Kaip išvengti didelių klaidų Tai hurt finansinius planus

Home » Finance » Kaip išvengti didelių klaidų Tai hurt finansinius planus

Finansinės pasirinkimų atsisveikino

 Finansinės pasirinkimų atsisveikino

Daugelis iš mūsų kova su noras siekti tobulumo įvairių aspektų mūsų gyvenime. Kas nenori turėti geriausią karjeros profesijos esate aistringai ar pasiekti tobulą būseną darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą? Su šios paieškos problema yra tai, kad pati tobulybė gali būti silpnas ir dažnai tiesiog sukurta mūsų protus iliuzija.

Net geriausiai parengtus planus dažnai pašlyti bet neturėtų sustabdyti mus nuo planavimo.

Tiesą sakant, kietas finansinis planas yra pajėgi įtraukti kuo daugiau iš gyvenimo “kas IFS”, kaip įmanoma, ir prisitaiko prie pokyčių.

Nesvarbu, kaip sunku gali būti pasiekti tobulumą mūsų planavimo, vis dar yra keletas svarbių dalykų, kuriuos galime padaryti, siekiant išvengti tų didelių klaidų. Štai keletas pavyzdžių, finansiniai sprendimai, kad jūs galite praleisti dešimtmečius bando atsigauti nuo:

Bandymas Plūdės ant per gyvenimą be biudžetą

Terminas “biudžeto” dažnai sukelia nepasitenkinimą ir nerealių lūkesčių. Tad suteikti biudžeto formavimo procesu daugiau įgalinanti vardą – tai “asmens išlaidų planas”. Asmens išlaidų planas suteikia supratimą apie tai, kur mūsų pinigai eina ir padeda mums prioritetą finansinius sprendimus. Biudžeto yra ne tik tiems, kurie kovoja, kad sudurtų galą su galu. Kiekvienas žmogus turi asmeninę išlaidų planą ir jūsų planas turi būti daugiau nei tiesiog laisvai apibrėžtų gerų ketinimų – jūsų planas visada turi būti užrašyti.

Laimei, šie išlaidų planus nereikia būti tobula arba pernelyg sudėtingas. Jūsų biudžetas gali būti taip paprasta ar sudėtinga, kaip jūs norite, kad ji būtų. Nepamirškite pabandyti ir padaryti sutaupyti pinigų, apmokėti sąskaitas ir mokėti skolą automatiškai.

Naudojant kredito korteles mokėti už norus ir poreikius

Skolų tampa didele kliūtimi kelyje į svarbių tikslų, pavyzdžiui, išėjus į pensiją.

Kredito kortelių likučiai gali sukaupti skubėti ir streso toliau didės su ta skola. Jei reguliariai atlikti pusiausvyrą jūsų kredito kortelės likučiai šios gyvenimo būdo gali baigtis kainuojančios šimtus, jei ne tūkstančius dolerių per tam tikrą laiką (žr DebtBlaster skaičiuoklė ). Žinant, kad turite polinkį praleisti daugiau, kai jūs naudojate plastiko, palyginti su tiesiog mokėdami grynaisiais pinigais yra dar viena priežastis, pakeisti šiuos kreditinės kortelės įpročius.

Svarbu suprasti, kad kortelės yra nebūtinai blogas dalykas – ypač jei turite drausmės mokėti juos išjungti visiškai kiekvieną mėnesį. Jei leisite 34 procentų amerikiečių, kurie turi apyvartinių paskolų kortelės skola padėti sumokėti už jūsų kreditinės kortelės naudą jūs iš tikrųjų galite naudoti juos savo pranašumą su įvairiais privilegijos ir pinigų atgal pasiūlymus.

Vidutinis vartotojas praleidžia 2630 $ per metus kredito kortelės palūkanų. Vienas iš efektyvių būdų padėti įsitikinti, kad jūs nenaudojate kredito kortelės neteisingą kelią yra sukurti 24 valandų taisyklė jūsų kredito kortelės pirkinius. Visada stenkitės naudoti kredito tais atvejais, kai jūs negalite sumokėti savo balansą visą per 24 valandas. Jei nuosekliai rasti sau negali laikytis šios politikos, gali būti laikas sukapoja tas korteles (ar užšaldyti juos ledo bloko).

Mažėja naujesnių, didesni, geriau gaudyklė 

Kiekvieną dieną mes užplūsta rinkodaros pranešimus ir subtilių užuominų, kad mes verti kitą “didelis” dalykas. Nesvarbu, ar tai naują automobilį, nekilnojamojo turto, technologijų įtaisą, svajonių atostogas, vestuves ar namų tobulinimo projekto, ji yra lengvai patenka į spąstus.

