Kāda procentu likmju kāpums nozīmē jūsu Portfolio

Home » Finance » Kāda procentu likmju kāpums nozīmē jūsu Portfolio

Kā tirgus klimata izmaiņu ietekmē savu investīciju portfeli

Kāda procentu likmju kāpums nozīmē jūsu Portfolio

Procentu likmes ir par iemeslu. Tas ir vairāk nekā finanšu ziņu virsraksts. Tā varētu būt reāla ietekme uz jūsu investīciju portfeli.

Procentu likmes ir pieaudzis pilna 1 procentiem pēdējo 5 mēnešu laikā kopš hitting visu laiku zemu jūlijā. Liela daļa šo kāpumu noteica gan Donald Trump vēlēšanās, jo tirgi pauda pārliecību, ka Trump piedāvātās ekonomikas politika stimulēt gan ekonomisko izaugsmi un inflāciju.

Ir arī izplatīts sajūta, ka šīs augošās procentu likmes būs ierādītājs sedz tirgus obligācijām. Tas ir jēga. Kad likmes pieaugs ilgāku termiņu obligāciju cenu kritumu, jo divas kustēties rampa modeli. Ilgtermiņa obligācijas, tie ar 10-30 gadu termiņiem ir daudz stipri ietekmē procentu likmju izmaiņas, nevis īstermiņa obligācijās ar 1-3 gadu termiņu.

Ko darīt, ja procentu likmes iet uz augšu

Big likme gyrations, gan īstermiņā un ilgtermiņā var būtiski ietekmēt līdzsvaru savā portfolio. Un, kā virves kājām, atlikums ir būtiska panākumu ieguldījumus. Tātad, ko kustas vajadzētu veicat tagad, ka procentu likmes dreifēšanu uz augšu?

Procentu likmju svārstības ir ļoti grūti prognozēt. Bet šķiet, ka likmes būs drift augstākas tuvāko mēnešu laikā, jo optimisms uzbriest pār Trump un viņa pro-izaugsmes politiku. Tas augšupejoša tendence vēl tagad darbina, ka Federālo rezervju ir palielinājusi savu etalona Fed Funds likme.

Bet izskatās attiecībā uz procentu likmēm, lai pēc tam izlīdzināsies, jo investori saprast, tur nav strukturāla inflācijas problēma vēl jo reālās GPD un algu pieaugums ir vienkārši pārāk mazs, lai saglabātu braukšanas cenas. Ilgākā termiņā, mēs varam redzēt lēnu augšu belziens jo ekonomiskā izaugsme ir ierobežota ar lēnu iedzīvotāju skaita pieaugumu un parāda, ka joprojām ierobežo daudzu ģimeņu spēju veikt lielus pirkumus.

Protams, tur nāk punktu mūsu vienmēr cikliska ekonomikas apstākļos, kad augstākas procentu likmes kļuvis slikti. Neviens nevar precīzi noteikt, ka precīzu līmeni, bet daudzi ekonomisti ielieciet to 3 procentiem-3.5 procentu diapazonā. Papildus, ka inflācijas spiediens velciet uz leju uzņēmumu peļņu pietiekami, lai izraisītu lejupslīdi un, jā, sūtīt procentu likmes zemākas.

Laikā, kad pieaug procentu likmes, obligācijas cietīs. Kā pierādījumu, novembris bija sliktākais mēnesis obligācijas 12 gadus! Bet paturiet ka perspektīvā. Kopējā obligāciju indekss samazinājās par 2,4 procentiem. Krājumi ir daudz lielākas svārstības. S & P ir sliktākais mēneša sniegums 12 gadus bija 16,9 procenti slaidu 2008. Sliktākais līdz šim 2016. gada oktobrī? Down 5 procentiem janvārī. Tas ir iemesls, kāpēc jums vajadzētu pieder obligācijas: Par konsekventu ienākumu un mazinātu portfeļa svārstības. Jo no nenoteiktības periodos, tāpat kā pašreizējā pēcvēlēšanu pārejas periodu, obligācijas patiešām nopelnīt to glabāt.

Krājumi, gluži pretēji, parasti gūst labumu no pieauguma līmeni, jo tie liecina spēcīgāku ekonomisko izaugsmi. Cikliskās nozares, piemēram, finanšu iestādēm, rūpniecības uzņēmumiem un enerģijas nodrošinātājiem būs darīt labāk, bet rūsas – NĪIT, komunālo pakalpojumu, patēriņa skavas, telekomunikāciju – sektoriem akciju tirgus būs iespējams DIP.

Bottom Line

Atbilde uz to, kā jūs vajadzētu ieguldīt pašreizējā situācijā atbilde ir ļoti Zen. Jums vajadzētu ieguldīt tāpat jums vienmēr vajadzētu ieguldot. Tas nozīmē, ka veidojot diversificētu portfeli veido kvalitātes akcijas un obligācijas, kas būs jāmaksā jums ienākumus no kāpumus un kritumus tirgu un pasaulē. Aizņemties līniju no filmu Benjamin Button , mēs nekad zināt, kas nāk mums. Vislabāk mēs varam darīt, ir mindfully pārvaldīt mūsu portfeļus, lai ierobežotu negatīvo pusi un palielināt potenciālo ačgārni kā tirgus iet par savu neparedzama biznesu. Diversifikācija ir labākais veids, kā to darīt, – neatkarīgi no tā, kur likmes nosaukumu.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.