Kaip ištrinti savo vardą iš Cosigned Paskola

Home » Credit and Debt » Kaip ištrinti savo vardą iš Cosigned Paskola

Kaip ištrinti savo vardą iš Cosigned Paskola

Jei jūs skaitote šį, jūs tikriausiai patiria cosigners “apgailestavimą. Jūs suprato, kad cosigning kad kredito kortelę ar paskolą savo mylimam žmogui nebuvo gera idėja, ir jūs norite pašalinti savo vardą iš skolos. Šalinama savo vardą iš cosigned paskolos nebus lengva, kai skolas ji negali būti net įmanoma.

Cosigning paskolą arba kredito kortelę iš esmės pasakoja banką, kad jūs esate pasirengę atlikti mokėjimus, jei kitas asmuo nėra.

Cosigning taip pat reiškia, kad bankas gali siekti už mokėjimą, net jei kitas asmuo failai bankrotas arba praeina, kol skola sumokėta.

Kaip bendra taisyklė, bankas nebus pašalinti savo vardą iš cosigned skolos nebent kitas asmuo įrodė jie gali dirbti paskolą dėl jų pačių. Pagalvokite apie tai: jūs niekada buvo paprašyta cosign jei kitas skolininkas parodė šį gebėjimą iš pradžių. Gal kas pasikeitė nuo tada. Bankas tikrai nori įrodymų.

Šalinama Jūsų vardą iš Cosigned Paskola

Gauk cosigner spaudai . Kai paskolos yra programa, kuri išleis cosigner pareigą po to, kai buvo padaryta tam tikras skaičius iš eilės laiku mokėjimų. Po dvejų metų dėl laiku mokėjimų atrodo norma. Skaityti per savo paskolų dokumentus pamatyti, jei yra kokių nors programos, susijusios su jūsų paskolos tipą. Arba skambinkite skolintojas ir paklausti, jei kažkas panašaus tai taikoma jūsų paskola.

Skambinkite arba konsoliduoti . Kitas variantas yra turėti kitas skolininkas refinansuoti paskolą į savo vardu. Norėdami gauti refinansuoti, skolininkas turi turėti gerą kredito istoriją ir pakankamai pajamų, kad naujoji paskolą savo mėnesinių mokėjimų. Konsolidavimas yra bendra su studentų paskolomis. Jei skolininkas atitinka, jie gali naudoti konsolidavimo paskolą sumokėti paskolą jums cosigned.

Originali cosigned paskola vis tiek būtų įtrauktos į jūsų kredito ataskaitą, tačiau ji turėtų nurodyti sąskaitos yra uždarytos ir sumokėta visa. Mokėjimai – ir ne mokėjimai – dėl konsolidavimo paskolą nepaveiks, jei jūsų vardas nenurodytas paskolos.

Parduoti turtą ir sumokėti paskolą . Jei bendrai pasirašytas namų arba automobilių paskolos ir kitas asmuo nėra mokėjimus, kiek reikia, jums gali būti suteikta galimybė parduoti turtą (automobilį ar namą) ir naudoti pinigus sumokėti paskolą. Jūsų vardas turi būti pavadinimu parduoti turtą kam nors kitam.

Pašalinti Jūsų vardas iš kreditinės kortelės

Kredito kortelės išdavėjas gali noriai pašalinti savo vardą iš kredito kortelę, jei nėra likutis kortelėje. Tačiau, jei yra pusiausvyra, jūs turėsite mokėti jį išjungti, kol jūs galite padaryti šiuos pakeitimus į sąskaitą tipus.

Perkelkite pusiausvyrą . Kitas skolininkas galėtų perkelti balansą su kreditine kortele tai tik savo vardu. Kai balansas perkeliama, uždarykite kreditinę kortelę, kad būsimi mokesčiai negali būti daromos į sąskaitą. Išlaikyti ateities mokesčius iš daroma, galite paprašyti, kad kredito kortelės išdavėjas pridėti komentarą jų sistemos, nurodantį, kad kredito kortelės sąskaitos neturėtų būti atnaujinta.

Atsipirks patys pusiausvyrą . Tai nebus įdomus mokėti kredito kortelės balansas tu negali padaryti ir neturėjo naudos iš. Tačiau mokėjimo balansas yra geriau nei griauna savo kredito reitingą ir turintys skolos kolekcininkų siekti jums. Jūs netgi galite uždaryti sąskaitą arba kredito kortelės išdavėjas užšaldyti kredito limitą todėl jokių ateities mokesčiai gali būti į kortelę, ypač, kai bandote atsikratyti likutį.

Pašalinti jūsų vardą iš suklastotu Paskola

Kai mylimas žmogus užmezgė savo parašą ant paskolos, tai suteikia jums kietas vietoje. Jūs nenorite būti laikomas atsakingu už sprendimo jūs niekada padaryti, bet jūs taip pat norite išvengti savo mylimam žmogui būti suimtas dėl klastojimo arba sukčiavimo – kažką, kad gali atsitikti, jei jūs Nubausti gauti sau nuo kabliuko.

Skolintojas tikriausiai nebus pašalinti savo vardą iš suklastotu paskolą, jei jums pranešti klastojimo į policiją arba suteikti jiems pasirašytą parodymus, kur klastotojas prisipažįsta nusikaltimo.

Tiek įdėti savo mylimam žmogui gresia teisinių veiksmų. Jei neleiskite skolintojui žinoti apie klastojimo netrukus po sužinojote, jūsų tyla gali būti aiškinama kaip patvirtinimą. Kitaip tariant, jums gali būti atsakingi už paskolą.

Galite pabandyti imtis vienas iš anksčiau minėtų veiksmų: turite asmuo refinansuoti arba konsoliduoti paskolą ar perkelti balansą, jei tai kredito kortelės. Jūs taip pat galite padaryti susitarimą su tuo asmeniu, kad jie atsipirks paskolos per tam tikrą laiką, anksčiau nei vėliau. Jūs galite turėti klastotojas pasirašyti parodymus įleidimo į klastojimo tik tuo atveju jie neturi atsipirks paskolos, o vėliau bandyti teigti, kad tu cosign.

kraštutiniu

Jei jūs negalite gauti paskolos davėjui pašalinti savo vardą iš cosigned paskolos ar kredito kortelės balansas, jūsų geriausias variantas yra bent suspėti minimalius mokėjimus, kol balansas atsipirko arba iki kito skolininko galite gauti sąskaitą savo savo vardą. Cosigning gali tapti ne problema, jei kitas asmuo yra ne neatsilikti nuo išmokų, todėl patekti į tikrinimo mokėjimo statusą, ypač dienas iki nurodytos datos, nuo datos įpročio, o po data , Negalima laukti pernelyg ilgai, nes pavėluoti mokėjimai eiti savo kredito ataskaitą, po 30 dienų.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.