Kā es varu uzzināt, ko apdrošināšanas es Pretendēt Saskaņā ar Affordable aprūpes likumu?

Home » Insurance » Kā es varu uzzināt, ko apdrošināšanas es Pretendēt Saskaņā ar Affordable aprūpes likumu?

 Kā es varu uzzināt, ko apdrošināšanas es Pretendēt Saskaņā ar Affordable aprūpes likumu?

Ar Affordable Care Act notiek vietā 2014. gadā, tu tagad nepieciešams veselības apdrošināšana vai arī jums būs jāmaksā soda nauda. Jums ir nepieciešams, lai saprastu, kas notiek, ja jūs nesaņemat veselības apdrošināšanu un soda naudas, jums būs nepieciešams maksāt. Ir dažādas iespējas, kas jums var kvalificēties. Ir svarīgi, ka jūs uzskatāt, visas savas iespējas, un ka apdrošināšanas atbilst prasībām, tāpēc jums nav galu galā maksāt naudas sodu. Turklāt, kam veselības apdrošināšana pasargās jūsu finansiāli. Jums ir nepieciešams rūpīgi apsvērt visus pieejamos iespējas, lai jūs, pirms jūs pierakstīties uz plānu. Ir svarīgi, lai turpmāk būs veselības apdrošināšanu, pat tad, ja Affordable Care Act ir atcelts.

1. Sākt ar devēja Coverage

Pirmā vieta, kur jums vajadzētu meklēt veselības apdrošināšanu, ir ar savu darba devēju. Jūsu darba devējs piedāvā grupas plānu, kas nozīmē, ka jūs nevarat tikt noraidīts par preexisting stāvoklī. Turklāt, prēmijas var būt zemāka, nekā citas iespējas. Tie var piedāvāt segumu bez ikmēneša piemaksas jūsu segumu, vai prēmijas samazinājumu. Tas var būt arī laba iespēja, ja jums ir bērni, kuriem nepieciešama veselības segumu. Daži darba devēja piedāvās veselības apdrošināšanu pat nepilnas slodzes darbinieki, tāpēc jums vajadzētu pārbaudīt uz to, pat ja jums ir nepilna laika darbinieks.

2. Apsveriet savu vecāku plānu

Pieejamas aprūpes likums ļāva cilvēkiem, kas jaunāki par divdesmit seši palikt vecāku veselības apdrošināšanu. Tas ir vieglāk, lai saglabātu savu pārklājumu, kamēr esat skolā. Tas var būt sarežģīti, ja tu apmeklē koledžu citā valstī, bet tā ir iespēja, kas var palīdzēt jums ietaupīt naudu. Jūs pat varat izmantot šo iespēju, pēc tam, kad esat pabeidzis skolu, un jūs meklējat darbu. Ja jūsu vecāki vēl citus bērnus uz apdrošināšanas politiku, tā var nemaksās vairāk, lai jūs varētu palikt uz plānu.

3. Pārbaudiet savu veselību apmaiņa

Jums ir nepieciešams apskatīt biržās piedāvā caur savu valsti. Jūs varat atrast jūsu vietnē healthcare.gov. Šī vietne saistīt jūs uz tīmekļa vietni, ka jūsu valsts ir izveidota, lai jūs varētu uzzināt par dažādiem veselības apdrošināšanas plānus, kas pieejami, lai jums. Jaunās veselības aprūpes plāniem var būt vairāk pieejamu, nekā jūs sākotnēji domā. Apmaiņas vajadzētu būt vairāki dažādi plāni ir pieejami, lai jūs varētu izvēlēties. Lielākā daļa valstu piedāvā plānus no dažādiem apdrošināšanas pakalpojumu sniedzējiem.

4. Apsveriet Medicaid

Ja esi students ar zemiem ienākumiem, vai arī, ja jums ir bērni, jūs varat pretendēt uz Medicaid uz Bērnu veselības apdrošināšanas programma piedāvā caur savu valsti. Šī ir iespēja jums vajadzētu apskatīt, ja jūs patiešām nevar atļauties iegādāties veselības apdrošināšanu. Tas var palīdzēt jums sniegt apdrošināšanu saviem bērniem. Ir svarīgi, ka jūs uzskatāt, visas iespējas, it īpaši, ja jums ir bērni. Tas ļaus jums, lai saņemtu aprūpi un palīdzēt saviem bērniem, ja jūs nevarat atļauties to par savu.

5. Apsveriet Citi Private apdrošināšanas iespējas

Jums vajadzētu arī apsvērt citas privātas apdrošināšanas iespējām. Jūs, iespējams, var atrast vairāk pieejamu veselības apdrošināšanas iespējām, meklējot plānu par savu. Ja esi vesels, jums nav nepieciešams veselības apmaiņu, lai pretendētu uz individuālo veselības apdrošināšanas plānu. Ir vērts runāt ar atsevišķām veselības apdrošināšanas uzņēmumiem, lai redzētu, kas plāno jūs varat pieteikties. Jums vajadzētu apskatīt gan tradicionālo un augstu atskaitāms veselības apdrošināšanas plāniem.

6. Izvēlies labāko plānu jūsu vajadzībām

Kā jūs apskatīt visas jūsu iespējas, jums vajadzētu apsvērt labāko plānu jūsu vajadzībām. Jūs vēlaties, lai būtu plāns, ko varat atļauties, kas nodrošina segumu, kas jums nepieciešams. Ja Jums ir veselīgi, augsta atskaitāms plāns var būt labāka izvēle. Ja neesat veselīgi, jūs varat izvēlēties tradicionālo plānu, kas ir jums jāmaksā līdzmaksājums katru reizi, jums ir nepieciešams, lai redzētu ārstu. Veikt laiks apsvērt visas iespējas. Noteikti pārliecinieties, ka jūsu plāns būs pretendēt uz vadlīnijām.

7. Turpinot Veselības apdrošināšanas segums

Ar veselības apdrošināšanas likumi var mainīties, un jums var būt nepieciešams, lai atrastu jaunu veselības apdrošināšanu, ja plāns, ka jūs pašlaik piedāvātas pazūd. Jūs varat zaudēt segumu zem sava darba devēja, ja tie vairs nav vajadzīgi, lai piedāvātu jums segumu. Jūs varat meklēt veselības apdrošināšanu, izmantojot neatkarīgu veselības apdrošināšanas brokeris, kam vajadzētu piedāvāt jums dažādus plānus ar dažādu piemaksu un maksājumu iespējas. Jo zemāka prēmija parasti nozīmē, ka jums būs jāmaksā vairāk, out-of-kabatas, bet tas ir dzīvotspējīgs risinājums, ja jums ir veselīgi, vai, ja summa maxes, un jūs varat saņemt pilnīgu pārklājumu pēc tam. Noteikti meklēt labu plānu, un neļaujiet jūsu pārklājumu zaudē spēku, jo tas palīdzēs jums izvairīties no gaidīšanas periodi, ka veselības apdrošināšana var būt iespēja pieprasīt jauna.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.