Klady a zápory k zájmu pouze hypotéky – Mýty o zájmu pouze hypotéky

Home » Real Estate » Klady a zápory k zájmu pouze hypotéky – Mýty o zájmu pouze hypotéky

Klady a zápory k zájmu pouze hypotéky - Mýty o zájmu pouze hypotéky

Měli byste vzít úrokovou-jen hypotéku? Jedná se o hypotéky, které nikdy sníží hodnotu jistiny, a zároveň splňují určité výklenek, nejsou pro každého kupujícího. To znamená, že budete mít vždy dluží stejnou částku bez ohledu na to, kolik platby uděláte, protože se platí pouze úroky.

Úrokové pouze hypotéky jsou úvěry zajištěné nemovitostí a často obsahují možnost podat úrokovou platbu.

Můžete zaplatit více, ale většina lidí ne. Lidé mají rádi zájmových pouze hypotéky, protože je to způsob, jak výrazně snížit splátky hypotéky. Novinové titulky často zkreslují pravdu o úrokových-pouze hypotéky, což je, aby bylo špatné, nebo riskantní úvěry, které je daleko od pravdy. Stejně jako s jakýmkoliv typem finančního nástroje, tam jsou výhody a nevýhody. Úrokové pouze hypotéky nejsou ve své podstatě zlo v sobě.

Jaký je zájem jen pro hypotéky?

Úrokové pouze platby neobsahují jistinu. Mnohé z těchto zájmových pouze hypotéky jsou dnes k dispozici mají možnost pro zájmové pouze plateb. Zde je příklad:

  • $ 200,000 půjčka, přičemž úrok 6,5%. Amortizován platby za 30-ti letou půjčku by bylo 1254 $ za měsíc, který obsahuje jistinu a úroky.
  • Zájem pouze platba je 1.083 $.
  • Rozdíl mezi P & I platby a úrokové platby je úspora ve výši 170 $ měsíčně.

Společném zájmu jen pro hypotéky

Nejoblíbenější zájem pouze hypotéky neumožňují dlužníci, aby se úrokové platby pouze navždy.

Obecně platí, že doba je omezena na prvních pěti nebo deseti letech úvěru. Po uplynutí této doby, je úvěr odepisován po zbývající část svého funkčního období. To znamená, že platby pohybují až do zůstatkové částky ale rovnováha úvěr nezvyšuje. Dva populární hypotéky jsou:

  • A 30-leté půjčky. Možnost, aby se úrokové-pouze platby je po dobu prvních 60 měsíců. Na $ 200.000 úvěru na 6,5%, dlužník má možnost zaplatit $ 1.083 měsíčně kdykoliv během prvních pěti let. Po mnoho let 6 až 30 ° C, bude platba za 1264 $.
  • A 40-leté půjčky. Možnost, aby se úrokové-pouze platby je pro prvních 120 měsíců. Na $ 200.000 úvěru na 6,5%, dlužník má možnost pro prvních deset let zaplatit úrok pouze pro platbu v daném měsíci. Po mnoho let 11 až 40 let, bude platba za 1264 $.

Jak vypočítat úrokové Pouze platba

Je to jednoduché přijít na hypoteční úroky. Vezměte neplacené zůstatku úvěru ve výši $ 200,000 a vynásobte ji úrokové sazby. V tomto případě je rychlost je 6,5%. Toto číslo je 13,000 $ zájmu, což je roční výše úroků. Rozdělte $ 13,000 od 12 měsíců, což se rovná měsíční výplatu úroků, nebo 1083 $.

Kdo by se Out, kteří mají zájem jen pro hypotéku?

Úrokové pouze hypotéky jsou prospěšné pro začínající domácí kupce. Mnoho nových majitelů domů se snaží v prvním roce vlastnictví, protože nejsou zvyklí na placení hypoteční splátky, které jsou obecně vyšší než placení nájemného.

Zájem pouze hypotéky nevyžaduje, aby majitel domu zaplatit úrok pouze pro platbu. Co to udělat, je dát dlužníkovi možnost platit nižší platby v prvních letech trvání úvěru. Pokud se majitel domu čelí nečekané účet – řekněme třeba ohřívač má být nahrazen – to může stát majiteli $ 500 nebo více.

Od uplatnění opce, která měsíc platit nižší platby, tato možnost může pomoci vyrovnat rozpočet domácí vlastníka.

Kupci, jejichž příjmy kolísají kvůli vydělávat provize, například namísto ploché plat, také těžit z možností úrokové pouze hypotéky. Tito dlužníci často platí úroky pouze platby v průběhu štíhlé měsíců a zaplatit navíc k hlavnímu při příjmu bonusy nebo provize.

Jak moc úrokové-pouze hypotéky stojí?

Vzhledem k tomu, věřitelé zřídka dělat nic zadarmo, náklady na úrokové-pouze hypotéky by mohly být o něco vyšší, než konvenční úvěr. Například, pokud je k dispozici 30-leté hypotéky s pevnou sazbou za nepřetržitého sazbou 6% podílu, zájem pouze hypotéky může stát navíc 1/2 procent, nebo je stanovena na 6,5%.

Věřitele mohlo také účtovat procento z bodu, aby se úvěr.

Všechny věřitele poplatky se liší, takže se vyplatí nakupovat.

Jaká jsou rizika a mýty spojené s realizací Interest-Only hypotéku?

Důležitým aspektem úrokové pouze hypotéky je mít na paměti, že zůstatek úvěru nikdy zvyšovat. Option ARM úvěry obsahují rezervu na negativní amortizace. Úrokové pouze hypotéky nemají.

Riziko spojené s úrokovou-pouze hypoteční spočívá v tom nucen prodat nemovitost v případě, že majetek nebyl ocenil. Je-li dlužník platí pouze úroky každý měsíc, na konci roku, řekněme, pět let, dlužník dluží původní zůstatku úvěru, protože to nebyla snížena. Zůstatek úvěru bude ve stejné výši, jako když byla půjčka vznikla.

Nicméně, dokonce i odepisuje splátkový kalendář obvykle nebude platit dolů dost ze 100% financována z úvěru na pokrytí nákladů na prodej v případě, že nemovitost nebude ocenil. Větší akontace při nákupu snižuje riziko spojené s úrokovou-pouze hypotéky.

Pokud majetkové hodnoty klesají, ovšem vlastní kapitál dostal do majetku v době nákupu mohl zmizet. Ale většina majitelů domů, bez ohledu na to, zda je úvěr odepisován, čelí toto riziko na klesajícím trhu.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.