Kā palielināt savu pensijas uzkrājumu un ietaupīt naudu par nodokļiem

Home » Retirement » Kā palielināt savu pensijas uzkrājumu un ietaupīt naudu par nodokļiem

Kā palielināt savu pensijas uzkrājumu un ietaupīt naudu par nodokļiem

Neviens patīk maksāt vairāk nodokļus, lai Uncle Sam nekā tas ir absolūti nepieciešams. Par laimi, IRS nodokļu kods sniedz zināmas nodokļu priekšrocības, piedaloties dažādās pensijas uzkrājumu kontos, lai palīdzētu samazināt savus nodokļus. Bet, tā kā līdz gada beigām tuvojas mūsu nodokļu samazināšanas iespējas, 2015. taksācijas gadā kļūs nedaudz vairāk ierobežota.

Šeit ir daži pēdējā brīža alternatīvas, kas var palīdzēt samazināt nodokļus tagad (vai vēlāk), bet noietu savus uzkrājumus pensijas:

Padarīt pēdējā brīža iemaksas 401 (k) vai 403 (b) pensiju plānu.  Viena metode, kā samazināt ienākuma nodokli, bet pensijas uzkrājumu ir palielināt pirmsnodokļu iemaksas 401 (k) vai 403 (b) plānu, ja uz jums attiecas kāds no šiem pensiju plāniem darbā. IRS limits 401 (k) un 403 (B) plānos ir $ 18000 2015. ($ 24.000 par vecumu 50 un vecāki), un šis ierobežojums neietver atbilstošas iemaksas. Ja jūs neesat spējīgi ieguldīt līdz maksimālajai summai šogad, vismaz pārliecinieties, ka jūs saņemat pilnu darba devēja spēli, ja viens ir sniegta. Sazinieties ar savu cilvēkresursu departamentu, lai redzētu, kā jūs varat likt vairāk naudas līdz gada beigām.

Veicināt individuālo izdienas kontu (IRA).  Vēl viena kopīga nodokļu samazināšanas stratēģiju, kas var tikt izmantoti, lai pensionēšanās padarīt atskaitāmo ieguldījumu IRA. Ieguldījums robeža ir 100% kompensāciju līdz pat $ 5500 ($ 6500, ja jums ir 50 vai vecāki), vai savu ar nodokli apliekamo gūto ienākumu gadā, ja jūsu kompensācija ir mazāka par šiem ierobežojumiem.

Paturiet prātā, ka, ja jūs jau piedalās pensiju plānā ar sava darba devēja, spēja atskaitīt šīs iemaksas ir ierobežots, pamatojoties uz jūsu ienākumiem. Par 2015. taksācijas gadu, spēja veikt atskaitāmos IRA iemaksas nav risinājums, ja jums ir viens ātršuvējs ar modificētu koriģētā bruto ienākumiem (Magi) par $ 71000 vai vairāk ($ 118,000 precētiem pāriem iesniegšana, kopīgi).

Ja jūs esat precējies iesniegšanu kopā ar dzīvesbiedru, uz ko plāns, bet jūs neesat, jūs varat veikt arī atskaitāmas IRA iemaksas, ja Magi ir zem 193,000 $.

Izmantojiet citu pensijas uzkrājumu iespējas, ja esat pašnodarbināta persona.  Papildu iespējas atcelt pensiju aktīvus nodokļu izdevīgā kontiem pastāv uzņēmējiem un pašnodarbinātajiem. SEP Iras, vienkāršs Iras un Solo 401 (k) s ir populārs pensijas taupīšanas iespējas pašnodarbināto. Vienkāršas Iras jābūt iestatīšanas pirms 1. oktobra termiņu un Solo 401 (k) plānu ir izveidota ar 31. decembrim, SEP-Iras var izveidot līdz nākamā gada 15. aprīlim (15. oktobrī, ja iesniegšanas termiņa pagarinājumu.

Roth konti var palīdzēt samazināt jūsu nākotnes ienākumu nodokļus.   Ja jūsu darba devējs piedāvā Roth 401 (k) vai Roth 403 (b) iespēja jūs varētu vēlēties apsvērt ieguldījumu šajos kontos, ja jums nav nepieciešama pašreizējo gadu nodokļa atskaitījumu. Pre-nodokļu iemaksas no darba devēja sponsorētā pensiju plānu vai atskaitāmo IRA var būt mazāk labvēlīgs, ja esat zemāku nodokļu kategorijā, nav jūsu maksimālā nopelnot gadiem, vai, ja jūs paredzat atrodoties augstāku nakti nodokļu kategorijā iekļaušanu nākotne.

