Kāpēc Minoritātes maksāt vairāk par auto apdrošināšanu?

Home » Insurance » Kāpēc Minoritātes maksāt vairāk par auto apdrošināšanu?

 Kāpēc Minoritātes maksāt vairāk par auto apdrošināšanu?

Rasisms un rasu diskriminācija ir pastāvējusi gadsimtiem ilgi. Turpmākajās desmitgadēs kopš Civil Rights Movement sākās, viss ir noteikti gotten labāk minoritāšu grupām un cilvēkiem krāsu daudzos veidos. Bet diskriminācija joprojām pastāv, pat vietās, jūs nekad gaidīt. Pat 2018. gadā, Black amerikāņi maksā daudz vairāk, nekā baltajiem amerikāņiem par kaut ko, kas ir noteikts ar likumu gandrīz katra valsts: automašīnu apdrošināšanu.

Tas ir skumji, bet tā ir taisnība. Pēdējos gados ASV apkaimes ir kļuvušas rasu segregāciju . Āfrikas amerikāņi, kuri dzīvo pārsvarā melnās apkaimes maksā cenu, kā rezultātā, burtiski: a novatoriskais pētījums par patērētāju federācijas Amerikā veikta 2015. gadā atklāja, ka labi braucēji, kas dzīvo afroamerikāņu rajonos ir jāmaksā daudz vairāk nekā vadītājiem, kuri dzīvo ar baltu kopienas-daudz vairāk. Vadītājiem, kas dzīvo šajās kopienās ir vidēji kotētām prēmijas, kas ir par 70 procentiem dārgāka nekā prēmiju autovadītājiem, kuri dzīvo balto kopienu, vidēji $ 438 dolāru gadā vairāk.

Vai tāpēc, ka Afroamerikāņu kopienas ir vairāk Bīstams?

Pretēji izplatītajam (un rasistiska?) Uzskatam rasu aplauzums apkaimē pati nav vispār noteikt, cik daudz noziegums eksistē apkārtnē. Jā, zemāku ienākumu apkaimes bieži vien ir iespējams, ir vairāk noziegumu.

Bet, kad jums kontrolēt par ienākumiem un iedzīvotāju blīvums, baltā un melnā rajonos ir identiskas, noziedzības līmenis . Iepriekš Pētījumā konstatēts, ka pat tad, ja uzskaitot iedzīvotāju blīvumu un ienākumiem, vadītāji, kuri dzīvo melnās rajonos ir jāmaksā daudz vairāk.

Vai tāpēc, ka Āfrikas amerikāņi bieži nabadzīgākas nekā baltumi?

Tā ir taisnība, ka nabadzības līmenis starp Āfrikas amerikāņi ir vairāk nekā divas reizes lielāks nabadzības līmenis White amerikāņiem .

Bet tas neizskaidro secinājumus vispār, jo īpaši tāpēc, ka bagātākie Āfrikas amerikāņi varētu maksāt vēl vairāk, par cenu, lai dzīvotu melno rajonos nekā nabadzīgākās Āfrikas amerikāņi: Ziņojumā konstatēts, ka vidēji augstiem ienākumiem melnās kuri dzīvo melnās rajonos samaksāts pilna 194 procentiem vairāk automašīnu apdrošināšanu vidēji nekā vidēji augstiem ienākumiem personām, kas dzīvo ar baltā neighborhoods-starpību 1396 $!

Tas ir šausmīgi! Ko darīt, apdrošināšanas sabiedrībām ir sakāms par sevi?

Ar un liela, apdrošināšanas nozare nekad nav atzinusi, ka melnie amerikāņi maksā vairāk par auto apdrošināšanu. Patiesībā, tie bieži ir godīgs aizsardzības … un aizskarošs. 2014. gadā, Nacionālā apvienība apdrošināšanas sabiedrībām nosūtīja vēstuli Federālā apdrošināšanas birojam, kas insinuated melnā amerikāņi var atļauties maksāt vairāk par auto apdrošināšanu, tāpēc, ka … gaidīt, lai to … viņi tērē naudu par saviem mājdzīvniekiem, rotaļlietas, alkohola, tabakas un ierakstu iekārtas, piemēram, parastiem cilvēkiem, bieži:

“… dati liecina, ka mājsaimniecību divu zemāko kvintiļu pavadīja gandrīz tikpat daudz, par alkohola un tabakas izstrādājumiem kopā kā par automašīnu apdrošināšanu, un ka viņi pavadīja vairāk par audio un vizuālo (A / V), aprīkojuma un pakalpojumu, nekā par automašīnu apdrošināšanu. ..mēs iesniegs ka procentuālā daļa mājsaimniecību ienākumiem iztērē minoritāšu patērētājiem automobiļu apdrošināšanu šķiet pamatoti attiecībā pret procentuālo ienākumu tērē par nebūtiskiem precēm, “apdrošināšanas grupa rakstīja.

Iekļautas nebūtiskiem sarakstā bija mājdzīvniekiem un rotaļlietas.

Citiem vārdiem sakot, apdrošināšanas uzņēmumi, šķiet, domāju, ka tas ir labi, lai uzlādētu melnās amerikāņi vairāk par auto apdrošināšanu, bez iemesla, izņemot to, ka melnā amerikāņi tērēt naudu par citām lietām.

Atbildot uz iepriekš minēto pētījumu, J. Robert Hunter, ka organizācijas direktors Apdrošināšana teica :

“Par cenu atšķirības attiecībā uz valsts pilnvarotu minimālo auto apdrošināšanas segumu kotētās lai autovadītājiem galvenokārt afroamerikāņu kopienās, ir grūti saprast, kas aktuāri un izskatās daudz, piemēram, negodīgu diskrimināciju.”

Tas izklausās tiešām slikti, bet tas ir tikai viens pētījums. Vai ir citi pierādījumi par šo problēmu?

Diemžēl, jā. Analīze izlaists 2017. gadā, ko Consumer Reports un Propublica konstatēja, ka Kalifornijā, Illinois, Missouri, un Teksasā, prēmijas joprojām augstāki minoritāšu rajonos kopumā, ne tikai Āfrikas American ones.

Rachel Goodman, personāla advokāts American Pilsoņu brīvību Savienības rasu tiesiskuma programmas, ar nosacījumu, stingri atgādina, ka šie secinājumi piemērots lielāks, sistēmisku problēmu mūsu valstī: “Šie rezultāti ietilptu modeli, ka mēs redzēt visi pārāk bieži rasu atšķirības, iespējams, rasties no atšķirībām risku, bet pamatojums sabruks, kad mēs jāpāriet uz datiem, “viņa teica.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.