Perkant naują automobilį, kad jūs negalite sau yra dažna problema, kad opa namų visoje laisvas žemės. Norėdami išvengti kritimo į šią Spąstai galite eiti į priekį ir dirbti bet kokius galimus pagrindinius pirkinius į savo išlaidų planą. Ar ne tik sutelkti dėmesį į mėnesinių mokėjimų. Pažvelkite kitų finansinių prioritetų išvaizdą užtikrinti esate tvirtą finansinį žemės ir gali sau leisti pirkti nepakenkiant savo finansinę ateitį.

Atsižvelgiant į per daug studentų paskolų skolos

Studentas paskolos skolų krizė Amerikoje yra čia ir yra apskaičiuota, kad auga 2726 $ per sekundę.

1.3 $ trilijono viso studentų paskolų skolos Amerikoje yra įrodymas, kad reikia keisti tiek asmeniniu, ir instituciniu lygmeniu kontroliuoti švietimo išlaidas ir pagerinti kolegijų laipsnių vertę. Kaip asmeninių finansų planuotojas, aš norėčiau sutelkti dėmesį į dalykus, kad mes turime kontroliuoti. Tai per vėlu grįžti dabar, jei jūs jau maudytis į studento paskolos skolos vandenyną. Bet jei esate svarsto siekti akademinių pastangas ar turite vaikų artėja kolegija, sukurti finansinį planą prieš atsižvelgiant į studentų paskolų skolos, kad jūs žinote, ką jūs gaunate į.

Daro nepakankamai apsaugoti savo turtą

Kai jis ateina į draudimo planavimo, mes paprastai prasideda apsaugoti mūsų automobilių, namų ir asmeninį turtą. Tai paprastai nėra pakankamai, kiek daug žmonių trūksta skėtis atsakomybės draudimą, prieinamą politiką, kuri apima bet kokius galimus įsipareigojimus, kurie viršija savo nuolatinius aprėpties sumas.

Taip pat svarbu pagalvoti apie tuos dažnai tabu mirties ir negalios. Nepriklausomai nuo amžiaus ar ar esate vedęs ar turi vaikų, įsitikinkite, kad turite tinkamą gyvybės draudimo aprėptį veikia pagrindinę analizę bent kartą per 2-3 metus. Jei turėjo nelaimingo atsitikimo ar ligos, kuri sukėlė jums praleisti darbe ilgą laiką, jūs ir jūsų šeima bus gerai?

Mintys Senatvės planavimo kaip tik seni žmonės (ar tai per vėlu planas)

Laukiama vėlu pradėti taupyti pensijai yra didelė klaida. Tai dažnai sunku pradėti savo karjerą su proto pabaigoje, ypač kai gyvenimas mesti mums daugybę iššūkių į mus, kad apsunkinti kaip mes valdyti mūsų dienos į dieną finansus. Taigi gal atėjo laikas iš naujo rėmo diskusiją ir vadina jį, ką jis iš tikrųjų yra – Finansinė Nepriklausomybės diena.

Ne atkreipti dėmesį į mokesčius Financial Products

Finansinių paslaugų sektorius ne visada buvo skaidri kaip būtinos atsižvelgiant į tikruosius išlaidų investicijų ir draudimo produktus. Iš tiesų, dauguma žmonių net nežino, kaip skirtingos finansų specialistai yra kompensuojami ar kas terminą patikėtinio priemones.

Finansų patarėjai gali būti svarbus žinių šaltinis ir orientavimo į turto kūrimo procesą. Bet tai nereiškia, kad jums reikia aklai mokėti tuos mokesčius, nes jie svarbūs daug daugiau nei dauguma žmonių suvokia. Patobulinta supratimas apie mokesčius mokate įvairių finansinių produktų gali padėti jums išlaikyti daugiau kietajame uždirbtus pinigus.

finansinė vengimas

Jei norite suderinti svarbiausius gyvenimo tikslus su savo pinigais ir kitų išteklių jūs turite atkreipti dėmesį. Jūs neturite būti finansinį genijų tiesiog reikia imtis veiksmų ir kažką daryti. Poroms, finansų vengimas yra potencialiai pražūtingų pasekmių, tokių kaip pinigai argumentus ir streso. Kaip Liz Davidson “pažymi savo knygoje , ką jūsų finansinis patarėjas yra ne apie tai , tavo gyvenimas partneris gali būti jūsų blogiausia finansinė priešas. Nekalbu su savo sutuoktiniu apie finansinius reikalus turi daug pavojų. Jei turite finansiniu partneriu, galite kalbėti apie savo finansinius tikslus per reguliariai pinigų derybų. Jei jojimo solo šios finansinės kelionę, ieškoti profesinį orientavimą ar dalintis savo tikslus su patikimu draugu ar trenerio, todėl jūs turite tam tikrą atskaitomybę ir skatinti.

Kaip matote, yra daug finansiniai sprendimai, galintys gauti mūsų išėjimo į pensiją planuoja nuo kelio ir kenkia mūsų šansai pasiekti kitas svarbias gyvenimo tikslus. Rašytinis finansinis planas yra naudingas įrankis, kad padėtų jums išvengti didelių klaidų.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.