Kā Maksimizēt Your Investment ar ļoti mazu Capital

Home » Investing » Kā Maksimizēt Your Investment ar ļoti mazu Capital

Kā Maksimizēt Your Investment ar ļoti mazu Capital

Nokļūst ieguldītājiestāde ieradums var būt izaicinājums, jo īpaši, ja jūs atrast ir grūti tikai kasīšana up papildus $ 100. Kad jūs redzat savu ieguldījumu augt, tomēr, ka apbalvot sajūta var dzīt jūs meklēt jaunus, papildu investīcijas un turpina palielināt savu ligzdu olu laika gaitā. Nav summa ir pārāk maza, ja runa ir par investīcijām, jo ​​īpaši ar jaunāko Advent investīciju programmas, kas pielāgoti, lai cilvēki, kuri vēlas, lai sāktu bez ietaupīt līdz tūkstošiem vienkārši veikt sākotnējo ieguldījumu.

Dollar Izmaksu Parametram

Dolāra izmaksu izlīdzināšanu koncepcija ir apmēram uz ilgu laiku. Šis process ietver iegādāties fiksētu summu dolāros akciju daļu katru mēnesi, piemēram, kopfondu, neskatoties uz pašreizējo akciju cenu. Kaut arī ne visi brokeru ļauj ieguldīt nelielu summu, lai sāktu, daudzi, un jūs varētu ieguldīt $ 25 mēnesī 4 mēnešus, lai sāktu savu pirmo $ 100 investīcijas. Jūs cerams turpinās iegādājoties akcijas katru mēnesi ar papildu līdzekļiem, laika gaitā. Kā kopfonda akciju cena kustas uz augšu un uz leju, jūs pērkat papildu akcijas, ja cena ir augstāka, un dažreiz, kad tas ir zemāks, faktiski vidēji no savas izmaksas un samazināt savu risku līmeni. Lai gan tas negarantē, ka jums nebūs zaudēt savu naudu, tas dažādot savu risku labu grādu.

Peer-to-Peer Kreditēšana

Pazīstams arī kā crowdlending šis ieguldot koncepcija ir samērā jauna, un ietver indivīdus aizdod savu naudu veidā personas aizdevumu, citām personām, ar nebanku finanšu uzņēmums, kas darbojas kā starpnieks.

Kreditēšanas Club un Prosper pārstāv divi no lielākajiem uzņēmumiem, kas veicina šāda veida aizdevumu. Jūs varat sākt ieguldīt ar tik maz, kā $ 25. peer-to-peer kreditēšanas sabiedrība ar diversificē savu ieguldījumu, ļaujot $ 25 maksimālu ieguldījumu jebkurā personas aizdevumu. Jo vairāk naudas ieguldīt, jo vairāk aizdevumu uzņēmums izplatās savu ieguldījumu pāri, lai samazinātu risku.

No 2009. gada līdz 2014. gadam, kreditēšanas Club un Prosper pieredzējuši gada investīciju atdevi rādītāji, kas vidēji no 5 procentiem līdz gandrīz 10 procentiem.

Jūsu darba devēja 401 (k)

Varbūt jūs vēlaties ieguldīt $ 100, bet jūs drīzāk ir tas izvilka no jūsu paycheck, lai jūs nejūt sāpes. Saglabājiet savu $ 100 naudas jūsu ārkārtas fondu, un pievienoties jūsu darba devēja 401 (k) plānu vietā. Tava nauda iet uz 401 (k) kontu, pirms maksāt jebkādus nodokļus, sniedzot jums vairāk naudas ieguldīt sākumā. Katrs 401 (k) plānu, parasti ir savi kopieguldījumu fondu, no kuras jūs varat izvēlēties, lai ieguldītu, un daži var piedāvāt brokeri, lai jūs varētu strādāt ar, lai palīdzētu orientēties savu ieguldījumu izvēli. Jūs saņemsiet pārtraukuma uz jūsu nodokļiem par jebkādu naudu, jums palīdzēt jūsu 401 (k), kā arī daudzi uzņēmumi saskaņot darbinieku iemaksas vai nu dolāru-for-dolāru, vai līdz noteiktu procentuālo daļu katru gadu. Jūs faktiski ieguldot vairāk nekā $ 100, kad jūs faktors saskaņošanas un nodokļu ietaupījumus par pirmsnodokļu dolāru esat ieguldīti.

