Kā izrēķināt Hipotēku Interese soļiem – Skaitļošanas interese par jūsu Hipotēku

Home » Real Estate » Kā izrēķināt Hipotēku Interese soļiem – Skaitļošanas interese par jūsu Hipotēku

Kā izrēķināt Hipotēku Interese soļiem - Skaitļošanas interese par jūsu Hipotēku

Visiem homeowners ir jāzina, kā izdomāt hipotekāro procentu; vai jūs finansēšanas iegādi mājās vai refinansēšanas jūsu esošo hipotekāro kredītu ar jaunu aizdevumu, jums būs priekšapmaksu interesi. Tagad par matemātikas apstrīdēts, lūdzu, zināt, tas nav tik grūti, kā jūs varētu domāt.

Cik procenti ir priekšapmaksas noteiks, kad jūs vēlaties, lai jūsu pirmais maksājums, lai sāktu. Daudzi aizņēmējiem izvēlas veikt hipotekāro maksājumu par pirmā katru mēnesi.

Daži izvēlas 15. Dažreiz aizdevēji izvēlēsies šo maksāšanas datumu jums, lai jautāt, ja jums ir priekšroka.

Procenti tiek maksātas ar pēcmaksu

Amerikas Savienotajās Valstīs, tiek maksāti procenti ar pēcmaksu. Tas nozīmē, ka jūsu pamatsummas un procentu maksājums būs jāmaksā procenti par 30 dienu laikā tieši pirms jūsu maksājuma izpildes datumu. Ja jūs pārdodat savu māju, piemēram, jūsu noslēguma aģents pasūtīt saņēmēja pieprasījums, kas arī iekasēt nesamaksātos procentus. Pieņemsim ņemt tuvāk apskatīt.

Piemēram, pieņemsim, ka jūsu maksājums 599,55 $ ir jāmaksā 1. decembris Jūsu kredīta atlikums ir $ 100,000 ar procentu par 6% gadā, un amortizē 30 gadu laikā. Kad jūs veicat maksājumu par 1. decembri, jūs maksājat procentus par visu mēnesi novembrī, visas 30 dienas.

Ja jūs slēgt savu kredītu uz 15. oktobrī, jūs priekšapmaksu interese no 15. oktobrim līdz oktobra līdz 31. aizdevējam. Tas var šķist jums 45 dienas bez maksas pirms jūsu pirmais maksājums ir jāveic 1. decembrī, bet jums nav.

Jums būs jāmaksā 15 dienas interešu pirms aizverat un vēl 30 dienas, interešu, kad jūs veicat savu pirmo maksājumu.

Aprēķinot jūsu Principal atlikusī

Ja jūs vēlaties zināt savu nesamaksāto pamatparāda atlikumu, kas paliek pāri pēc jūs veicat savu pirmo hipotēku maksājumu, tas ir viegli aprēķināt. Pirmkārt, ņem savu galveno kredīta atlikumu $ 100,000, un reizināt to laiku savā 6% gada procentu likmi.

Gada procentu summa ir $ 6000. Sadaliet gada procentu skaitli, 12 mēnešiem, lai nonāktu pie ikmēneša procentiem. Šis skaits ir $ 500,00.

Tā kā jūsu 1. decembris amortizēt maksa ir $ 599,55, lai noskaidrotu galveno daļu šo maksājumu, jūs varētu atņemt ikmēneša procentu numuru ($ 500) no pamatsummas un procentu maksājumiem ($ 599,55). Rezultāts ir $ 99,55, kas ir galvenais daļa no jūsu maksājumu.

Tagad atņemt $ 99.55 galveno daļu samaksāts no $ 100,000 nesamaksāto pamatsummas atlikuma. Šis skaits ir $ 99,900.45, kas ir atlikusī neapmaksātā galvenais atlikums gada 1. decembra Ja atmaksājas aizdevumu, jums ir pievienot ikdienas interese par nesamaksāto atlikumu līdz dienai, kad aizdevējs saņem izmaksa summu.

Piezīme: Ar katru kārtas maksājuma jūsu neizmaksātais galvenais atlikums samazinājies par nedaudz augstāku galvenais samazinājuma summa salīdzinājumā ar iepriekšējo mēnesi. Tas ir tāpēc, ka, lai gan neapmaksāts atlikums tiek aprēķināta, izmantojot to pašu metodi katru mēnesi, jūsu galvenais daļa no ikmēneša maksājums palielināsies, bet procentu daļa kļūs mazāks.

Jūs zināt, tagad, ka jūsu neapmaksātie galvenais atlikums pēc Jūsu decembra maksājums būs $ 99,900.45. Lai noskaidrotu konta atlikumu pēc Jūsu 1. janvāris maksājumu, jūs aprēķināt to, izmantojot jauno nesamaksāto atlikumu:

$ 99,900.45 x 6% procenti = $ 5,994.03 ÷ līdz 12 mēnešiem = $ 499,50 procenti par decembri. Jūsu janvāris maksājums ir tāds pats kā 1. decembris maksājumu, jo tas ir amortizēta. Tas ir $ 599,55. Jūs atņemt aprēķinātos procentus par par 499,50 $ decembrī no jūsu maksājumu. Tas atstāj $ 100,05 jāizmaksā pamatsummu par savu aizdevumu.

Jūsu atlikums gada 1. decembra ir $ 99,900.45, no kura tu atņem galveno daļu no jūsu 1. janvāris maksājumu 100.05. Tas ir vienāds ar $ 99,800.40 kā savu jauno nesamaksāto pamatsummu atlikumu.

Computing Daily Procentu

Lai aprēķinātu dienas interesi par aizdevuma izmaksa, ņem galvenajiem līdzsvaru reizes procentu likmi un izdalot ar 12 mēnešiem, kas sniegs jums ikmēneša procentus. Tad sadalīt ikmēneša procenti par 30 dienām, kas būs vienāda ar dienas procentu.

Piemēram, pieņemsim, ka jūsu tēvocis dod jums $ 100,000 par kādas Vecgada pašreizējo un jums izlemt, lai nomaksātu savu hipotēku uz 5. janvārī.

Jūs zināt, jūs esat parādā $ 99,800.40 gada 1. janvāri Bet jūs arī parādā 5 dienas interesi. Cik daudz tas ir?

$ 99,800.40 x 6% = $ 5,988.02. Dalīt ar 12 mēnešiem = $ 499. Dalīt ar 30 dienām = $ 16.63 x 5 dienas = $ 83,17 procenti par piecām dienām.

Jūs varētu nosūtīt aizdevējs $ 99,800.40 plus $ 83.17 interesi par kopējo maksājumu 99,883.57 $.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.