Kas yra REIT? Kaip man Investuoti į REIT (Real Estate Investment Trust)?

Home » Real Estate » Kas yra REIT? Kaip man Investuoti į REIT (Real Estate Investment Trust)?

Kas yra REIT?  Kaip man Investuoti į REIT (Real Estate Investment Trust)?

REIT yra už santrumpa “nekilnojamojo turto investicijų pasitikėjimo.” REIT yra kaip savitarpio pagalbos fondą, kuris valdo individualius savybes, o ne akcijų ar obligacijų. REIT yra atsakingas už įsigyti ir valdyti nekilnojamąjį turtą, kad jis valdo.

Kaip investuotojas, tikslas yra gauti nuomos pajamas apie savybes ir dalyvauti kainų dėkingi. Investavimo į nekilnojamąjį turtą per REIT privalumas yra jums ekspoziciją diversifikuotą portfelį savybių ir jūs neturite valdyti patys.

nuostatai

Nuostatai reglamentuoja Reits  ir reikalauti, kad REIT platinti mažiausiai 90 procentų savo apmokestinamųjų pajamų akcininkams. Šie skirstiniai yra išmokėta kaip dividendus. Kadangi NTIF išmokėti dividendus jie dažnai parduodami kaip pajamų gaminančių pensinio investicijų. Dividendų išmokos turi tendenciją kristi į nuo 5 iki 8 procentų ribos, tačiau nėra garantuojama. Sunkiais ekonominiais laikais, visi skelbimai negali būti išnuomotas. Jei nėra pakankamai nuomos pajamos prieinama A REIT gali tekti sumažinti arba pašalinti savo dividendų išmokėjimo.

Tipai REITs

NTIF patenka į vieną iš dviejų kategorijų; nuosavybės NTIF arba hipoteką NTIF.

Nuosavybės NTIF paprastai savo didelių komercinių pastatų, mažmeninės prekybos parduotuvių vitrinoms, ar daugiabučius namus, nors ten taip pat specialybės NTIF kad savo viešbutį ar kitas savybes svetingumo industrijos, ir yra NTIF, kurie orientuoti į ilgalaikės priežiūros priemonių ar kitų savybių medicinos industrija.

Komercinės nekilnojamojo turto pavyzdys priklauso REITs būtų didelis, kelių aukštų biurų pastatai, dažnai naudojamas kaip būstinėje vidutinio iki didelio dydžio įmonėms.

Mažmeninių Vitrinos savybių pavyzdys priklauso REITs būtų parduotuvėse kaip Walmart, Petsmart, arba Ultimate Elektronika. Daugelis šių bendrovių nuomoti savo parduotuvių vietas, o ne savo juos.

Hipotekos NTIF savo skolą apie savybes, o ne pati nuosavybė. Jie panašūs į investicinio fondo, kuriai priklauso hipotekos ir renka mokėjimus.

Viešojo ir privataus sektorių

NTIF gali būti viešai prekiaujama, o tai reiškia, jie turi simbolį, ir jūs galite lengvai ieškoti savo akcijos kainos ir dividendų pelningumas internete.

Kitos NTIF yra privatus, o ne prekiauti biržoje. Nors jie vis dar registruotas saugumo, privatūs NTIF neturite simbolį. Jūs turite pirkti akcijas tiesiogiai iš nekilnojamojo turto bendrovės, siūlančios jiems arba per vieną iš jų prekybos atstovai. Privačios NTIF dažnai mokėti didelius komisinius finansų pardavėjų, kurie juos siūlo. Jie dažnai yra sunku gauti iš taip yra ne viešojo rinka, kur galima lengvai parduoti savo akcijas. Dauguma privačių NTIF turėti pasitraukimo strategiją, kurioje jie planuoja eiti viešojo, bet ji ne visada dirbti. 2008/2009 daugelį investuotojų, kurie privati ​​NTIF mačiau žymiai sumažinti jų dividendų pajamos ir negalėjo parduoti savo investicijas ilgą laiką. Jų pinigai buvo iš esmės įstrigę investicijų.

Kaip dalis portfelio

NTIF yra geriausia naudoti kaip diversifikuotą portfelį, o ne kaip viena investicija. Jie nėra labai koreliuoja su akcijų ar obligacijų, o tai reiškia, ką akcijų ar obligacijų rinkos daro turės tiek nieko daryti su vienu REIT vertės.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.