Kas Warren Buffett pensionisüsteemiga tööd sina?

Home » Investing » Kas Warren Buffett pensionisüsteemiga tööd sina?

 Kas Warren Buffett pensionisüsteemiga tööd sina?

See ei ole raske leida inimest valmis jagama raha nõu aga kui Warren Buffett pakutakse mõned pensionile nõu, kas te kuulate? Netoväärtuse rohkem kui $ 90000000000, tema nõu võib olla rohkem kaalu kui enamik, kuid see töö teile?

Buffetti 90/10 strateegia

Ühes 2014 kirja oma aktsionäridele, Buffett ütles, et see:

Minu soovitus usaldusisik ei saa olla lihtne: Pane 10% raha lühiajaliste riigivõlakirjade ja 90% väga odavat S & P 500 indeks fond. (Pakun Vanguard on [aega varude sümbol = VFINX].) Usun, et usaldus pikaajalise tulemusi see poliitika olema paremad kui saavutatud enamik investoreid-kas pensionifondid, institutsioonide või üksikisikute-, kes töötab kõrge tasu juhid .

 

Paneme selle maha. Esiteks indeks fond on investeerimisfond või Exchange kaubeldava fondi, mis järgneb tulemuste mõned indeks. Sel juhul Buffett soovitab indeks fond, mis jälgib täitmist S & P 500. Kui S & P 500 tõuseb, seega ei indeks fond. Ta soovitab investeerida 90 protsenti oma raha börsil põhineva indeksi fondi.

Buffett soovitab teine ​​10 protsenti läheb lühiajaliste riigivõlakirjade fondi. Finantsnõustajad soovitame kasutada võlakirjafondide ohutuse ja järjepidevuse tulu. Kui üldine finantsturgude tabanud rasked ajad, võlakirjafondide sageli ei kannata nii palju kui aktsiafondid.

Vältida Fondi tasud

Lõpuks Buffett rõhutab, “odav”. Investeerimine ei ole tasuta. Kui teil on finantsnõustaja nad sageli teilt tasu ja kui te investeerida investeerimisfondide, börsil kaubeldavad fondid, või mõne muu investeerimistoodete need tulevad teenustasusid. Mõned tarbijad satuvad löögi topelt tasu, kui nad maksavad finantsnõustaja ja fondi tasud.

Tasud lisada kuni kiire. Vaatleme 25-aastane, kes on pensionile konto $ 25.000 tasakaalu. Nad lisavad $ 10,000 aastas ja teenida 7 protsenti tootlust ja pensionile 40 aastat. Kui see isik maksab 1 protsenti tasu, see maksab neile ligi $ 600.000 tasud üle 40 aasta.

Investeerimine madalamad kulud vahendeid nagu Buffett kirjeldab, võib päästa see inimene rohkem kui $ 200,000 tasud võimaldab tal / tema pensionile ligi $ 340,000 rikkamaks.

Vastupidiselt tavapärastele arusaamadele

Buffett pensionisüsteemiga ei saa hõõguv soovitusi mõned rahalist nõu kogukonnas. Tavapärane tarkus ütleb, et mitmekesistada, kasutades segu aktsia, võlakirja ja rahvusvaheliste vahenditest. Pensionile portfelle sageli täis segu vahendite-palju rohkem kui 2, et vältida ühe ala turul kehvemini.

Paljud finantsnõustajate ka heidavad Buffetti kaalumine. Nad väidavad, et eriti kliente hilisemas elus, tema strateegia asetab liiga palju kaalu riskantne aktsia põhinev vahendite kus 1 majanduslangus võib hävitada pensionisäästude aastaid.

Üks tuntud rusikareegel ütleb investeerida osa oma portfelli võlakirjafondidesse võrdne teie vanus. Kui oled 50 aastat vana, investeerida 50 protsenti võlakirjadesse või võlakirjafondidesse. Finantsnõustajad üldiselt nõus, et see on liiga konservatiivsed ja liialt lihtsustatud, kuid nad ütlevad, et Buffett nõu on liiga riskantne.

Lõpuks nad tõenäoliselt väita, et kui sa oled väärt $ 90000000000, investeerimisstrateegia on erinev kui keegi, kellel on mõne tuhande kokku kokkuhoidu kõige rohkem.

Mida teha?

Sa ei saa kontrollida investeeringuga turgude teha tulevikus, kuid saate kontrollida tasud maksate.

Kõrgemad tasud ei lange sageli paremat tootlust nii et kui sa oled valinud vahendeid oma 401 (k) või muu pensionifond, valida indeks vahendite madala tasu. Kui te kasutate finantsnõustaja, paluge oma teenustasusid. Kui tasud kokku on palju suurem kui 1 protsenti, siis võib maksta liiga palju, kuid nagu midagi, hinnata, mida te saate lõivud maksad.

Üldiselt keerulisem oma rahalist olukorda, seda enam mõtet maksta kõrgemat tasu. Varajane elu, kui sul on suhteliselt madal tasakaalu, robo-nõuandjad, et tasub kaaluda.

Teiseks ei kuulu idee, et sa ei saa võita turul. Uuringud näitavad, et aja jooksul oma jõudlus kajastavad suuresti täitmise üldine turg. Pöörates kõrged investeeringute spetsialistid üritab võita turgu ilmselt ei maksta ära.

See on umbes Lihtsus

Buffetti investeeringute doktoritöö on alati olnud umbes lihtsus. Luua strateegia, mis on odav, lihtne aru saada ja on selle põhjal, mida aastakümnete uuringud näitavad, et olla tõsi. See on kõige parem leida finantsnõustaja sa usaldad ja luua kava järgi kohandatud, kuid Buffett pensionisüsteemiga on olnud edukas pensionile playbook mitte ainult ise, kuid paljud teised aastaid.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.