Kaip padidinti Jūsų santaupų pensijai ir sutaupyti pinigų apie mokesčius

Home » Retirement » Kaip padidinti Jūsų santaupų pensijai ir sutaupyti pinigų apie mokesčius

Kaip padidinti Jūsų santaupų pensijai ir sutaupyti pinigų apie mokesčius

Niekas nemėgsta mokėti jokių daugiau mokesčių į dėdės Semo nei absoliučiai būtina. Laimei, IRS mokesčių kodeksas numato tam tikros mokestinės lengvatos dalyvaujant įvairiose pensijų taupymo sąskaitų padėti sumažinti mūsų mokesčius. Bet, kaip iki metų pabaigos artėja mūsų mokesčių mažinimo galimybes 2015 mokestinius metus tapo šiek tiek labiau ribota.

Štai keletas paskutinės minutės alternatyvų, kurios gali padėti sumažinti savo mokesčius dabar (ar vėliau), o didinamos savo santaupas pensijai:

Padaryti paskutinės minutės įmokas į 401 (K) arba 403 (B) pensijų planą.  Vienas metodas sumažinti pajamų mokesčius, o taupyti pensijai padidinti anksto mokesčių įmokas į 401 (K) arba 403 (B) planą, jei yra taikoma viena iš šių pensijų planų darbe. IRS riba 401 (K) ir 403 (B) planus yra 18.000 $ 2015 ($ 24,000 per amžius 50 ar vyresni) ir ši riba neapima jokių atitikimo įmokas. Jei jūs nesate galėtų prisidėti iki didžiausios sumos, šiemet, bent jau įsitikinkite, kad jūs gaunate visą darbdavio rungtynes, jei vienas yra numatyta. Kreipkitės į savo žmogiškųjų išteklių skyriui matyti, kaip jūs galite įdėti daugiau pinigų iki metų pabaigos.

Prisidėti prie Individualus pensijų sąskaitą (IRA).  Kitas paplitęs mokesčių mažinimo strategija, kuri gali būti naudojama pensiją yra padaryti atskaitomą indėlį į IRA. Įmoka riba yra 100% kompensacijos iki $ 5,500 ($ 6,500, jei esate 50 metų ar vyresni) arba savo apmokestinamąsias uždirbtus pajamos už metus, jei jūsų atlyginimas yra mažesnis nei šių ribų.

Atminkite, kad jei jūs jau dalyvauja pensijų planą per savo darbdavį, gebėjimas atskaityti šias įmokas yra ribotas remiantis jūsų pajamas. 2015 mokestinius metus, gebėjimas atlikti atskaitomas IRA įmokas nėra išeitis, jei esate vienas Failai su modifikuotu pakoreguotų bendrųjų pajamų (Magi) ir $ 71.000 ar daugiau ($ 118,000 susituokusioms poroms padavimo kartu).

Jei vedęs padavimo kartu su sutuoktiniu, kuriam taikomas planas, bet jūs neturite, jums taip pat gali atskaitomas IRA įmokas, jeigu Magi yra žemiau $ 193,000.

Pasinaudokite kitų pensijų taupymo galimybes, jei esate savarankiškai.  Papildomos galimybės atidėti pensijų turto mokesčių privilegijuotiems sąskaitų egzistuoja verslininkams ir savarankiškai dirbantiems. SEP iras, paprastas iras ir Solo 401 (K) s yra populiarus pensijų taupymo galimybės dėl savarankiškai. Paprasta iras turi būti sukonfigūruoti iki spalio 1 d terminą ir Solo 401 (K) planai turi būti nustatyta iki gruodžio 31. Tačiau, SEP-iras galima nustatyti iki balandžio 15 d kitais metais (spalio 15, jei pildant pratęsimo.

Roth sąskaitos gali padėti sumažinti savo ateities pajamų mokesčius.   Jei jūsų darbdavys siūlo Roth 401 (k) arba Roth 403 (B) variantas galbūt norėsite apsvarstyti galimybę įmokas į šias sąskaitas, jei nereikia einamųjų metų PVM atskaitą. Ikimokestinis įmokos darbdaviui remiamų pensijų planą arba į atskaitomą IRA gali būti mažiau palanki, jei esate žemesnio mokesčių krepšeliui, nėra savo piko uždirba metus arba jei tikitės būdamas didesnis ribinio mokesčių krepšeliui Europos Sąjungos oficialiajame ateitis.

Tais atvejais, jis gali padaryti daugiau prasmės prisidėti prie Roth sąskaitą pasinaudoti mokesčių be pajamų augimą. Turėkite omenyje, kad Roth iras turi skirtingas pajamas apribojimus nei atskaitomas iras bet Įmokos dydis yra tas pats.

