Kas Jums jāzina Pirms Investīcijas Pensionēšanās Money

Home » Retirement » Kas Jums jāzina Pirms Investīcijas Pensionēšanās Money

Investīcijas Pensionēšanās Money

Pieņemot lēmumus par to, kā ieguldīt savu pensijas naudu, izglītība atmaksājas. Jūs nevēlaties riskēt ar savu pensijas naudu, nedz arī tas ir laiks izmēģināt kaut ko jaunu un nepierādītu. Ir vairāki soļi, kurus jūs varat veikt, lai noskaidrotu, kur likt savu pensiju fondus. Jums būs saprātīgi apsvērt tos visus, pirms jūs pieņemt lēmumu.

Noteiktu reālus sagaidāmos Investīciju tirgus rezultāti

Neskatoties uz satricinājumiem investīciju tirgos, tie no mums, kuri saprot, cik iegulda darbu jums pateiks, ka tad, kad runa ir par savu pensijas naudu nekas, kas pārspēj daudzveidīgu portfeli.

Bet ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka jūs attīstīt to, ko sauc par aktīvu sadales modeli, kurā norādīts, cik daudz jūsu pensijas naudu būtu akciju pretstatā obligācijām.

Jūs apskatīt vēsturisko atdevi un risku, kas saistīti ar savu aktīvu piešķiršanas modeli, un naudas summu, jums ir nepieciešams, lai izņemtu katru gadu. Pēc tam līdzsvarotu savu kontu regulāri, un brauciet ar savu ilgtermiņa investīciju plānu. Jums ir jāizstrādā reālas cerības, ka dažiem gadiem jums būs labāk atdevi nekā citos gados, un apskatīt savu pensiju investīcijas gaitā savu dzīvi, nevis nākamo trīs mēnešu laikā vai vienu gadu.

Pieņemt kompromisi

Ikviens vēlas perfektu investīcijas; kaut droša, kas ražo stabili ienākumi un pieaugs vērtība laika gaitā. Šāds ieguldījums neeksistē. Izglītot sevi par investīciju pamatiem saprast kompromisus jums ir jāpiekrīt, ja ieguldījumus.

Nav bezmaksas pusdienas.

Jūs varat ievietot savu pensijas naudu drošu ieguldījumu un pieņemt garantēto vēl zemāku peļņas normu, ka tie piedāvā. Vai arī jūs varat izvēlēties veikt zināmu līmeni, ieguldījumu risku un veidot portfeli, kas piedāvā iespēju sniegt lielāku atdevi, nekā to, ko drošas investīcijas var piegādāt.

Diversificēts portfelis pieder dažas investīcijas, kas ir droša, daži, kas ir paredzēti, lai radītu ienākumus, un daži, kas augs lai nodrošinātu ienākumu desmit līdz piecpadsmit gadiem uz leju ceļa.

Mācīties un saņemt konsultācijas

Labākais, ko jūs varat darīt, pirms jums izlemt, kur likt savu pensiju naudu iegūt izglītību un meklēt profesionālu padomu. To var izdarīt, lasot grāmatas par investīcijām, lai jūs saprastu pamata ieguldījumu koncepcijas, vai abonējot ievērots finanšu žurnāls un lasot visus rakstus par vienu gadu.

Jūs varat arī skatīties online investīciju nodarbības YouTube, vai skatīties, lai redzētu, kas ir sabiedriskais klasēm var piedāvāt pie jums vietējā koledžā vai kopienas centru. Ja vēlaties deleģēt, tad intervēt vairākus finanšu konsultanti un meklēt kādu, kurš ir gatavs izglītot jums, vienlaikus nodrošinot arī plānošanas un ieguldot pakalpojumus.

Izvairieties no lielas kļūdas

Cilvēki kļūdīties ar savu pensijas naudu, jo kāre vai nezināšanas. Alkatība kicks, ja redzat ieguldījumu, kas, jūsuprāt, sniegs pārsniedz vidējo atdevi. Nezināšana ir faktors, ja jūs nezināt, kas ir un kas nav iespējams. Tas padara to viegli, lai kāds runāt tevi kaut kas nav laba izvēle Jums.

Kad jūs saprotat, kā ieguldīt darbu, jūs zināt, ka virs vidējā peļņa nav iespējama ilgākā laika periodā.

Sakot “cūkas saņemt taukiem, mežacūku get nokautie” atspoguļo šo tendenci, lai saņemtu nepatikšanas, ja jums ir pārāk mantkārīgs. Daudzi ieguldījumi, ka apelācijas kāre pusi no jums izrādīties krāpšanu vai Ponzi shēmas. Ja tas izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība, apturēt prom. Kā jūs tuvāk pensijas izvairīties lielas kļūdas ir daudz svarīgāka nekā atrast lielu investīciju atdevi.

Veikt ilgtermiņa plānu, un sekot to

Making plānu palīdz pieņemt pareizus lēmumus par to, kā ieguldīt. Jūsu nauda ir darbs. Tas vairs nav par to, cik daudz jūs varat uzkrāt; vietā, tas ir par sniedzot uzticamu ikmēneša pensijas paycheck. Ieguldījums ienākumiem ir atšķirīga, un jūsu pieeja ir jāmaina.

Lēmums pensija ir lielākais finanšu lēmumu savā dzīvē – lielāks nekā pirkt māju un daudz lielāks, nekā pērkot auto.

Ja finanšu sīkumi nav viegli jums, apsvērt iznomājot pensijas plānotājs. Ja jums patīk matemātika un cipari spēlēt ar tiešsaistes pensionēšanās kalkulatori vai sagatavot savu pensiju ienākumu plāns izklājlapas formātā.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.