Jak s nulový zůstatek ovlivňuje vaší kreditní skóre

Home » Credit and Debt » Jak s nulový zůstatek ovlivňuje vaší kreditní skóre

 Jak s nulový zůstatek ovlivňuje vaší kreditní skóre

Výše dluhu jste nesoucího je 30 procent z vaší kreditní skóre, takže vaše kreditní karta zůstatek samozřejmě ovlivňuje vaší kreditní skóre. Mající velké zůstatky může ublížit své kreditní skóre, protože to zvyšuje vaši kreditní využití – poměr vašeho zůstatku kreditní karty do vašeho úvěrového limitu.

Někteří lidé však mají obavy, že nulový zůstatek může poškodit jejich kreditní skóre. Není to pravda – nulový zůstatek nebude snížit své kreditní skóre, pokud však budete mít nulový zůstatek, protože jste nebyli pomocí kreditní karty.

V takovém případě, vydavatel kreditní karty může zastavit odesílání aktualizací kreditní zprávy pro tento účet a může dokonce zavřít kreditní kartu, oba který může mít vliv na vaší kreditní skóre.

Zero Balance a vaší kreditní zprávy

Mají nulový zůstatek na vaší kreditní kartě, například proto, že jste splatit své kreditní karty v plné každého měsíce, neznamená to, že nulová bilance se budou zobrazovat na vaší kreditní zprávy – nebo že nulový zůstatek bude použita k výpočtu vaší kreditní skóre. Zde je důvod, proč: jsou vaše údaje o kreditní kartě hlášeny v různých časech v průběhu měsíce (obvykle na výpisu z účtu uzávěrce) a může být hlášeny v den, ve kterém váš zůstatek kreditní karty není 0 $. Například, když uděláte nákup 100 $ v 5. měsíce a zaplatit v plné výši na 17. v měsíci, ale vaše kreditní zpráva byla aktualizována dne 12. téhož měsíce, vaší kreditní zprávy nebude vykazovat 0 $ rovnováhu ,

Pokud váš zůstatek je vždy nula, bude vaší kreditní zprávy pravděpodobně ukazují zůstatek vyšší než to, co jste v současné době nošení.

 Naštěstí nemají nulový zůstatek nebude bolet vaší kreditní skóre, pokud je rovnováha máte není příliš vysoká (nad 30 procent úvěrového limitu).

Získání vyvážení chcete ohlásit

Pokud se ucházíte o velkou půjčku brzy a chcete zvýšit své šance na schválení, platit své zůstatky kreditní karty dolů a nedělají žádné dodatečné nákupy za několik týdnů.

Tímto způsobem si můžete být jisti, že nízké (nebo nulové) vyrovnaný objeví na vaší kreditní zprávy a odráží se ve vaší kreditní skóre.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.