Kiek Jūs pasitraukti iš savo pensijų sąskaitas?

Home » Retirement » Kiek Jūs pasitraukti iš savo pensijų sąskaitas?

 Kiek Jūs pasitraukti iš savo pensijų sąskaitas?

Nuo 1994 m, kai Williamas p BENGEN išleido savo tyrimus, rodančius, kad pensininkas gali atsiimti maždaug 4% savo pensijos portfelio, pritaikyti jį kasmet infliacijos, ir vis dar būti pagrįstai įsitikinęs, pergyventi savo pinigus, tai gairės tapo šiek tiek pramonės standartas, kaip saugus pensijos pasitraukimas norma. Bet, kaip ir bet kurio kito nykščio taisykle, tam tikros problemos yra pateikiami kai nurodymai pažvelgė atidžiai.

Paimkime kai kuriuos dabartinės galvoti apie saugų pensijų sąskaitą pašalinimo norma išvaizdą.

Saugus išėmimas Kainos: Daugiau nei nykščio taisykle?

Michael Kitces dalijamasi su finansų patarėjas bendruomenės Problemos paradoksas – Ar saugus atšaukimas Balsuok kartais pernelyg saugus? (Gegužės 2008), scenarijų, pagal kurį dvi poros su identiškais portfelių pensiją per metus neskaitant gali sukelti netikėtų ir šiek tiek nelogiška rezultatus priklausomai nuo to, kas vyksta rinkoje atitinkami metų poros pensiją. Jei rinka buvo padidinti arba iš esmės sumažinti per metus, kai vienas pora pasitraukia, bet kita jau ne, kiekvienai porai greičiausiai bus žinojo gana skirtingų saugus abstinencijos dalimis per likusį gyvenimą remiantis 4% taisyklę įvestas BENGEN, net jei palyginti, rekomenduojamą karencijos sumos yra prieštaringi. Tai atsitinka, nepaisant to, kad tą patį pradžios portfelį.

Pagal 4% taisyklė, tik jų išėjimo į pensiją datos ir pora sąskaitos verte pensiją metu laikas diktuoja didžiulį skirtumą į siūlomą darnaus gyvenimo lygio. Su jokių kitų aplinkybių daroma, 4% taisyklė tik paprasčiausiai nepateikia sunku ir greitai atsakyti, turintys tvarų pensinių pajamų lygį.

Taip, bet atspirties taškas. Apsvarstykite pora, pavyzdžiui, kas pensininkas tik prieš padengia rinkos 2008 m finansinės krizės. Pagal 4% taisyklė, jie pagrįstai galės atsiimti tą pačią sumą jie atsiėmė prieš metus, atsižvelgiant į infliaciją. Bet tai, kad pasitraukimas suma dar tvarus po nukentėjo jų portfelis buvo 2008-aisiais? Klausimas tiesiog nėra atsakė vien tik 4% taisyklę.

Taigi, kas yra saugus Senatvės išmokos suma?

Ne tikri nerizikinga sprendimas saugaus pašalinimo norma egzistuoja. Kiekvienas pasiūlymas turi arba rizika, kad jūs išleidžiate per daug ir per greitai ir baigsis arba jūs išleidžiate per mažai ir per vėlai gyvenime, tapti nusivylęs tu negali išleisti daugiau anksčiau išeiti į pensiją metu. Viena iš alternatyvų pasiūlymą yra naudoti 4% taisyklę kaip atskaitos tašką, yra nepamiršti kai kurių pagrindinių veiksnių, kurie gali padėti jums praleisti daugiau ar mažiau bet kuriais metais per savo išėjimo į pensiją, pavyzdžiui, taip, žinoma:

  • Jūsų sveikatai gali mažėti, kaip jūs senės. Apsvarstykite išleidžia daugiau į pensiją pradžioje ant daiktų, pavyzdžiui, kelionės ir atostogos su žinių, kad jūsų kelionės biudžetas anksti išeiti į pensiją, gali labai gerai reikia perskirstyti savo sveikatos priežiūros biudžeto vėliau išėjus į pensiją.
  • Rinka gali imtis didelį nuosmukį netrukus po to, kai į pensiją.  Jei tai atsitiks jums, nes jis tai padarė pensininkams tik iki 2008, mano, Skrenda atgal išlaidas pirmaisiais metais duoti savo investicijas galimybę grįžti, o ne suprasdamas savo nuostolius parduodant santykinio mažą tašką.
  • Jūs galite pergyventi savo gyvą trukmę.  Šiandien daugelis pensininkų gyvena gerai į savo dešimtojo dešimtmečio ir kiti turi imtis papildomų išlaidų ilgesnio gyvenimo kartu su kitais biudžeto žudikai kaip ilgalaikės priežiūros. Siekiant apsidrausti, kad gyvena ilgiau savo turtą riziką, apsvarstyti kovos galimybę pagal tiesioginis anuitetas ar ilgaamžiškumo anuitetą pirkimo, siekiant užtikrinti, kad esate apdraustas. Ilgalaikės priežiūros draudimo pat verta apsvarstyti.

Senatvės atšaukimas normos nėra tikras dalykas

Net šį ribotą informaciją, galite tikriausiai suprasti, kodėl tai praktiškai neįmanoma pateikti tikslūs nurodymai, kaip, kiek galite sau leisti išleisti per tam tikrą metų išėjimo į pensiją metu.

Yra tiesiog per daug nežinomų kintamųjų. Tačiau, kaip žmonės trokšta supaprastinimą iš vis sudėtingos sąvokos pensiją, taisykles nykščio gali būti naudinga. Asmeniškai, aš stengsis pradėti 4% per vieną dieną, žinodami, yra daug kintamųjų, iš kurių daugelis Aš negaliu kontroliuoti, kad gali pakeisti mano galutinis išlaidų santykį iš metų į metus krūva. Naujo įvertinti savo portfelį ir biudžetą bus tiesiog dalis kasmet lygtys.

Esmė

Nustatant saugų pensinių pajamų, remiantis jūsų portfelio vertės yra tik ne taip paprasta, kaip vienas pašalinimo greičiu. Bet atidžiai stebėti savo portfelį ir išlaidas, galbūt su kompetentinga finansų patarėjas jūsų pusėje, gali suteikti jums pasitikėjimo praleisti patogiai ant daiktų jūs tikrai nori su laiko, kad prasminga suteikti savo bendruosius tikslus pensiją. Turbūt svarbiausias pensinės pajamos planavimo strategija imtis yra sukurti planą prieš pradėdami skverbiasi į savo išėjimo į pensiją investicijų.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.