Kas ir REIT? Kā es Ieguldīt REIT (Real Estate Investment Trust)?

Home » Real Estate » Kas ir REIT? Kā es Ieguldīt REIT (Real Estate Investment Trust)?

Kas ir REIT?  Kā es Ieguldīt REIT (Real Estate Investment Trust)?

REIT ir saīsinājums “nekustamā īpašuma investīciju uzticību.” REIT ir kā savstarpējā fondā, kas pieder atsevišķas īpašības, nevis akcijas vai obligācijas. REIT ir atbildīgs par iegūšanas un nekustamā īpašuma, ka tā pieder pārvaldību.

Kā investors, mērķis ir saņemt nomas maksu par īpašībām un piedalīties cenu pieauguma. Par ieguldījumiem nekustamajā īpašumā, izmantojot REIT priekšrocība ir jums ekspozīciju diversificēta portfeļa īpašības un jums nav, lai pārvaldītu tos pats.

Noteikumi

Noteikumi regulē NĪIT  un prasa, ka REIT izplatīt vismaz 90 procentus no tās ar nodokli apliekamajiem ienākumiem uz akcionāriem. Šie sadalījumi tiek izmaksāti kā dividendes. Jo NĪIT izmaksāt dividendes viņi bieži tirgo kā ienākumu ieguves pensijas investīcijas. Dividenžu maksājumi mēdz krist 5-8 procentiem diapazonā, bet netiek garantēta. Šajā ekonomiski sarežģītajā laikā, visi īpašumi nevar iznomātas. Ja nav pietiekami daudz nomas ienākumi pieejama, REIT var samazināt vai likvidēt tā dividenžu izmaksu.

Veidi NĪIT

NĪIT ietilpst vienā no divām kategorijām; kapitāla NĪIT vai hipotēku NĪIT.

Akciju NĪIT parasti pieder liels komerciālo ēku, mazumtirdzniecības veikala mājaslapas vai daudzdzīvokļu ēkas, lai gan ir arī speciālā NĪIT kas pieder viesnīcas vai citus rekvizītus viesmīlības nozarē, un ir NĪIT, kas vērstas uz ilgtermiņa aprūpes iespējām vai citiem īpašumiem medicīnas nozarē.

Piemērs komerciālo nekustamo īpašumu, kas pieder NĪIT būtu liels, multi-stāvu biroju ēkas, bieži izmanto kā galveno mītni vidēja un liela izmēra uzņēmumiem.

Piemērs mazumtirdzniecības storefront īpašumiem pieder NĪIT būtu veikali, piemēram, Walmart, Petsmart vai Ultimate Electronics. Daudzi no šiem uzņēmumiem iznomāt savu veikalu atrašanās vietas, nevis pieder viņiem.

Hipotēku NĪIT savu parādu par īpašībām, nevis īpašuma pati. Tie ir, piemēram, kopieguldījumu fondu, kas pieder hipotēkas un savāc maksājumus.

Publiskā un privātā

NĪIT var publiskajā apgrozībā, kas nozīmē, ka tie ir biržas simbolu, un jūs varat viegli meklēt savu akciju cenu un dividenžu ienesīgums internetā.

Citas NĪIT ir privātas un netirgojas uz apmaiņu. Lai gan tie joprojām reģistrēta drošība, privātās NĪIT nav biržas simbolu. Jums ir nopirkt akcijas tieši no nekustamā īpašuma kompānija, kas piedāvā tos, vai, izmantojot vienu no to pārdošanas pārstāvjiem. Privātās NĪIT bieži maksāt augstu komisijas finanšu pārdevēji, kas piedāvā viņiem. Tie bieži vien ir grūti izkļūt no kā nav valsts tirgus, kur var viegli pārdot savas akcijas. Lielākā daļa privāto NĪIT ir izejas stratēģija, kur viņi plānot iet sabiedrībai, bet tas ne vienmēr strādā out. 2008./2009 daudziem investoriem, kuri pieder privātiem NĪIT redzēja ievērojamu samazināšanos to dividenžu ienākumi un nevarēja pārdot savus ieguldījumus uz ilgu laiku. Viņu nauda tika būtībā Ieslodzījuma ieguldījumiem.

Kā daļu no portfeļa

NĪIT vislabāk izmanto kā daļu no diversificētā portfelī, nevis kā vienu ieguldījumu. Tie nav cieši saistīta ar akcijām vai obligācijām, kas nozīmē, ka tas, ko akciju vai obligāciju tirgus dara, būs maz, lai nekas darīt ar vērtību REIT.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.