Šādos gadījumos tas var padarīt jēga veicināt Roth kontā, lai izmantotu beznodokļu peļņas pieaugumu. Paturiet prātā, ka Roth Iras ir dažādi ienākumu ierobežojumi nekā atskaitāms Iras bet ieguldījums apjoms ir tāds pats.

Apsveriet nosakot uzkrājumus ar veselības krājkontā (HSA). Ja Jums ir uzņemti ar augstu pašriska veselības plānu, HSAs ir nodokļu izdevīgā, veids, lai palīdzētu samaksāt par turpmāko veselību saistītiem izdevumiem, ar tūlītējas nodokļu priekšrocības. HSAs arī padara lielisku pēdējā brīža uzkrājumu stratēģiju, lai palīdzētu samazināt ienākuma nodokļus. 2015. gadā HSA iemaksas ierobežojumi ir $ 3350 individuālai segumu un $ 6,650 ģimenes segumu.

Ja jums ir 55 gadi vai vairāk, ir papildus $ 1,000 catch-up iemaksa līdz Medicare piemērotība sākas 65.

Veselības krājkontu ir unikāli, jo tie piedāvā triple nodokļa atbrīvojumu. Naudu, kas jūs laist HSAs pazemina pašreizējo apliekamo ienākumu, aug nodokļa atlikto, un nāk no jūsu konta tax-free, kamēr jūs izmantojat to veselību saistītos izdevumus. HSA ir bieži uzskata par svarīgu pensijas uzkrājumu transportlīdzekli, jo nav sodi, lai izmantotu šos kontus, kas nav medicīnas izdevumus pēc tam, kad jūs sasniedzat vecumu 65. (Non-kvalificētus izņemšanas pēc 65 gadu vecuma, tiek aplikti ar nodokli parastajiem ienākuma nodokļa likmes).

HSA iemaksas joprojām var iesniegt līdz 15. aprīlim, 2016., 2015. taksācijas gadu. Ērtības un vienkāršība veicot iemaksas, izmantojot automātisku algas atskaitījumi ir pievilcīga iezīme HSAs. Tomēr daudzi HSA dalībnieki ir informēti par papildu termiņu, lai veiktu iemaksas par 2015. taksācijas gadā ārpus regulāru algas atskaitījumiem. Jums līdz nodokļu deklarācijas iesniegšanas termiņš (neieskaitot paplašinājumiem), veikt papildu iemaksas savā HSA, ja Jums nav jau max out jūsu ieguldījums, izmantojot algas atskaitījumi līdz 31. decembrim Lai izmantotu šo nodokļa samazināšanas iespēju, jums būtu nepieciešams veikt tiešus ieguldījumus HSA kontā tieši rakstot čeku vai izveidojot automātisku pārslēgšanos no sava bankas konta.

Papildu ieguvums nodokļu samazinājumu HSA iemaksas, ir tas, ka jums nav uzskaitīt pēc punktiem atskaitījumus pieprasīt atskaitījumu. Par nodokļiem, HSA iemaksas tiek uzskatīti virs līniju atskaitījumu. Tas nozīmē, ka tie var palīdzēt samazināt jūsu koriģē bruto ienākumi (AGI) un, iespējams, palīdzēs saņemt jums citiem nodokļu atvieglojumiem un kredītiem, kas ir atkarīga no ienākumiem.

Ja Jums ir veselīgi, vai nav nepieciešama piekļuve jūsu HSA fondi nav “izmanto vai zaudē” noteikumu, kas attiecas uz elastīgu izdevumu kontu (FSA). Tā rezultātā, jūs varat turpināt atstāt HSA līdzekļus savā kontā, un ļaujiet jūsu bilance augt jūsu pensijas gadus. Veselības krājkontu arī nodrošināt daudzveidīgu investīciju iespējas, izmantojot dažādus kopieguldījumu fondu, kas piedāvā ilgtermiņa izaugsmes potenciālu.

Atšķirībā no iemaksām IRA, veselības krājkontu nav ienākumu ierobežojumi. Tikai ņemiet vērā, ka jums ir jāpārklāj ar augstu atskaitāms veselības apdrošināšanas plānu ar 2015. taksācijas gadā a veselības krājkonts, kas tai pievienoti. Par padarītu HSA iemaksas termiņš ir 15. aprīlis, pat tad, ja esat iesniegšanas pagarinājumu.

Aprēķiniet savas nodokļu ietaupījumus.  Ja Jums ir interese, lai redzētu savus aprēķinātos nodokļus par pēdējo gadu nodokļa jums nav jāgaida, līdz jūs esat iesniedzis savu nodokļu deklarāciju. Šī pirms nodokļu ietaupījuma kalkulatoru var izmantot, lai novērtētu ietekmi uz papildu iemaksas no darba devēja sponsorētā pensijas plānu, atskaitāms Iras, pašnodarbināto plāniem vai HSAs nodokļu.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.