Kas palūkanų normos augimas reiškia savo portfelį

Home » Finance » Kas palūkanų normos augimas reiškia savo portfelį

Kaip rinka keičiasi klimatas turėti įtakos Jūsų investicijų portfelio

Kas palūkanų normos augimas reiškia savo portfelį

Palūkanų normos yra ant kilimo. Tai daugiau nei finansų naujienų antraštės. Tai gali turėti realios įtakos jūsų investicinio portfelio.

Palūkanų normos padidėjo visą 1 proc per pastaruosius 5 mėnesius nuo pataikyti į visų laikų lygio liepą. Daug, kad kilimo paskatino Donald Trump rinkimus, nes rinkos išreiškė įsitikinimą, kad Trump siūlomi ekonominės politikos būtų spartus tiek ekonomikos augimą ir infliaciją.

Taip pat yra plačiai paplitęs jausmas, kad šie kylančios palūkanų normos bus Įvesti padengia rinkos obligacijų. Suprantama. Kai normų kilimas ilgą laiką obligacijų kainos sumažėjo, nes dviejų judėti permainingai modelio. Ilgalaikių obligacijų, tie su 10-30 metų terminas yra daugiau didelės įtakos palūkanų normos pokyčius, nei trumpalaikių obligacijų su 1-3 metų terminas.

Ką daryti, kai palūkanų normos eiti

Didelės norma gyrations, tiek trumpuoju, tiek ilguoju laikotarpiu gali turėti didelės įtakos pusiausvyrą savo portfelį. Ir, kaip Lynai vaikščioti, balansas yra lemiamas sėkmės veiksnys investuojant. Taigi, kas juda turėtumėte padaryti dabar, kad palūkanų normos yra nutolimas į viršų?

Palūkanų normų pokyčiai yra gerai žinoma sunku prognozuoti. Bet panašu, kad normos bus dreifas didesnis per ateinančius kelis mėnesius, kaip optimizmas išsipučia per Trump ir jo pro augimo politiką. Tai tendencija dar labiau pakurstė dabar, kad Federalinis rezervų bankas padidino bazinę Fed Funds norma.

Tačiau surasti palūkanų normos tada stabilizuotis, nes investuotojai supranta, kad tai nėra struktūrinis infliacijos problema dar, kaip nekilnojamojo BPD ir darbo užmokesčio augimas yra tiesiog per mažas, kad Pakėlus kainas. Per ilgesnį laiką, mes galime pamatyti lėtai aukštyn vilktis kaip ekonomikos augimas riboja lėtas gyventojų skaičiaus augimo ir skolos vis dar riboja daugelio šeimų gebėjimą padaryti didelių pirkinių.

Žinoma, ten ateina tašką mūsų visada ciklinio ekonomikos, kai didesnės palūkanų normos tapti blogas dalykas. Niekas negali tiksliai tikslią lygį, tačiau daugelis ekonomistų įdėti jį į 3 proc-3,5 procentų ribos. Negana to, infliacinis spaudimas vilkite žemyn įmonių pelnas pakankamai, kad sukeltų nuosmukį ir, taip, siųsti palūkanų normas mažesnis.

Be kylančių palūkanų normų laikotarpiu obligacijos kentės. Kaip įrodymą, lapkričio buvo blogiausias mėnesį obligacijų 12 metų! Tačiau reikia, kad perspektyvos. Bendra obligacijų indeksas nukrito 2,4 proc. Atsargos yra daug nepastovios. Blogiausia S & P mėnesinė spektaklis per 12 metų buvo 16,9 proc Pristatymas spalio 2008 Blogiausia iki šiol 2016 m? Žemyn 5 proc sausį. Tai kodėl jūs turėtumėte turėti obligacijas: Už nuosekliai pajamų ir sudrėkinti portfelio nepastovumo. Laikotarpiais netikrumo, kaip ir dabartinės porinkiminės pereinamuoju laikotarpiu, obligacijos tikrai užsidirba išsaugoti.

Atsargos, priešingai, paprastai naudinga kylančios normos, nes jie rodo didesnį ekonominį augimą. Cikliniai pramonės šakų, tokių kaip finansų įstaigų, pramonės įmonių ir energetikos paslaugų teikėjams bus padaryti geriau, o RUST – REITs, komunalinės paslaugos, vartojimo prekių, telekomunikacijų – sektoriuose akcijų rinkoje greičiausiai panirti.

Esmė

Į tai, kaip jums turėtų būti investuoti į dabartinio klimato atsakymas yra labai Zen “. Jūs turėtumėte investuoti tą patį kelią, jūs visada turėtų būti investuoti. Tai reiškia, kad pastato diversifikuotą portfelį, sudarytą iš kokybiškų akcijas ir obligacijas, kad bus jums mokėti pajamų per pakilimų ir nuosmukių rinkų ir pasaulio. Skolintis liniją iš filmo Benjamin Button , mes niekada nežinote, kas ateina mums. Geriausia, ką galite padaryti, tai Atidžiai valdyti savo portfelius apriboti Neigiama padidinti galimą aukštyn, nes rinka eina apie jo nenuspėjamas verslui. Diversifikavimas yra geriausias būdas tai padaryti – nepriklausomai nuo to, kur vadovauja normos.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.