Je váš domov opravdu investice?

Home » Real Estate » Je váš domov opravdu investice?

 Je váš domov opravdu investice?

Realitní kanceláře, úvěr úředníci a vaše rodiče asi všichni ti, že koupi domu je velká investice, které povedou k přiznání později v životě.

Skutečnost je však taková, že vaše zisky z prodeje své primární bydliště budou pravděpodobně poměrně malé, pokud projeví vůbec.

Real Estate Hodnocení a inflace

První věc, aby zvážila, je doma ocenění v souvislosti s inflací.

Ty by mohly být překvapeni, si uvědomit, že zhodnocení vašeho domova může být vyvážen inflací. To platí zejména, pokud nechcete žít v horkém trhu s nemovitostmi. Slyšíme dramatické příběhy o uznání v některých oblastech země, ale většina lidí kupovat domy v oblastech, kde je pravděpodobně roční zhodnocení nebude porazil inflaci o mnoho.

V září 2007, podle Federální rezervní banky v St. Louis , cena medián prodeje nových prodaných domů ve Spojených státech bylo 240.300 $. V září 2017, toto číslo bylo až do výše $ 319.700. Však při spuštění některá čísla pomocí inflace USA kalkulačka , některé z těchto ocenění zmizí. Spíše než vidět $ 79.400 v ocenění, skutečná hodnota tohoto zhodnocení je blíže k $ 33.648.

Že stále se nezdá být tak špatné. Koneckonců, hodnota vašeho domova se zvýšila o více než 30.000 $. Ale nesmíme zapomenout na nákladech.

Vlastnit dům Dodává se s dodatečnými náklady

Dále je třeba odečíst náklady spojené s vlastnictvím nemovitosti ze svých zisků.

Řekněme, že jste si hypotéku na $ 250,000 při úrokové sazbě 3,92 procenta. V průběhu 30 let, v závislosti na hypoteční kalkulačky Google, budete platit $ 175.533 v zájmu. I když je váš domov oceňuje by inflační očištěné $ 30,000 každých 10 let (v celkové výši $ 90,000), který je stále ještě nestačí kompenzovat zájem budete platit z úvěru.

A zájem platíte není jediným náklady budete čelit. Nezapomeňte, že budete platit daně z majetku ve většině států. Studentské půjčky Hero hypoteční kalkulačka zahrnuje výpočet daně z nemovitosti. Pokud váš daň z nemovitosti činí 1,5 procenta za rok, mohli jste vidět celkovou daňovou platbu ve výši $ 117,000 během průběhu 30 let. A že nepřijímá žádnou daň z nemovitosti roste, jak váš domov oceňuje v hodnotě, tak se vaše daně z nemovitostí.

Je pravda, že si můžete odečíst některé ze svých nákladů na daňové přiznání, ale odpočet nemá stejnou hodnotu jako úvěr. To může snížit své příjmy a vaši daňovou povinnost, ale ne na základě dolar-pro-dolar. Kromě toho, podle Foundation dani, jen asi 30 procent domácností rozepsat. Pokud jste mezi těmi, kteří rozvrhnout, neuvidíte žádné daňové výhody týkající se vaší hypotéky.

Ostatní náklady spojené s vlastnictvím nemovitosti zahrnují údržbu a opravy, stejně jako majitelé domů pojištění. Možná budete také muset platit hypotéku pojištění, pokud váš akontace je menší než 20 procent. V době, kdy jste faktor v posledních desetiletích těchto nákladů přidán do vašich hypotečních úroků a majetkových daní, šance ani lámání dokonce jsou poměrně malé, i když váš domov se zhodnocovat v průběhu času.

Co když jste skončili prodávat nečekaně?

Rádi bychom si myslet, že na trhu s nemovitostmi bude vždy stoupat. Nicméně, jak jsme viděli v letech 2007 až 2009, realitní mohou tvořit bubliny, jako jakékoliv jiné majetkové hodnoty. Splasknutí realitní bubliny vytvořil situaci, kdy tisíce lidí skončil ztrátou hodně peněz. Pokud můžete vyjet na pokles cen, nebudete ztrácet tolik.

