Jeigu aš Pirkti My Life draudimo per darbo?

Home » Insurance » Jeigu aš Pirkti My Life draudimo per darbo?

Jeigu aš Pirkti My Life draudimo per darbo?

Daugelis darbdavių siūlo pagrindinį gyvybės draudimo savo darbuotojams kaip dalį išmokų darbuotojams paketą. Nors tai skiriasi, tai gyvybės draudimo polisas yra dažniausiai nustatytas kiekis arba vienerių metų darbo užmokesčio ekvivalentas ir siūlomi už labai mažą kainą, arba net nemokamai. Nors tai gali būti pakankamai aprėpties jei esate vienišas be išlaikytinių, daugelis bendrovių siūlo galimybę įsigyti tam papildomai politiką. Žemiau, viskas, ką jums reikia žinoti apie gauti gyvybės draudimo per savo darbdavį, todėl jūs galite nuspręsti, ar tai geriausias variantas jums.

Galimybę pirkti gyvybės draudimo Trūkumai per savo Darbo

Nors gauti gyvybės draudimo polisą per savo darbdavį gali atrodyti patogiausias variantas, tai ne be trūkumų. Jei buvo prarasti savo darbą, jūs prarasite savo gyvybės draudimo aprėptį. Jūs taip pat gali turėti spragą aprėpties jei buvo mesti savo darbą ir pradėti naują.

Kitas dalykas, apsvarstyti, ar jūsų įmonės standartas gyvybės draudimo polisas yra pakankamai didelis, jei turite sutuoktinį ir kitų išlaikytinių. Jei ne, jums gali tekti pirkti papildomai politiką iš išorės subjektui.

Privalumai Darbo Gyvybės draudimas Per savo darbą

Jei turite nesieja sveikatos būklę, pavyzdžiui, cukriniu diabetu, gali būti sunkiau gauti tradicinės trukmės gyvybės draudimo polisą. Jei tai yra tuo atveju, tai būtų naudinga jums gauti gyvybės draudimo polisą per savo darbdavį, nes tai paprastai lengviau gauti patvirtinti savo darbdavio, nei išorinio tiekėjo.

Kitas svarbus privalumas gauti gyvybės draudimo per savo darbdavį yra patogumas. Pavyzdžiui, jums gali žinoti, ko jums reikia gyvybės draudimo, bet tiesiog ne Dotarłeś aplink jį dar. Darbo remiamų planai yra puikus sprendimas tai. Galiausiai, įsigytų per savo darbdavį gyvybės draudimo polisą kaina dažnai daug pigiau, ir daug yra nemokama.

Nustatant aprėpties jums reikia

Eksploatacijos ją tiesiog, jums reikia nusipirkti pakankamai gyvybės draudimo padengti savo įsipareigojimus, kaip ir laidotuvių išlaidos, medicinos sąskaitas, ir ateities gyvenimo išlaidoms už visus išlaikytinių. Tiems, su šeimomis ir kitų išlaikytinių, geras nykščio taisykle yra turėti trukmės gyvybės politiką apie aštuonis kartus savo metinių pajamų. Šiuo atveju gyvybės draudimo polisą gauti per savo darbdavį turėtų būti laikoma papildoma politika kitam didesniam politiką.

Be to, kaip jūsų atlyginimas ir gyvenimo išlaidos padidės, jūsų gyvybės draudimo aprėptis turėtų taip pat. Tačiau, kai jūs turite sumokėjo savo namuose ir padėkite savo vaikams per kolegijoje, jums gali nuspręsti sumažinti savo politikos sumą.

Kita vertus, kai esate jauni, jei esate nesusituokęs, arba neturi išlaikytinių, jūs negalite pasirinkti vykdyti gyvybės draudimo išvis kol šeimą. Jei tai padarysite, įsitikinkite, kad turite pakankamai atidėta padengti savo laidojimo išlaidas, todėl nėra našta savo draugams ir šeimos nariams.

Nurodykite gyvybės draudimo polisas

Jei nuspręsite ne gauti gyvybės draudimo per savo darbdavį, arba jei esate ieškant papildomo politikos viršuje, koks jūsų darbo vieta jau siūlo, būtinai pirkti keletą skirtingų politiką, siekiant gauti geriausius norma prieinama.

Turėkite omenyje, kad gyvybės draudimo teikėjai rizikos vertinimą, kai jie apdrausti jus ir jums gali būti sumažėjo dėl rimtų sveikatos sąlygų ar mokėti didesnį tarifą, jei jie jaučia, kad savo rizika yra didesnė.

Trukmės gyvybės siūlo mažiausias kainas ir suteikia aprėptį tam tikrą laikotarpį, pavyzdžiui, 10, 20 ar 30 metų. Trukmės gyvybės draudimo neturi piniginės vertės, ir jūsų gavėjai gauna tik išmokėjimo, jei miršta per tą laiką. Kai terminas yra iki, jūs turite galimybę atnaujinti savo politiką, dažnai didesniu greičiu. Jūs taip pat gali konvertuoti savo trukmės gyvybės draudimo polisą į visą politiką.

Visa gyvybės draudimo politika taip pat atitenka neapmokestinamų dividendų, taip pat žinomas kaip politinis grynųjų pinigų vertę. Jūs taip pat gali skolintis prieš politikos sumos. Priemoka taip pat lieka tas pats, nors jis brangesnis nei trukmės gyvybės politiką.

Galiausiai, nepamirškite: nėra pasiteisinimas neturi gyvybės draudimo, jei turite išlaikytinių, todėl pradėdami vartoti veiksmus šiandien apsisaugoti.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.