Kaip suprasti įkeitimu Paprasti žingsniai – Kompiuterija į Jūsų įkeitimu

Home » Real Estate » Kaip suprasti įkeitimu Paprasti žingsniai – Kompiuterija į Jūsų įkeitimu

Kaip suprasti įkeitimu Paprasti žingsniai - Kompiuterija į Jūsų įkeitimu

Visi namų turėtų žinoti, kaip suprasti hipotekos palūkanas; ar esate finansuoti iš namų pirkimo ar refinansavimo savo turimą būsto paskolą su nauja paskola, jums bus anksto interesus. Dabar, matematika ginčijo, prašome žinoti, tai nėra taip sunku, kaip jūs manote.

Kiek palūkanų sumokama iš anksto nulems, kai norite, kad jūsų pirmasis mokėjimas pradėti. Daugelis skolininkų nori padaryti hipotekos mokėjimo pirmame kiekvieno mėnesio.

Kai kurie teikia pirmenybę 15. Kartais skolintojai bus pasirinkti, kad mokėjimo data Jums, todėl paklausti, jei turite pasirinkimą.

Palūkanos išmokamos

Jungtinėse Amerikos Valstijose, palūkanos mokamos už praėjusį mėnesį. Tai reiškia, kad jūsų pagrindinė suma ir palūkanos mokėjimas bus sumokėti už 30 dienų laikotarpį praėjusiais savo mokėjimo terminą, palūkanos. Jei jūs parduodate savo namus, pavyzdžiui, jūsų uždarymo agentas užsisakyti lengvatas gaunančiai paklausą, kuri taip pat bus surinkti nesumokėtas palūkanas. Paimkime arčiau pažvelgti.

Pavyzdžiui, tarkime, jūsų mokėjimas $ 599,55 yra dėl gruodžio 1 d Jūsų paskolos likutis yra $ 100,000 su palūkanomis, 6% per metus, ir amortizuojamas per 30 metų. Kai jums padaryti jūsų mokėjimą gruodžio 1, mokate už visą mėnesį lapkričio visų 30 dienų interesus.

Jei uždaryti savo paskolą spalio 15, jūs išankstinio palūkanų nuo spalio 15 dienos per spalio 31 skolintojui. Ji gali atrodyti kaip jums 45 dienų nemokamai prieš jūsų pirmas mokėjimas gruodžio 1, o jūs nesate.

Jūs mokėsite 15 dienų nuo interesų, prieš jums uždaryti ir dar 30 dienų interesų, kai jums padaryti jūsų pirmąją įmoką.

Kompiuterija Jūsų vyriausioji nesumokėtas likutis

Jei norite žinoti savo nemokamų pagrindinę paskolos likutį, kuris yra likęs po to, kai padarote savo pirmąją hipotekos mokėjimo, tai lengva apskaičiuoti. Pirma, imtis savo pagrindinę paskolos balansą $ 100,000 ir padauginkite jį laikai savo 6% metinių palūkanų.

Metinė palūkanų suma yra $ 6000. Padalinkite metinė palūkanų figūrą 12 mėnesių atvykti į mėnesio palūkanas. Šis skaičius yra $ 500,00.

Nuo 1 jūsų gruodžio amortizuojamas mokėjimas yra $ 599,55, išsiaiškinti pagrindinę dalį to mokėjimo, jūs atimti mėnesinį palūkanų numerį ($ 500) nuo pagrindinės sumos ir palūkanų mokėjimo ($ 599,55). Rezultatas yra $ 99,55, kuris yra pagrindinis dalį savo mokėjimo.

Dabar, atimti $ 99.55 pagrindinę dalį mokamą nuo nesumokėtos pagrindinės balanso $ 100,000. Šis skaičius yra $ 99,900.45, kuri yra likusi nesumokėta pagrindinė likutis gruodžio 1. Jei pasiteisina paskolą, turite pridėti kasdien palūkanas nuo nesumokėtos balanso iki tos dienos, kai paskolos davėjas gauna Įmoka sumą.

Pastaba: Su kiekvienu iš eilės mokėjimą, nesumokėtas pagrindinis balansas sumažės šiek tiek didesnę pagrindinė sumažinimo suma per praėjusį mėnesį. Taip yra todėl, nors nesumokėtas likutis yra skaičiuojama taikant tą patį metodą, kiekvieną mėnesį, jūsų pagrindinė dalis mėnesinio mokėjimo didės, o palūkanų dalis bus mažesnis.

Dabar jūs žinote, kad jūsų nesumokėtas pagrindinis balansas po savo gruodžio mokėjimas bus $ 99,900.45. Išsiaiškinti savo likutį po savo sausio 1 d mokėjimo, jūs apskaičiuoti ją naudojant naują nesumokėtas likutis:

$ 99,900.45 x 6% palūkanų = $ 5,994.03 ÷ 12 mėnesių = $ 499,50 palūkanos už gruodžio mėnesį. Sausis mokėjimas yra tas pats, kaip jūsų gruodžio 1 d mokėjimo, nes jis yra amortizuojamas. Tai yra $ 599,55. Jūs atimti palūkanas už gruodžio $ 499,50 nuo mokėjimo. Kad palieka $ 100.05 turi būti sumokėta į pagrindinę jūsų paskola.

Jūsų likutis gruodžio 1 yra $ 99,900.45, iš kurios atimti pagrindinę dalį savo sausio 1 d mokėjimo 100.05. Tai lygu $ 99,800.40 kaip naują nemokamų pagrindinio balanso.

Kompiuterija Dienos palūkanos

Norėdami apskaičiuoti paros palūkanas už paskolos išmokėjimas, imtis pagrindinių balanso kartų palūkanų normą ir padalinti iš 12 mėnesių, kuris duos jums mėnesinių palūkanų. Tada padalinti mėnesio susidomėjimą 30 dienų, kurios bus vienodo dienos interesus.

Pasakykite, kad, pavyzdžiui, jūsų dėdė suteikia jums $ 100,000 už naują Metų išvakarėse dabarties ir jums nuspręsti, atsipirks savo būsto sausio 5 d.

Jūs žinote, jūs skolingas $ 99,800.40 nuo sausio 1. Bet jūs taip pat skolingas 5 dienas interesų. Kiek kainuoja tai?

$ 99,800.40 x 6% = $ 5,988.02. Padalinkite 12 mėnesių = $ 499. Padalyti iš 30 dienų = $ 16.63 x 5 dienų = $ 83.17 palūkanos už penkias dienas.

Galima būtų nusiųsti skolintojas $ 99,800.40 plius $ 83.17 palūkanas už bendrą mokėjimo $ 99,883.57.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.