Jaký je rozdíl mezi růstem a hodnota investice?

Home » Finance » Jaký je rozdíl mezi růstem a hodnota investice?

Srovnáme-li růst a hodnota Přístupy k Stock Investing

Jaký je rozdíl mezi růstem a hodnota investice?

Jako investor, je důležité mít na paměti, že existuje více než jeden chytrý způsob, jak vydělat peníze na akciovém trhu. Na Wela, že jsou velké na investování zisku a ztráty, ale když hledal investiční strategie, je to nejlepší, aby byli informováni o možných rizicích a rozdíly mezi jednotlivými přístupu. Zde se zaměříme na růst a hodnotového investování, dva základní procesy, které rozpoznávají na skladě investování.

Obě tyto strategie na trhu se snaží poskytovat co nejlepší výnosy, takže skutečný rozdíl mezi nimi je ve svém přístupu.

Investor hledá ke spáchání část svého portfolia po velmi dlouhou dobu by měl vypadat do růstového investování. Tyto investice nebude mít rychlou návratnost, ale když už se vyplatí, může to být také stojí za to počkat. Růstové akcie jsou akcie společností se silným hybnosti, pomocí všechny zdroje rozšířit své výrobky nebo služby generovat vyšší příjmy a dominují konkrétní trh. Investoři koupit tyto akcie s očekáváním, že budou postupně zvyšovat v ceně a čistý ohromný zisk při prodeji.

Dva současné příklady těchto zásob jsou Amazon a Netflix. Obě společnosti upřednostňovat technologický pokrok a rozšiřování infrastruktury oproti zisku ve snaze ovládnout své kategorie. Jejich úspěch je poháněn hodnotu svých akcií vzhůru v průběhu posledních dvou decades.These podniky mohou vidět vyšší poměr ceny k výdělku a poměr cena-to-knihy, které naznačují, jistota na trhu je ve schopnosti společnosti pokračovat ve zvyšování zisků.

Zatímco růstové akcie mají potenciál přinést vyšší výnosy ve srovnání s populací hodnoty, mají tendenci mít více volatility.The riziko je náhlý pokles cen na skladě v důsledku negativních výdělku nebo špatné zprávy o firmě. Takže pamatujte, že volatilita je součástí růstové hry – vyšší potenciál vzhůru přichází s vyšším rizikem zpomalení hospodářského růstu, ale divoké výkyvy jsou součástí jízdy.

Investice hodnoty jsou definovány jako společnosti, jejichž ceny akcií nemusí nutně odrážet jejich hodnotu. investoři hodnota aktivně shánět akcie se domnívají, že jsou podhodnocené na trhu, ale stále mají silný potenciál vzhůru. Tyto zásoby jsou analyzovány porovnáním skutečnou hodnotu společnosti na jejich aktuální tržní hodnotou. vnitřní hodnotu, podniky se určuje na základě vyhodnocení základní aspekt společnosti, včetně jejího obchodního modelu, vedení účetní závěrky a konkurenční situace. Když skutečná hodnota firmy je vyšší než jeho aktuální tržní hodnotou akcie je považován za hodnotu.

Začátkem tohoto roku, Fit Bit vydala čtvrtletní zprávu, v níž 50procentní meziroční meziroční nárůst tržeb a predikci pokračující růst tržeb v roce 2016. Nicméně, protože společnost investovala značné prostředky do výzkumu a vývoje, zisk na akcii klesl na rok -to-rok základ. To mělo za následek pokles 19 procent Fit bit je cena akcií, který vytvořil skvělou příležitost pro investory hodnota koupit silné hodnoty zásob na značnou slevou.

Chcete-li opakovat, investoři růst musí mít na paměti, že tyto zásoby by měly být součástí dlouhodobé strategie. Při nákupu své akcie, zvolte podniky s produkty nebo služby, které věří a držet s nimi, když trh výkyvy.

Nákup a prodej těchto zásob na základě poklesů na trhu bude vás stát peníze buď skutečných ztrát nebo zisků z budoucího zhodnocení akcií. Stejně jako u každé investice a před zakoupením jakékoliv akcie, ujistěte se, že výzkum všechny aspekty společnosti, dělat lepší investiční rozhodnutí pro vaše portfolio.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.