Kaip pirmenybę savo skolos grąžinimo

Home » Budgeting » Kaip pirmenybę savo skolos grąžinimo

 Kaip pirmenybę savo skolos grąžinimo

Mokėti skolą gali būti ilga kelionė, priklausomai nuo to, kiek jo turite. Tai labai lengva prarasti motyvaciją ir pasiduoti, ypač kai turite kitų finansinių tikslų konkuruojančių jūsų ribotų išteklių. Štai kodėl tai taip svarbu sukurti planą mokėti jį išjungti.

Tačiau net ir tai gali atrodyti itin svarūs, kai jūs turite šešis skirtingus sąskaitų bandote atsipirkti. Laimei, yra keletas taisyklių, nykščio, kad gali padėti jums prioritetą savo skolos grąžinimo.

Bet pirmiausia, tegul jūsų skolos grąžinimo informaciją, kad kol mes gauti į planą, kaip bus, kad viskas daug lengviau organizuoti.

Organizuoti savo skolą

Pirmasis ko pirma, jums reikia rasti šią informaciją visiems savo skolą:

  • skolinga suma (balansas)
  • minimalus mokėjimas
  • Palūkanų norma / balandis
  • Sumokėti iki

Ši informacija paprastai galima rasti teiginių, kuriuos gaunate į paštą arba internetu, tol, kol jūs turite sąskaitą juos pasiekti.

Jei negalite rasti šią informaciją lengvai, tada tiesiog paskambinti į savo skolininką ir paprašykite už informaciją. Jie turėtų galėti ieškoti jį už jus.

Du didžiausi gabalai informacijos mes būti sutelkiant dėmesį įtraukti savo balansą ir palūkanų normas, todėl bent jau įsitikinkite, kad prieš pradedant gauti šių dviejų. Atsižvelgdama biudžetą vietoje taip pat gali padaryti tai lengviau.

Prioritetą savo skolą palūkanų normos – skolos Avalanche metodas

Tai žinoma kaip “skolos lavina” metodu, o matematiškai, tai vienas, kad bus jums sutaupyti daugiau pinigų nei savo skolos grąžinimo kelionės metu.

Ką reikia padaryti, tai užsisakyti savo skolas iš aukščiausios palūkanų norma mažiausia palūkanų norma.

Sutelkiant dėmesį į pasiteisina savo skolą su aukščiausios palūkanų norma  pirmą , jums sutaupyti daugiau pinigų, nes palūkanos kuri kaupiamos nuo jūsų sąskaitos mažės. Palūkanos gali būti labai bjaurus veiksnys savo skolos grąžinimo planą, jei nesate atsargūs.

Pavyzdžiui, tarkime, jūs turite $ 10,000 paskolą su palūkanų norma 7%, ir jūs turite 5 metus mokėti jį išjungti. Minimalus mėnesinis mokėjimas būtų $ 198, bet ne visi, kad mokėjimo eisiu į mokėjimo balansą išjungtas.

Vietoj to, apie 58 $ savo pirmo mokėjimo eisiu į interesų vietoj. Ouch. Kontrastas, kad su jūsų paskutinio mokėjimo, kuriame tik 1 $ eina link interesus.

Padaryti papildomų mokėjimų reiškia nepaprastas per interesų greičiau taip daugiau savo mokėjimų gali eiti į pagrindinę. Tačiau šis metodas nepavyksta sutelkti dėmesį į psichologinį poveikį skolos dažnai.

Teikti pirmenybę savo skolą balansas – skolos Snowball metodas

Ką daryti, jei užsisakote savo skolą nuo aukščiausią palūkanų norma mažiausias ir rasti, kad jūsų aukščiausias palūkanų norma skola yra taip pat vienas jums skolingas labiausiai nuo? Tai gali atrodyti nugalėjo, ir jūs net pradėjo planuoti dar.

Jei tai paaiškėja, kad tuo atveju, ir jūs ieškote už kalnų jums nereikia galvoti galite pasiekti dar – ir nėra malonu pasiekti – tada jums gali būti geriau su skolų sniego gniūžtės metodu. Vietoj palūkanų norma, jums sutelkti dėmesį pasiteisina skolą su mažiausią likutį ir tada dirbti savo kelią į viršų.

Ne, jūs nesiruošia taupyti tiek daug pinigų, šiuo būdu, bet gauti iš skolos dažnai yra emocinė patirtis, o ne logiškas patirtis.

