromého pojištění

Měli byste také zvážit další možnosti soukromého pojištění. Můžete být schopni najít cenově dostupnější zdravotní pojištění možností při pohledu na plán na vlastní pěst. Jste-li zdravá, nemusíte hygienické výměny nárok na individuální zdravotní pojištění plánu. Je to stojí za to mluvit s jednotlivými zdravotními pojišťovnami, aby viděli, co plánuje můžete aplikovat. Měli byste se podívat na tradiční i vysoké odpočitatelné zdravotní pojištění plánů.

6. Vyberte si nejlepší plán pro vaše potřeby

Jak se díváte přes všechny své možnosti, měli byste uvažovat o nejlepší plán pro vaše potřeby. Chcete-li mít plán, který si můžete dovolit, která poskytuje krytí, které potřebujete. Jste-li zdravá, vysoce odpočitatelné plán může být lepší volbou. Pokud nejste zdravý, možná budete chtít vybrat tradiční plán, který má budete platit spoluúčast pokaždé, když potřebujete navštívit lékaře. Udělejte si čas, aby zvážila všechny možnosti. Být jisti, aby se ujistil, váš plán se kvalifikují na základě pokynů.

7. Pokračování zdravotního pojištění

zdravotního pojištění zákony se může změnit, a možná budete muset najít nové zdravotní pojištění, je-li plán, který se v současné době nabízeny zmizí. Může dojít ke ztrátě krytí podle svého zaměstnavatele v případě, že již nejsou povinni nabídnout pokrytí. Můžete se podívat na zdravotní pojištění prostřednictvím nezávislého zdravotního pojišťovacího makléře, který by vám měl nabídnout celou řadu plánů s různými možnostmi prémií a plateb. Čím nižší je pojistné obvykle znamená, že budete muset platit více out-of-kapsy, ale to je schůdnou cestou, pokud jsou zdravé, nebo v případě, že částka maxes ven a můžete získat úplné pokrytí po tom. Nezapomeňte se podívat na dobrý plán a nenechte své pokrytí zaniknout, protože to vám pomůže vyhnout čekacích lhůt, které zdravotní pojištění může být schopen znovu vyžadovat.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.