Jsou ženy lepší než muži investoři?

Home » Finance » Jsou ženy lepší než muži investoři?

Odpověď? Pohlaví nezáleží. Je to všechno o získání základů Právo

Jsou ženy lepší než muži investoři?

Je to prastarý finanční „bitva o pohlaví“ otázku. Kdo jsou lepší investors- muži nebo ženy? Není pochyb o tom mnozí z nás bantered tuto otázku asi s přáteli a kolegy, a možná je to dokonce vyvolal bouřlivou debatu nebo dva ve svém vlastním domě.

Tam byli značný počet článků a studií publikovaných že ponořit se hluboko do tohoto tématu při hledání odpovědi. Tady je to, co je nejzajímavější.

 Řada zpráv, nám říkají, že muži jsou převážně v sedadle řidiče, pokud jde o rozhodování o investicích do jejich domácnosti. Například,  CNN Money článek s názvem Bohatí lidé stále kontrolovat investiční domácnost rozhodnutí cituje průzkum provedený v USA Trust Bank of America soukromého rozdělení bohatství. Průzkum některých 650 dospělých s 3.000.000 $ nebo více investovatelných majetku ukázala, že „Téměř tři čtvrtiny bohatých mužů říkají, že mají lepší odbornou přípravu, aby se rozhodování o investicích, než svého manžela. Že ve srovnání s pouze 18% bohatých žen, kteří věří, že by mohl dělat lepší práci.“

Ale tady je druhá strana. I když je možné, že lidé se domnívají, že jsou lepší kvalifikaci pro investiční rozhodování, drtivá většina výzkumu publikoval nám říká, že ženy jsou ve skutečnosti lepší investoři. Jedna taková studie byl citován v článku USA Today, Ženy jsou většinou lepší investoři než muži .

 LPL Financial provedla celostátní průzkum, který ukázal, že ženy mají tendenci lépe investory, protože výzkum investice do hloubky, než rozhodování portfolio a jsou více trpěliví, zatímco muži jsou náchylnější k tržní podněty. Ve stejném článku, Nelli Oster, ředitel a investiční stratég Blackrock, říká, že „ženy mají sklon zaměřit se na dlouhodobější, nepeněžitých cílů.

  Namísto pouhého prohlížení peníze jako prostředek ke koupi něčeho, považují peníze reprezentovat nezávislost a bezpečnost.“Oster rovněž konstatuje, že ženy jsou více pravděpodobné, požádat o směru na investice, zatímco muži jsou častěji rozhodovat sami o sobě, aniž by hledají odbornou radu nebo vedení.

Osobně jsem viděl hodně, co studie naznačují, hrají v reálném světě. Ženy jsou obecně hledají dlouhodobé bezpečnosti a chtějí chránit to, co mají. Jsou o něco více vědomi své pocity a obavy o tom, co se děje na trhu, která jim dává pauzu před tím, než se objeví vyrážka nebo rychlé rozhodnutí, které by mohly přijít draho v určitém okamžiku po silnici. Muži, na druhé straně, jsou z velké části zaměřeny na zvýšení výnosů. Ze své podstaty, muži jsou větší riziko odběrateli, což není špatná věc, ale může to způsobit značnou bolest na druhou stranu.

Avšak s tím, že pokud jste se zeptat mě bodový prázdný, kdo je lepší investor je, moje odpověď je, že záleží na „trhu“, a to je něco, co investoři sami nemohou kontrolovat. V dlouhodobém horizontu, kdo vyhraje nemá nic společného s pohlavím. Investor, který vyhraje je ten, kdo může být vědomi a ovládat své emoce.

  Skutečností je, že investování je jednoduchá, je to prostě není snadné. Skutečný klíč k úspěchu není o hledání správného akcie nebo bít v loterii. Jde o to dostat se základy hned od začátku.

Čtyři Základy investování 

Váha bude vždy váš přítel.   Je důležité rozdělit svůj majetek v kombinaci investičních kbelíky. Tyto lopaty představují hotovost, výnosy (dluhopisů), růst (stavy), a alternativy (investice, které nejsou úhledně zapadají do akcií nebo dluhopisů kbelíku) jako MLP zásoby, zásoby Energy Royalty důvěra, investice do zlata v souvislosti s a přednostních akcií.

Cílit Aktuální cílů.   Jediná věc, která skutečně záleží na plánování investic je vaše vlastní osobní cíle a cíle. Například, pokud budete potřebovat 3000 $ za měsíc po odchodu do důchodu v horní části sociálního zabezpečení, pak vězte, že budete potřebovat téměř $ 750,000 v úsporách pohodlně stačit.

Udržet nízké náklady.   ETFs jsou nyní nižší cenu možnost vlastnit koš v rozmezí od 30 do 3000 akcií. Stanovení ceny obvykle v jedné čtvrtině procenta ročně oproti plné procenta ročně (plus) pro aktivně řízených podílových fondů bude mít velký rozdíl v čase.

Trpělivost.  Jen velmi málo lidí někdy zbohatnout přes noc. Nejbohatší lidé dostali bohaté pomalu, metodicky a tvrdou prací. To je vzorec, který stále funguje dodnes.

Závěr

Tato debata bude vztek na mnoho let dopředu. Na konci dne, pohlaví není opravdu něco změnit. Nejlepší investoři budou ti, kteří získat základy dolů od samého začátku.

Zveřejňování: Tato informace je poskytována jako zdroj pouze pro informační účely. To je předkládán bez zohlednění investičních cílů, toleranci rizik nebo finanční situací jakéhokoliv konkrétního investora a nemusí být vhodné pro všechny investory. Minulá výkonnost není indikátorem budoucích výsledků. Investice zahrnuje riziko, včetně případné ztráty jistiny. Tyto informace nejsou určeny k, a neměla by vytvářet primární základ pro jakékoliv investiční rozhodnutí, které můžete udělat. Před provedením jakékoli / Daňové / nemovitosti / úvahy nebo rozhodnutí investiční finanční plánování se vždy poraďte s vlastní právní, daňové nebo investiční poradce.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.