Jūs turėtumėte pasirinkti kuris metodas leidžia jums labiausiai motyvuoti mesti savo skolą bordiūro. Jei gaunate mažas laimėti, kas taip dažnai yra labiau patrauklūs, tada sniego gniūžtės metodas yra būdas eiti.

Paimkime arčiau pažvelgti, kaip šie skolos grąžinimo metodai dirbti, nes daugiau su jais, kad iš pirmo žvilgsnio.

Snowballing mokėjimus už Momentum

Dabar, jums gali būti padaryti minimalius mokėjimus savo skolą, bet nesiruošia leisti jums pasiekti skolos laisvę labai greitai. Jei jūsų tikslas yra tapti skolos nemokamai, todėl jūs galite pradėti gyventi gyvenimą be pančių, tada jūs norite pradėti mokėti papildomai savo skolą. Būtent, kaip sniego gniūžtės metodas veikia. Tarkime, jūs turite 4 skolas:

  • Kreditinė kortelė # 1: $ 5000 @ 12% palūkanų
  • Kreditinė kortelė # 2: $ 1000 @ 15% palūkanų
  • Studentų paskolų: $ 14,000 @ 4% palūkanų
  • Asmeninė paskola: $ 10,000 @ 7% palūkanų

Su skolų sniego gniūžtės metodu, jums sutelkti dėmesį į kredito kortelės # 2 pirmas. Dėl Pavyzdžiui dėlei, tarkime, jūsų minimalus mokestis yra 20 $. Jūs nuspręsti mokėti 100 $ į ją, o toliau mokėti minimum ant visų kitų jūsų skolas.

Taigi jūs mokate iš $ 120 viso link kreditinės kortelės # 2. Kai jūs sumokėjo jį išjungti, jums pereiti prie kreditų kortelės # 1. Tarkime, kad minimalus mokestis už tai buvo $ 60. Jūs roll $ 120 jums buvo mokėti kredito kortele # 1 daugiau, už 180 $ iš viso.

Po to manimi atsipirko, jums sutelkti dėmesį į savo asmeninės paskolos, kuri turėjo minimalų mokėjimą $ 198. Su 180 $ jums buvo naudojant sumokėti kreditinės kortelės # 1, galite mokėti $ 378 į ją.

Kai jūs sumokėjo asmeninės paskolos išjungti, kad atėjo laikas nužudyti savo galutinę skolą: Jūsų studento paskolą. Minimalus mokėjimas tai buvo $ 260 – o kartu su $ 378, jūs mokate $ 638 į ją.

Su šiuo Pavyzdžiui, ji turėtų būti lengva pamatyti, kaip jūs “snowballing” savo mokėjimus kartu ir padaryti didesnį poveikį kaskart sumokėti skolą. Jei nebuvo naudoti šį metodą ir saugomi mokėjimo visoje lentoje minimum, tai jus daug ilgiau sumokėti savo skolą.

Jūs tik naudojant išteklius, kuriuos turite geriau. Mokėti 100 $ vietoj 20 $ ant kredito kortelės # 2 nėra net būtina – galite mokėti tik $ 20 ir sniego gniūžtės, kad – bet tai tikrai padeda jums į mokėti papildomai savo skolos mąstyseną.

Jūs galite naudoti tą patį principą lavina metodą, bet kokia tvarka jūs mokate savo skolas būtų kitoks.

Skolos Snaigės metodas

Dar vienas variantas jums yra naudoti skolos snaigė metodą, ir šis metodas gali būti naudojamas kartu su bet skolos putinas ar skolos lavina metodus.

Kaip jums gali atspėti iš pavadinimo, “snowflaking” išmokos tiesiog reiškia tai, kad mažai mokėjimus, kai tik įmanoma.

Tarkime, kad jums rasti $ 5 salėje, arba jūsų bendradarbis suteikia jums $ 10 už valgį pirkote juos mėnesių atgal (kad pamiršo apie), arba gaunate 50 $ iš savo gimtadienį giminaitis.

Visais šiais atvejais, gavote mažų neplanuotos pinigų – tai pinigai, kuriuos buvo nesitiki ir nebuvo apskaityti savo biudžetą.