Apsvarstyti galimybę panaikinti lėšas sveikatos taupomąją sąskaitą (HSA). Jei yra įtraukti į vyriausiojo mėnesį už sveikatos plano, HSAs yra mokesčių privilegijuotiems, būdas padėti sumokėti už būsimas sveikata susijusių išlaidų, kurių tiesioginių mokesčių lengvatų. HSAs taip pat yra puikus paskutinės minutės taupymo strategiją, siekiant padėti sumažinti pajamų mokesčius. 2015 HSA įnašas ribos yra $ 3,350 individualiam aprėpties ir $ 6650 už šeimos aprėptį.

Jei esate 55 metų amžiaus ar vyresni, yra papildomas $ 1,000 prašau iki indėlis iki Medicare Tinkamumas prasideda 65.

Sveikata taupomosios sąskaitos yra unikali tuo, kad jie siūlo trigubą atleisti nuo mokesčių. Pinigų, kad jūs įtraukėte į HSAs sumažina jūsų dabartinę apmokestinamąsias pajamas, auga atidėtųjų mokesčių, ir ateina iš savo sąskaitos neapmokestinamų kaip ilgai, kaip jūs jį naudoti su sveikata susijusių išlaidų. HSA dažnai laikomas svarbiu santaupų pensijai transporto priemonės, nes nėra bausmės už naudojant šias sąskaitas ne medicininių išlaidų, kai jūs pasieksite amžius 65. (ne kvalifikuotus išimti po 65 metų yra apmokestinamos pajamų mokesčio tarifai.)

HSA įmokos vis dar gali būti iki balandžio 15, 2016, 2015 mokestinius metus. Patogumui ir paprastumas daro įmokas per automatinius darbo užmokesčio atskaitymų yra patrauklus bruožas HSAs. Tačiau daugelis HSA dalyviai nežino papildomą terminą sumokėti įmokas už 2015 mokestinius metus už reguliarių darbo užmokesčio atskaitymų. Turite kol mokesčių deklaracijų pateikimo galutinis terminas (neįskaitant jokių pratęsimų), kad papildomų įnašų į jūsų HSA Jei ne jau max jūsų įmokos per darbo užmokesčio atskaitymų pagal 31 gruodžio Siekiant pasinaudoti šia mokesčių taupymo galimybes, jums būtų reikia padaryti tiesiogines įmokas į HSA sąskaitą tiesiogiai raštu čekį arba nustatyti automatinį pervedimus iš savo banko sąskaitos.

Papildomos naudos mokesčių atskaitymo HSA įmokos yra ta, kad jūs neturite itemize atskaitymus reikalauti atskaitą. Mokesčių tikslais, HSA įmokos laikomas virš linijos atskaitą. Tai reiškia, kad jie gali padėti sumažinti savo pakoreguotų bendrųjų pajamų (AGI) ir potencialiai padėti gauti už kitų mokesčių ir kreditų, kurie yra pajamos priklauso.

Jei esate sveikas, ar nereikia prieigą prie jūsų HSA fondų nėra “naudok arba prarask” nuostata, kaip yra lanksčių išlaidų sąskaitas (FSA) atveju. Kaip rezultatas, jūs galite ir toliau palikti HSA lėšų sąskaitoje ir tegul jūsų balansas išaugs į savo išėjimo į pensiją metų. Sveikata taupomosios sąskaitos taip pat teikia įvairios investavimo galimybes per įvairių investicinių fondų, kurie siūlo ilgalaikio augimo potencialą.

Skirtingai nuo įmokų į IRA, sveikatos taupomosios sąskaitos neturite pajamų apribojimus. Tiesiog reikia žinoti, kad jūs turite būti taikoma aukšto atskaitomas sveikatos draudimo planą su sveikatos santaupų sąskaitą prie jos per 2015 mokestinius metus. Dėl priėmimo HSA įmokos terminas balandžio 15, net jei esate padavimo pratęsimo.

Įvertinti savo mokesčių santaupas.  Jei įdomu pamatyti savo apskaičiuotus mokesčius už praėjusių metų mokesčio jūs neturite laukti, kol jūs pateikė savo mokesčių deklaraciją. Tai ikimokestinis taupymo skaičiuoklė gali būti naudojamas įvertinti mokestines pasekmes papildomais įnašais darbdaviui remiamų pensijų planą, atskaitomas iras, savarankiškai dirbantiems planus arba HSAs.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.