Jaka jest różnica między Growth and Value Investing?

Home » Finance » Jaka jest różnica między Growth and Value Investing?

Porównując Growth and Value Podejścia do inwestowania Seryjne

Jaka jest różnica między Growth and Value Investing?

Jako inwestor, ważne jest, aby pamiętać, że istnieje więcej niż jeden sprytny sposób na zarabianie pieniędzy na giełdzie. Na Wela, są duże na inwestowaniu dochodów ale przy poszukiwaniu strategii inwestycyjnej, to najlepiej, aby być informowany o potencjalnych zagrożeń oraz różnice między każdym podejściem. Tutaj skupimy się na rozwoju i inwestowania w wartość, dwa istotne procesy rozpoznać w inwestowaniu akcji.

Obie te strategie rynkowe mają na celu zapewnienie możliwie najlepszych powraca więc prawdziwa różnica między nimi jest w swoim podejściu.

Inwestor chce popełnić część swojego portfela o bardzo długim okresie powinny rozpatrzyć inwestowania wzrostu. Inwestycje te nie dadzą szybkich zwrotów, ale gdy robią się opłacać, to może być warto czekać. akcje wzrostowe są udziały w spółkach z silnymi pędu, przy użyciu wszystkich zasobów, aby rozwinąć ich produktu lub usługi w celu generowania dodatkowych przychodów i zdominować ten konkretny rynek. Inwestorzy kupić te akcje z oczekiwaniem będą stale rosnąć w cenie i netto czysty zysk przy sprzedaży.

Dwie aktualne przykłady tych zasobów są Amazon i Netflix. Obie firmy priorytet postęp technologiczny i rozwój infrastruktury, w zysku w celu zdominowania ich kategorie. Ich sukces jest napędzany wartość swoich udziałów w górę w ciągu ostatnich dwóch decades.These firm można zobaczyć wyższe ceny do zarabiania i wskaźników cena do wartości księgowej wskaźników, które wskazują pewność rynku do zdolności spółki do dalszego zwiększania zysków.

Natomiast akcje wzrostowe mają potencjał, aby oferować wyższy poziom zwrotu w porównaniu do wartości zapasów, mają tendencję do bardziej volatility.The ryzyko jest nagły spadek cen akcji w związku z ujemnymi zarobków lub złych wiadomości o firmie. Więc pamiętaj, zmienność jest częścią gry wzrostu – wyższy potencjał wzrostu pochodzi z wyższym ryzykiem spowolnienia ale gwałtowne zmiany są częścią jazdy.

Wartość inwestycji są zdefiniowane jako spółki, których ceny akcji nie muszą odzwierciedlać ich wartości. Wartość inwestorzy aktywnie polować na akcje ich zdaniem są niedowartościowane przez rynek, ale nadal mają silny potencjał wzrostu. Zapasy te są analizowane przez porównanie wartości wewnętrznej spółki do aktualnej wartości rynkowej. rzeczywista wartość obszaru działalności jest określana poprzez ocenę fundamentalny aspekt firmy w tym jej modelu biznesowego, zarządzania, sprawozdania finansowego oraz sytuacji konkurencyjnej. Gdy rzeczywista wartość spółki jest wyższa od jego aktualnej wartości rynkowej, czas jest uważany za wartość.

Na początku tego roku, Fit Bit opublikowała kwartalny raport przedstawiający 50 procent rok do roku wzrost przychodów i prognozy dalszego wzrostu przychodów w roku 2016. Jednakże, ponieważ przedsiębiorstwo zainwestowało w R & D, zysk na akcję spadł na rok -to-roku podstawa. Spowodowało to spadek o 19 procent w pasuje nieco ceny akcji, który stworzył doskonałą okazję dla inwestorów Wartość kupić silną wartość akcji w znacznej zniżki.

Aby powtórzyć inwestorzy wzrostu musi pamiętać, że zasoby te powinny być częścią długoterminowej strategii. Podczas zakupu akcji, wybierz firm z produktami lub usługami wierzyć i trzymać się z nimi, gdy wahania rynkowe.

Kupno i sprzedaż tych zasobów opartych na spadki na rynku będzie kosztować pieniądze zarówno w rzeczywistych strat lub zysków z przyszłych aprecjacji magazynie. Jak w przypadku każdej inwestycji, zanim kupisz żadnej akcji, należy zbadać wszystkie aspekty spółki na podejmowanie trafnych decyzji inwestycyjnych dla portfela.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.