Nicméně, pokud jste nuceni prodat během havárie na trhu s nemovitostmi, že to není moc, co můžete udělat, aby zachránit situaci. Ty by mohly skončit ztrátou peněz na váš domov, na vrcholu toho, co jste již zaplatili na úrocích, daně a další náklady.

What About Pronájem?

Samozřejmě, jako nedokonalé investice jako nákup může být, je možné poukázat na to, že pronájem nemusí být řešením. Koneckonců, když si hypoteční splátky, můžete alespoň postavit vlastní kapitál ve vaší domácnosti.

Když si pronajmete, budete pomáhat vaše pronajímatel budovat vlastní kapitál.

Nicméně to neznamená, že pronájem je třeba se vyhnout za každou cenu. V závislosti na trhu, pronájem může být dobrá volba, i když to znamená, že nejste budování vlastního kapitálu.

To je zvláště pravda, pokud žijete v oblasti s vysokými cenami domů, a můžete pronajmout na dobu kratší než měsíční souhrnné náklady na hypotéky, údržbu a další náklady. Nejen, že jste úsporu peněz na měsíční bázi, ale pak můžete investovat rozdíl na trhu a případně realizovat vyšší zhodnocení, než byste dostali od vaší domácí investice.

V období od listopadu 2007 do listopadu 2017, S & P 500 měl anualizovaný výnos z 9.672 procent, upravené o inflaci. Řekněme, že by vás stálo 1100 $ za měsíc, aby vlastní domov v tomto období, ale místo toho jste žila v bytě s měsíční nájemné 700 $. Pokud jste investovali rozdíl $ 400 mezi pronájem a nákup každý měsíc více než těch 10 let se hodnota vaší investice by 83,587.81 $.

K dispozici je také skutečnost, že pronájem znamená, že nemusíte ztrácet spoustu peněz, pokud jste nuceni prodat váš domov během poklesu. Na druhou stranu, pokud se vám podaří, aby zůstali ve vaší domácnosti a přečkat události na trhu a nemovitostí poklesy, můžete vytvořit dostatek vlastního kapitálu ve vaší domácnosti, které je možné použít při odchodu do důchodu. Dokonce i když jen na nule (nebo i když ztratíte celkově) na doma, to může být vozidlo nucených úspor, který má potenciál, aby vám s velkým množstvím kapitálu, když prodáváte.

Může to být také místo k životu bez nájemného ve svém odchodu do důchodu let (možná budete ještě muset platit daně z majetku, nicméně), nebo můžete použít reverzní hypotéku získat přístup k vlastní kapitál s cílem uzavřít mezeru příjmu ve stáří. Neuvidíte tyto volby, když si půjčíte.

Při koupi domu je investiční

Spíše než prohlížení primární bydliště jako investici, v úvahu i další důvody, proč koupit. Možná chcete místo, volat své vlastní, budování vlastního kapitálu, a zapustit kořeny v komunitě. To vše jsou dobré důvody nakoupit! Naopak, pokud si myslíte, že budete mít více mobilní životní styl, může to větší smysl pronájmu, i když nejste budování vlastního kapitálu. Tak dlouho, jak si udělat další opatření pro plánování vaší budoucnosti, pronájem může být vhodným řešením, v závislosti na místním trhu a svých dlouhodobých cílů životního stylu.

A konečně, pokud chcete, aby se váš domov v opravdové investice, co musíte udělat něco jiného, ​​než žít v něm. Pronájem to po přesunutí nebo používat to, aby si vydělaly přes Airbnb může být způsob, jak skutečně vidět návratnost své domovské nákupu.

Ale pokud jste právě tam žijí, nespoléhejte na to poskytovat velké návratnost investic.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.