Jak odebrat své jméno od cosigned úvěr

Home » Credit and Debt » Jak odebrat své jméno od cosigned úvěr

Jak odebrat své jméno od cosigned úvěr

Pokud čtete tento, budete pravděpodobně zažívá lítost cosigners. Jste přišel na to, že cosigning že kreditní kartu nebo půjčku pro své milovaného člověka nebyl dobrý nápad a chcete odstranit své jméno z dluhu. Odstranění vašeho jména z cosigned úvěru nebude snadné, u některých dluhů nemusí být ani možné.

Cosigning úvěr nebo kreditní karty v podstatě říká, banku, kterou jste ochotni platit v případě, že jiná osoba není.

Cosigning také znamená, že banka může sledovat vás o platbu iv případě, že jiná osoba podá bankrotu nebo zemře dříve, než je dluh splacen.

Jako obecné pravidlo, bude banka neodstraní své jméno z cosigned závazků, pokud druhá osoba prokázala, že dokáže zpracovat úvěr na vlastní pěst. Přemýšlejte o tom: byste nikdy byli požádáni, aby cosign pokud druhý dlužník prokázal tuto schopnost od začátku. Možná, že se věci změnily od té doby. Banka bude určitě chtít důkaz.

Vyjmutí Your Name Z cosigned úvěr

Získat uvolnění spolupodepsaný . Některé úvěry mají program, který bude uvolňovat povinnost dané spolupodepsaný poté, co byly provedeny určitý počet po sobě jdoucích plateb na-time. O dva roky plateb on-době zdají být normou. Přečtěte si prostřednictvím svých úvěrových dokumentů, které mají zjistit, jestli existuje nějaký druh programu spojené s půjčkou. Nebo volejte na věřitele a zeptejte se, zda něco podobného platí i pro váš úvěr.

Refinancování nebo konsolidaci . Další možností je mít druhý dlužník refinancovat úvěr na své jméno. Chcete-li nárok na refinancování, že dlužník musí mít dobrou úvěrovou historií a dostatečný příjem, aby se měsíční platby novou půjčku je. Konsolidace je společný s studentských půjček. Je-li dlužník kvalifikuje, mohou využít konsolidační půjčku splatit úvěr vám cosigned.

Původní cosigned půjčka by ještě být uvedeny na vaší kreditní zprávy, ale to by mělo být uvedeno účet je uzavřen a zaplacena v plné výši. Platby – a non-platby – na konsolidaci úvěru vás nebude mít vliv, pokud se vaše jméno není uvedeno na úvěr.

Prodat pohledávku a splacení úvěru . Pokud jste podepsán na domácí nebo auto úvěr a ten druhý není provedením podle potřeby platby, můžete být schopni prodat aktiva (auto nebo dům) a použít peníze na splacení úvěru. Vaše jméno musí být na titulu prodat majetek na někoho jiného.

Odstranit své jméno z kreditní karty

Emitent kreditních karet mohou dobrovolně odstranit své jméno z kreditní karty v případě, že to není zůstatek na kartě. Nicméně, pokud existuje rovnováha, budete muset zaplatit ho před můžete provést tyto typy změn na účtu.

Převod zůstatku . Druhý dlužník může být schopen převést zůstatek na kreditní kartu, která je jen v jejich jménu. Jakmile je rovnováha převeden zavřete kreditní karty, aby v budoucnu náklady nemohou být provedeny na účet. Chcete-li zachovat budoucí náklady, dodán, můžete požádat vydavatele kreditní karty přidat komentář do jejich systému oznamující, že účet kreditní karty by neměla být znovu otevřen.

Splatit zůstatek sami . Nebude to legrace platit rovnováhu kreditní karty neprováděli a ani využívat. Nicméně, platební bilance je lepší než ničí své kreditní rating a má dluh kolektory vás sledují. Dokonce si můžete uzavřít účet nebo mít vydavatel kreditní karty zmrazení úvěrového limitu, takže žádné další platby mohou být provedeny ke kartě, a to zejména, když se snažíte zbavit váhy.

Odstranit své jméno z kovaného úvěru

Když někdo milovaný kovaný svůj podpis na úvěr, to vám dává v těžké místě. Vy nechcete nést odpovědnost za rozhodnutí nikdy provedena, ale také chcete, abychom se vyhnuli svou drahou polovičku být zatčen za padělání nebo podvodu – něco, co by se stalo, kdyby jste zapískat, aby ses z háčku.

Věřitel pravděpodobně nebude odstranit své jméno z kovaného úvěru, pokud jste oznámit padělek na policii nebo jim podepsané čestné prohlášení, kde se padělatel se přizná k přestupku.

Oba dát svou drahou polovičku ohroženi právním krokům. Pokud nechcete nechat věřitele vědět o padělání brzy poté, co zjistily, vaše mlčení mohl být interpretován jako potvrzení. Jinými slovy, můžete nést odpovědnost za úvěr.

Dalo by se snažit, aby se jedno z opatření uvedených výše: mít osoba refinancovat nebo konsolidovat půjčky nebo převod zůstatku, pokud se jedná o kreditní kartu. Můžete si také vytvořit uspořádání s touto osobou, aby jim splatit půjčku v určité množství času, raději dříve než později. Ty by mohly mít padělatel podepsat čestné prohlášení připouštět na padělání jen v případě, že nejsou splacení úvěru a později se snaží tvrdit, že jste cosign.

last Resort

Pokud se vám nedaří získat věřitele odstranit své jméno z cosigned zůstatku úvěru nebo kreditní karty, vaše nejlepší volba je alespoň udržet minimální platby, dokud je váha vyplatila, nebo do druhé dlužník může dostat na účet v jejich vlastním jménem. Cosigning nemusí stát problémem, pokud jiná osoba není držet krok s platbami, a tak dostat do zvyku kontrolovat stav platby, a to zejména ve dnech vést až do data splatnosti, v den splatnosti, a termín, po , Nečekejte příliš dlouho, protože opožděné platby jít na vaší kreditní zprávy po 30 dnech.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.