Kodėl Jūs neturėtų CO-Zodiako kažkam kitam

Home » Credit and Debt » Kodėl Jūs neturėtų CO-Zodiako kažkam kitam

Kodėl Jūs neturėtų CO-Zodiako kažkam kitam

Darbo patvirtintas kredito korteles ir paskolos, gali būti sunku asmeniui, kuris manimi turėjo ankstesnę kredito problemas ar net ką nors, kas neturi jokių kreditą ne visiems. Įmonės yra pasirengę pritarti šiems pareiškėjams tipams, jeigu jie turi ką nors cosign už juos. Jei jūs gaunate kvietimą iš draugo ar giminaičio cosign už juos, būkite atsargūs. Galbūt manote, kad esate tik siūlyti savo vardą, kad padėtų jiems gauti patvirtinimą dėl paskolos arba kredito kortelę arba butą.

Tačiau, jūs išleisti daugiau ant linijos ne tik savo parašu. Jūsų finansinė ateitis gali kilti pavojus, kai jūs nuspręsite cosign kažkam kitam.

Jie turi cosigner nes jie negali gauti vieną.

Yra priežastis, savo mylimam žmogui negali kredito patvirtinimo apie jo paties – nes jų kredito istorija (arba jos nebuvimas) arba pajamos rodo, kad jie nėra pakankamai atsakingi su kredito įgytų teisę vieni. Kreditoriai ir skolintojai padaryti labai gerą darbą prognozuoja ieškovo tikimybę grąžinti. Jei kreditorius reikalauja cosigner, jie netiki savo mylimam žmogui gali būti arba bus sumokėti laiku. Atminkite, kad jų išvada yra grindžiama tik faktais ir duomenimis apie savo artimuosius išlaidų įpročius, o ne apie jausmus ar charakterio vertinimų.

Nėra realios naudos jums.

Kai cosign dėl paskolos, kitas skolininkas iš tikrųjų gauna paskolos naudą. Jie vairuoti automobilį, gyvena namuose, arba naudoti kredito kortelę.

Galite gauti padidinti jūsų kredito balas – darant prielaidą, visas mokėjimai laiku – bet tai nėra verta rizikos. Ir jei galite gauti kaip cosigner, jūsų kredito balas turbūt nereikia daug pagalbos.

Mokėjimai dėl cosigned sąskaitą turės įtakos jums.

Kai cosign, jūs taip pat atsakinga už skolą, jeigu jis buvo jūsų atskirai, tik jūs negaunate apčiuopiamos naudos, kas skola yra naudojama.

Jei jūsų mylimam žmogui yra vėlai mokėjimų, tai kaip jums buvo vėlu. Velionis mokėjimas bus pranešta jūsų kredito ataskaitą, kaip visų kitų savo sąskaitų. Tai turės įtakos jūsų kredito balas ir jūsų gebėjimą gauti patvirtintų savo sąskaitas.

Blogiau, ji gali būti mėnesiai prieš kreditorius praneša, kad mokėjimai yra nusikalstamo, kuris yra per vėlu jums įsikišti ir išgelbėti savo kredito istoriją.

Jūsų skolos lygis pakyla, taip pat.

Skolos jums cosigned padidins jūsų skolos ir pajamų santykis, įtakos jūsų gebėjimą gauti patvirtinimą dėl jūsų pačių kredito korteles ir paskolos. Kai kreditoriai ir kreditoriai apsvarstyti bet kokią programą, kurią gali priimti kreditinės kortelės ar paskolos, jie bus apsvarstyti, kad cosigned paskolą Tiesiog kaip ir visi jūsų kitų skolas. Jei skola daro jūsų skolos ir pajamų santykis per didelis, jūsų paskola paraiškos gali būti atmestas.

Jūs esate dėl išmokų, jei kita skolininkas vėluoja ar failų bankroto kablio.

Iki cosigning, jūs prisiimti atsakomybę už išmokų, jei jūsų mylimas žmogus nesumoka laiku. Jei mokėjimai tampa nusikalstamo, kreditorius ar jo trečiosios šalies kolektorius ateis po jūsų. Jūs galite būti iškelta byla dėl skolos ir turėti sprendimą įrašytas prieš jus (teismo sprendimas yra vienas iš blogiausių įrašų jūsų kredito ataskaitą).

Jei jūsų mylimam žmogui gauna skolą įvykdyta bankroto, jie bus atleisti už tai kablys. Jūs, kita vertus, bus atsakingas už grąžinti skolą arba priversti jį įtraukti į savo bankrotą.

Santykiai gali būti padaryta.

Tai ne tik jūsų kredito, kad gali baigtis pažeistas, jei cosigned išdėstymas patenka per. Pagalvokite apie tai, kas nutiks jūsų santykius, jei blogiausia atsitinka, o kitas skolininkas praleidžia mokėjimus ir griuvėsiai savo kredito. Arba, dar blogiau, kas atsitiks, jei jūsų santykiai gali subyrėti prieš paskola atsipirko? Jūs turite elgtis atsargiai, kai jūs maišymo finansus ir santykius.

Išlipate cosigned paskolą yra ne taip paprasta, kaip gauti į jį.

Jūs negalite išeiti iš cosigned paskolos, nes jums tiesiog gailėtis. Kai sutartis buvo pasirašyta, paprastai vienintelis būdas gauti savo vardą nuo sąskaitos už kitą asmenį, norint gauti naują sąskaitą savo paties vardu.

Tai reiškia, kad jie turėsite pagerinti savo kredito nepakanka, dėl jų pačių. Tai įmanoma, bet tik ne taip paprasta, kaip atrodo. Jei nuspręsite cosign su žmogumi, eiti į jį žinant ten galimybė, kad jūsų vardas bus pridėtas prie paskolos, kol jis atsipirko.

Jūsų mylimam žmogui tikriausiai neprašo savo parašą su trūksta mokėjimus ir kenkia jūsų kredito ketinimą; jie negali net suvokti, kaip cosigning turės įtakos jums. Jei pasirinksite cosign, turėtumėte suprasti riziką, kad esate priimti ir kas gali atsitikti, jei jūs siūlote savo parašą.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.