Investīcijas roboti

Ja jums ir $ 100 vai mazāk ieguldīt, jūs varētu uztraukties par to kā izvēlēties īsto investīcijas, lai pārliecinātos, ka jūs saņemsiet labu atdevi bez zaudēt savu naudu. Kad jūs strādājat ar brokeru sabiedrība un izmantot pakalpojumus investīciju pārvaldnieku, jums jāmaksā par viņu kompetenci.

Robo-konsultanti klajā ar jaunu un populāru alternatīvu. Šīs programmatūras bāzes Ieguldījumi sistēmas pirkt un pārdot akcijas, lai jūs izmantojat tirdzniecības algoritmus, nevis cilvēka vadītājus. Gadījumā, ja Jums nav justies pārliecināti par savu akciju tirgus zināšanas, jūsu robo-padomnieks būs pieņemt lēmumus par ieguldījumiem, lai jūs automātiski, atkarībā no tirgus apstākļiem un citiem faktoriem. Robo-padomnieks arī reinvestē dividendes automātiski un rebalances savu portfeli, kad nepieciešams, lai pārvaldītu savu riska līmeni.

Tā kā Robo-konsultantiem ir diezgan jauna attīstība uz skatuves, tie joprojām var būt dažas nepilnības, bet ne sasniegt konsekventus rezultātus. Saskaņā ar tirgus pētījumu, kas 2016. gada ieguldījumu brokeru Švāba robo-padomnieks apbalvoti investorus ar 10.7 procentu atdevi, bet Vanguard ir sasniegusi 5,5 procentiem pieaugumu.

Šajā pašā gadā, Standard & Poor ‘s 500 indekss sasniedza gandrīz 12 procentiem atdevi.

Frakcionētu Akcijas

Frakcionētu akcijas, būtībā maz skaidiņās daļu krājumu, veikt ieguldījumus pieejamas diezgan daudz ikvienam. Ja jums nav naudas, lai apmierinātu lielu kontu minimumus, apsvērt pērkot sev no sīkās akciju 100 $. Bieži vien, kad jūs mēģināt atvērt investīciju kontu jūs atradīsiet minimums vismaz $ 2000 un dažreiz pat 20000 $, tikai, lai būtu tiesīgi veikt savu pirmo ieguldījumu. Ar frakcionētu akcijas, ja jūs vēlētos, lai pašu akciju Amazon, Google vai citu uzņēmumu, ar ļoti augstu akciju cenas, jūs varat darīt tieši to. Uzņēmumi, piemēram, Betterment.com ļauj jums izveidot jebkuru pieejamo naudas summu, jums ir uz sīkās akcijas akciju vēlaties, lai jūs varētu saņemt savu naudu, lai sāktu strādāt jums nekavējoties.

Jāapzinās slēpjas Maksu

Lai gan jūs varētu baudīt atdevi no 5 procentiem, 10 procenti vai pat vairāk par saviem ieguldītājiem stratēģijām, jo ​​attiecībā uz reālo dolāru šie atgriežas netiks pārstāv visai daudz naudas vēl jo jūs, sākot ar mazāk nekā $ 100 iegulda kapitālu. Lasīt smalka drukāt par jebkuru ieguldījumiem saistītus maksu, lai pārliecinātos, jums nav sniegt visu savu ieguldījumu peļņu atpakaļ uz brokeru sabiedrībai. Pievērsiet uzmanību visām tirdzniecības transakcijas maksu. Attiecībā uz katru akciju pirkt vai pārdot, jūs varētu maksāt $ 4,95 līdz $ 9,95 par vienu tirdzniecības, atkarībā no uzņēmuma. Turklāt daži uzņēmumi var iekasēt ikgadēju ieguldījumu maksa $ 50 vai vairāk. Dažas kopfondu ir tas, ko sauc par slodzi, būtībā ir komisijas vai pārdošanas maksu, lai meklētu bez slodzes kopieguldījumu fondu.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.