Jak získám zdravotní pojištění Když jsem odejít?

Home » Retirement » Jak získám zdravotní pojištění Když jsem odejít?

Plánovat dopředu. Zdravotní pojištění v důchodu mohou být drahé.

 Jak získám zdravotní pojištění Když jsem odejít?

Pokud jste si drží stabilní zaměstnání pro většinu své kariéry, je pravděpodobné, že jste se museli dát hodně myslel na své zdravotní pojišťovny plánu. Namísto toho, že to byl přínos důsledně nabízeny prostřednictvím svého zaměstnavatele. Díky odchod do důchodu se blíží, co teď? Budete chtít, aby postupujte podle následujících kroků, aby zhodnotit své možnosti odchodu do důchodu na zdravotní pojištění.

1. Další informace o vaší skupině Health důchodových dávek

První věc, kterou musíte udělat, je naučit se vše o vaše stávající zdravotní pojištění a jak se mění v důchodu.

Máte možnost pokračovat ve svém plánu skupiny? Už jste tam pracoval tolik let, nebo dosáhla věku, kdy se stanete udělená v některých zdravotního pojištění? Účast na seminářích a číst všechny literaturu váš zaměstnavatel poskytne na zdravotní pojištění v důchodu. Pokud váš zaměstnavatel nenabízí důchodce plán zdravotní prospěšnosti, budete mít nárok zůstat na aktuální plán podle předpisů COBRA? Pokud tomu tak je, zjistit, na jak dlouho a kolik to stojí.

2. Prozkoumat vaše volby

Pokud jste odchodu do důchodu před dosažením věku 65, dobrá zpráva je, že nelze popřít pokrytí pro pre-existujících podmínek, v důsledku zákona o cenově dostupnou péči, která vstoupila v platnost dne ledna 2014. Nicméně, „přijatelnou“ část zákona o cenově dostupnou péči nevznikly, takže i když se můžete dostat pokrytí, můžete zaplatit 1000 $ za měsíc nebo více, pokud jste ve věku mezi 55 a 64. Trump je pravděpodobné, že ke změně zdravotní péče krajiny mezi, ale schopnost získat pokrytí bez ohledu na pre-existující podmínky, je pravděpodobné, že zůstane.

Pokud máte v plánu na odchodu do důchodu před dosažením věku 65, to je dobrá věc.

Když jste ve věku 65 let, většina z vás stane nárok na Medicare, ale budete ještě možnosti je třeba provést. Například můžete chtít původní Medicare Advantage nebo plán Medicare. Každý z nich má své klady a zápory. Nejpřesnější informace najdete je na Medicare.gov, ale poté, co učil vše, co můžete, můžete ještě chtít odbornou pomoc učinit takové důležité rozhodnutí, což znamená, že mluví s agentem.

I když jste zkoumá možnosti, ujistěte se, že stavět v odhadovaných nákladů na zdravotní péči do svého odchodu do důchodu rozpočtu. Kolik byste měli v plánu na výdaje? Záleží na vašem pojištění. V průměru plánujete strávit $ 10,000 na osobu a rok za všechno, včetně prémií, zubní, out-of-kapsy nákladů, atd

3. Diskuse k Agent bez úvazku s většinou významných dopravců

Vaše nejlepší volba bude mluvit s zdravotního pojištění agent, který na základě smlouvy s většinou významných zdravotních plánů ve vaší oblasti. Zvláště, podívejte se na zdravotní pojištění agentura, která se specializuje na zdravotní pojištění v důchodu; mohou provést kompletní analýzu vašich možností by vás žádá o vaše stávající lékařů a léků, a pak ti, které plánuje poskytne nejvíce nákladově efektivní dávky na základě své osobní zdravotní situaci.

Jednou z možností pro radu, je mluvit s týmem Allsupovy Medicare Advisor. Další možností je najít státní pojistný program svého státu zdravotní pomoc (plavidlo), který bude mít dobrovolníků, kteří mohou pomoci.

4. Volby aktualizace plánu každý rok

Ať už nad nebo pod 65 let poté, co jste si zajistili zdravotní pojištění v důchodu, měli byste být proaktivní o posouzení jeho provedením roční přehled o svých možnostech pokrytí během otevřeného zápisu každý pád.

Přínosy a náklady měnit, a to je možné nový plán vám mohou nabídnout lepší pokrytí za nižší cenu; nebudete vědět, pokud se podíváš. Opět budete chtít hovořit s agentem, který na základě smlouvy se všemi hlavními dopravci získat objektivní analýzu.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.