Jak usunąć nazwę Z Cosigned Kredytu

Home » Credit and Debt » Jak usunąć nazwę Z Cosigned Kredytu

Jak usunąć nazwę Z Cosigned Kredytu

Jeśli to czytasz, jesteś prawdopodobnie przeżywa żal cosigners. Już zorientowali się, że umowa poręczenia tę kartę kredytową lub kredyt dla swojej ukochanej nie był dobry pomysł i chcesz usunąć swoją nazwę od długu. Usuwanie swoją nazwę od cosigned kredytu nie będzie łatwe, dla niektórych długów nie może być w ogóle możliwe.

Umowa poręczenia kredytu lub karty kredytowej, w zasadzie mówi bankowi, że jesteś skłonny do dokonywania płatności, jeśli druga osoba nie robi.

Umowa poręczenia oznacza również bank może realizować za płatności nawet jeśli druga osoba plików upadłości lub przemija przed dług został zapłacony.

Zgodnie z ogólną zasadą, bank nie usunie swoją nazwę od cosigned długu, chyba że inna osoba wykazała mogą obsługiwać kredytu na własną rękę. Pomyśl o tym: ty nigdy nie został poproszony o cosign jeśli drugi kredytobiorca wykazały tę zdolność od początku. Być może wiele się zmieniło od tamtego czasu. Bank na pewno chcesz dowodu.

Usuwanie Your Name Z Cosigned Kredytu

Uzyskać zwolnienie cosigner . Niektóre kredyty mieć program, który wyda obowiązek danej cosigner po pewna liczba kolejnych płatności na czas zostały dokonane. Dwa lata płatności na czas wydaje się być normą. Czytać w twoich dokumentach kredytowych, aby zobaczyć czy jest jakiś rodzaj programu związanego z kredytu. Lub zadzwoń pożyczkodawcy i zapytać, czy coś takiego ma zastosowanie do kredytu.

Refinansowania lub konsolidacji . Innym rozwiązaniem jest mieć drugi kredytobiorca refinansowanie kredytu w ich imieniu. Aby zakwalifikować się do refinansowania, kredytobiorca musi mieć dobrą historię kredytową i wystarczająco wysoki dochód, aby miesięczne raty nowego kredytu za. Konsolidacja ma wspólnego z kredytów studenckich. Jeśli kredytobiorca kwalifikuje, mogą wykorzystać kredyt konsolidacyjny na spłatę kredytu ty cosigned.

Oryginalny cosigned pożyczka nadal być wymienione w raporcie kredytowym, ale powinno wskazywać konto jest zamknięte i opłacone w całości. Płatności – i nie-płatności – na kredyt konsolidacyjny nie wpłynie, czy imię i nazwisko nie figuruje na kredyt.

Sprzedać aktywa i spłacić kredyt . Jeśli podpisane w domu lub samochodu kredytu, a druga osoba nie jest dokonywanie płatności za niezbędne, może być w stanie sprzedać składnik aktywów (samochód lub dom) i wykorzystać pieniądze na spłatę kredytu. Imię i nazwisko musi być na tytuł sprzedać nieruchomość do kogoś innego.

Usuń nazwę z kartą kredytową

Wystawca karty kredytowej może dobrowolnie usunąć swoje nazwisko z karty kredytowej, jeśli nie ma saldo na karcie. Jednakże, jeśli istnieje równowaga, będziesz musiał spłacić ją, zanim będzie można dokonać tego rodzaju zmian na koncie.

Przeniesienie salda . Drugi kredytobiorca może być w stanie przenieść saldo na karcie kredytowej, która jest tylko w ich nazwie. Gdy równowaga zostaje przeniesiony zamknąć kartę kredytową, więc przyszłe opłaty nie mogą być wprowadzone do konta. Aby zachować przyszłych opłat od odniesienia, można zwrócić się do wystawcy karty kredytowej, aby dodać komentarz w ich system informujący, że konto karty kredytowej nie powinno zostać wznowione.

Opłacać samemu równowagi . To nie będzie zabawa płacąc saldo karty kredytowej nie uczynił i nie korzystać. Jednak płacąc saldo jest lepsze niż rujnuje swój rating i posiadające komorniczych cię ścigać. Można nawet zamknąć konto lub mieć wystawca karty kredytowej zamrozić limit kredytowy więc żadne przyszłe opłaty można dokonać na karcie, zwłaszcza gdy próbujesz pozbyć się równowagi.

Usuń nazwę z kutego Kredytu

Kiedy ukochanej został sfałszowany podpis na kredyt, to stawia w trudnej sytuacji. Nie chcesz być pociągnięty do odpowiedzialności za decyzją nigdy wykonane, ale chcemy także, aby uniknąć konieczności ukochanej być aresztowany za fałszerstwa lub oszustwa – coś, co może się zdarzyć, jeśli gwizdka, aby dostać się bez przerwy.

Pożyczkodawca prawdopodobnie nie usunie swoje nazwisko z kutej kredytu chyba zgłosić fałszerstwo na policję lub dać im podpisane oświadczenie, w którym przyznaje się do fałszerz wykroczenia.

Zarówno umieścić ukochaną osobą na ryzyko działań prawnych. Jeśli nie pozwolić know pożyczkodawcy fałszerstwa wkrótce potem dowiedzieć się, twoje milczenie może być interpretowane jako potwierdzenie. Innymi słowy, można być odpowiedzialny za pożyczki.

Można spróbować podjąć jedno z działań wymienionych wcześniej: mają osoby refinansowania lub konsolidacji kredytu lub przeniesienie salda, jeśli jest to karta kredytowa. Można również umówić się z tą osobą, aby je spłacić pożyczkę w określonym czasie, raczej prędzej niż później. Można mieć fałszerz podpisać oświadczenie przyznając się do sfałszowania tylko w przypadku nie spłacenia pożyczki i później próbować twierdzić, że zrobiłeś cosign.

Ostatnia deska ratunku

Jeśli nie można uzyskać kredytodawcy, aby usunąć swoje nazwisko z cosigned salda kredytu lub karty kredytowej, najlepszym rozwiązaniem jest, aby co najmniej utrzymać minimalne opłaty, dopóki saldo opłacił lub do innego kredytobiorcy mogą uzyskać konto w ich własne imię. Umowa poręczenia nie może stać się problemem, chyba że inna osoba nie nadąża z płatnościami, więc dostać się do nawyku sprawdzania stanu płatności, zwłaszcza w dniach poprzedzających terminem, w terminie płatności, a data po , Nie czekaj zbyt długo z powodu opóźnienia w płatnościach iść w raporcie kredytowym po 30 dniach.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.