Kāpēc jums vajadzētu ne Co-Sign kādam citam

Home » Credit and Debt » Kāpēc jums vajadzētu ne Co-Sign kādam citam

Kāpēc jums vajadzētu ne Co-Sign kādam citam

Getting apstiprināts kredītkartes un aizdevumiem, var būt grūts, lai persona, kas ir bijis pagātnē kredītu problēmas vai pat kāds, kam nav nekādas kredītu vispār. Uzņēmumi ir gatavi apstiprināt šos pieteikumu veidus, ja tie ir kāds COSIGN tiem. Ja saņemat zvanu no draugu vai radinieku, kas COSIGN tiem, jābūt uzmanīgiem. Jūs varbūt domājat, ka jūs tikai piedāvājot savu nosaukumu, lai palīdzētu viņiem iegūt apstiprinātas aizdevumu vai kredītkarti vai dzīvoklī.

Taču jūs liekot vairāk uz līnijas, nevis tikai savu parakstu. Savu finansiālo nākotni, varētu būt apdraudēta, ja jūs nolemjat COSIGN kādam citam.

Viņiem ir nepieciešama cosigner, jo viņi nevar pretendēt atsevišķi.

Ir iemesls jūsu mīlēja viens var ne kredīta apstiprinājumu par savējo – jo to kredītvēsturi (vai tās trūkuma), vai ienākums norāda, ka viņi nav pietiekami atbildīgs ar kredītu varētu saņemt atsevišķi. Kreditori un aizdevēji do diezgan labu darbu prognozēt pretendenta iespējamību atmaksāt. Ja kreditors prasa cosigner, viņi netic, ka jūsu mīlēja viens var vai būs jāmaksā par laiku. Atcerieties, ka viņu secinājums balstās uz tikai uz faktiem un datiem par saviem mīļajiem izdevumu ieradumus, ne par jūtām un rakstura novērtējumu.

Nav reālu labumu jums.

Kad jūs COSIGN aizdevumu, otrs aizņēmējs faktiski saņem labumu no aizdevuma. Viņi vadīt auto, dzīvo mājā, vai izmantot kredītkarti.

Jūs varētu iegūt palielināt jūsu kredīta score – pieņemot, ka visi maksājumi tiek veikti uz laiku – bet tas nav vērts risku. Un, ja jūs varat saņemt kā cosigner, jūsu kredīta score, iespējams, nav nepieciešams daudz palīdzēt.

Maksājumi par cosigned kontā skars jums.

Kad jūs COSIGN, tu esi tikpat atbildīga par parādu, it kā tas būtu jūsu vienatnē, tikai jūs nesaņemat reālu labumu, ko parāds tiek izmantots.

Ja jūsu mīlēja viens ir par vēlu par maksājumiem, tas ir tāpat kā jums bija vēlu. Vēlu maksājums tiks ziņots par jūsu kredīta ziņojumu, piemēram, visiem citiem kontiem. Tas ietekmēs jūsu kredīta score, un jūsu spēju saņemt apstiprinājumu saviem kontiem.

Sliktāk, tas var būt mēnešus pirms kreditors informē, ka maksājumi ir likumpārkāpuma, kas ir pārāk vēlu, lai jūs varētu iejaukties un saglabāt jūsu kredīta vēsturi.

Jūsu parāda līmenis paceļas, too.

Parāda jums cosigned palielinās jūsu parāda attiecība pret ienākumiem, kas ietekmē jūsu spēju saņemt apstiprinājumu savām kredītkartēm un aizdevumiem. Ja kreditori un aizdevēji izskatīt jebkuru pieteikumu jums var kredītkarti vai aizdevumu, viņi uzskata, ka cosigned aizdevums tāpat kā visām citām jūsu parādus. Ja parāds padara jūsu parāda attiecība pret ienākumiem ir pārāk augsts, jūsu aizdevumu pieteikumus var tikt atteikta.

Tu esi uz āķa maksājumu, ja pārējie aizņēmējs nepilda saistības vai faili bankrotu.

Ar cosigning, jūs apstiprināt atbildību par maksājumiem, ja Jūsu mīlēja viens nemaksā laikā. Ja maksājumi kļūs noziedznieka, kreditors vai tās trešās puses savācējs nāks pēc jums. Jūs var iesūdzēt tiesā par parādu un ir sprieduma ievadīts pret jums (a spriedums ir viens no sliktākajiem ierakstus jūsu kredīta ziņojumu).

Ja jūsu mīlēja viens izpaužas parādu izkrauj bankrota, tās tiks let off āķa par to. Tu, no otras puses, būs atbildīgs tikai atmaksāt parādu vai spiestas iekļaut to savā bankrotu.

Attiecības var ciest.

Tas ir ne tikai jūsu kredītkartes, kas varētu nonākt bojāti, ja cosigned vienošanās krītas. Padomājiet par to, kas notiks ar jūsu attiecībām, ja sliktākajā notiek, un otrs aizņēmējs netrāpa maksājumus un drupas savu kredītu. Vai, vēl ļaunāk, kas notiks, ja jūsu attiecības sabruks pirms aizdevums ir atmaksājies? Jums ir jārīkojas uzmanīgi, ja jūs sajaucot finanses un attiecības.

Nokāpjot cosigned aizdevums nav tik vienkārši, kā iegūt to.

Jūs nevarat izkļūt no cosigned aizdevuma vienkārši tāpēc, ka jūs nenožēlosiet. Pēc tam, kad līgums ir noslēgts, parasti vienīgais veids, kā iegūt savu vārdu off konta ir citu personu, lai iegūtu jaunu kontu viņa vai viņas vārdu.

Tas nozīmē, ka tie būs uzlabot savu kredīta pietiekami, lai iegūtu to pašu. Tas ir iespējams, bet tikai ne tik vienkārši, kā izklausās. Ja jūs nolemjat COSIGN ar kādu, iet uz to, zinot, tur ir iespēja, ka jūsu vārds tiks pievienots aizdevumu, līdz tas ir atmaksājies.

Jūsu mīlēja viens, iespējams, ir neprasu jūsu parakstu ar nodomu trūkstošo maksājumus un hurting savu kredītu; tie var pat saprast, cik cosigning skars jums. Ja izvēlaties COSIGN, jums vajadzētu saprast, risku, ka jūs apstiprināt, un to, kas varētu notikt, ja jūs piedāvājat savu parakstu.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.