Kadangi tai “rado” pinigus ar “extra” pinigų, jis eina tiesiai į savo skolos. Jūs galėjote gyveno be jo, tai kodėl gi ne įdėti ją į jūsų # 1 tikslo gauti iš skolos?

Taip pat galite pasirinkti, kad snaigė mokėjimus, jei turite papildomų pinigų į savo biudžetą. Pavyzdžiui, tarkime, jūs tik praleido 20 $ ant dujų šią savaitę, o ne į savo įprastas $ 40. Siųsti kad kiti 20 $ į savo skolos.

Galiausiai, jūs galite naudoti šį metodą, jei jums moka nereguliariai grafiką. Galbūt esate freelancer ar jums mokamas Komisijai, ir jūs negalite pinigų srautai dideli, papildomos vienkartinės išmokos. Pabandykite siųsti mažesnius mokėjimus į savo skolą, kai jūs išleisti mažiau nei galvojote tai darytumėte. Arba, kaip freelancer, imtis 5% iš kaskart klientas jums sumoka ir įdėti jį į savo skolos.

Šis metodas gali atrodyti neefektyvus per pirmąjį, tačiau nedideli kiekiai pridėti. Jei mokate $ 20 papildomų kiekvieną savaitę, tai papildomai $ 100, jūs sumokėjo link savo skolą! Be to, gausite jausmas, kaip jūs padaryti pažangą kelis kartus per mėnesį naudą kiekvieną kartą jums suplanuoti mokėjimą.

Kaip turėtumėte pasirinkti prioritetą?

Nei metodas yra teisinga ar neteisinga. Kaip ir daugelyje dalykų asmeninių finansų, tai visiškai priklauso nuo jūsų, kuris metodas jums pasirinkti.

Kas svarbu yra tai, kad jūs mokate skolą ir padaryti pažangą šiuo tikslu. Mokėti skolą paleidžiama jums arčiau kitų savo finansinius tikslus, ir jūsų pinigai galiausiai tampa savo. Jūs turėsite ramybę, kad jums nebereikia skolingi niekam ramybės.

Jūs taip pat nebūtinai reikia pasirinkti tarp dviejų metodų. Galite pabandyti sniego gniūžtės metodu, ir jei jums rasti tai nėra motyvuoti, pereiti į lavina metodu. Jūsų planas nereikia būti nustatyti akmens. Svarbesnis dalykas yra, kad jūs sutelktas pasiteisina savo skolas.

Nepamirškite biudžeto l ÷ šų

Kaip jūs turėtumėte biudžetas taupymo, taip pat turėtumėte biudžetas papildomų skolos mokėjimų, ypač jei esate pripratę mokėti minimumą.

Apibėgti savo biudžetą ir pamatyti, jei yra kokių nors vietų, kur galite laikinai imtis iš. Gal galite eiti be restoranai per mėnesį, ir naudoti $ 50 jūs skirta už tai į skolą. Arba gal galite atšaukti kabelį ir pradėti siųsti $ 150 į savo skolos.

Išsiaiškinti, kiek galite sau leisti mokėti, ir įsitikinkite, kad jis sudarė savo biudžeto. Jūs nenorite biudžetą vien dėl minimalių mokėjimų ir tada naudoti, kas liko už mėnesio link savo skolos pabaigoje, nes jūs galų gale išlaidas, kad pinigai. Sąskaita už papildomų mokėjimų iš anksto, kad jūs ne pagunda išleisti, kad pinigus kas nors kitas.

Jei ne jausmas malonu ties pjovimo atgal kai kurių dalykų perspektyva, atminkite, kad tai laikina. Jūs visada galėtų pradėti pusėje stumdymasis uždirbti daugiau pinigų ant šono, jei jūs norite, o išlaikyti savo išlaidas tas pats, ir siųsti visą papildomą pinigų jums padaryti link skolos.

Ką daryti, jei jūs neturite jokių papildomų pinigų, ir jūsų skolos mokėjimai yra pražūtingai? Skambinkite su savo kreditoriais ir paprašykite jų, jei yra koks nors būdas išsiaiškinti mažesnę mokėjimą pradėti su, kol galite įgyti pagreitį ir galbūt uždirbti daugiau. Tiesiog būkite atsargūs, skolų valdymo įmonių, siūlančių šią paslaugą už tam tikrą mokestį.

Su šiek tiek organizacijos, kruopštumo ir atkaklumo, jūs tapsite skolos nemokamai pakankamai greitai.