Kodėl mažumos moka daugiau už automobilio draudimą?

Home » Insurance » Kodėl mažumos moka daugiau už automobilio draudimą?

 Kodėl mažumos moka daugiau už automobilio draudimą?

Rasizmas egzistavo šimtmečius. Per dešimtmečius nuo pilietinių teisių judėjimas prasidėjo, viskas tikrai Dotarłeś geriau mažumų grupių ir žmonių spalvos įvairiais būdais. Tačiau diskriminacija vis dar egzistuoja, net tose vietose, jūs niekada tikėtis. Net 2018, Juoda amerikiečiai moka daug daugiau, nei baltųjų amerikiečių už tai, kad įstatymas reikalauja, beveik kiekviena valstybė: automobilio draudimo.

Tai liūdna, bet tai tiesa. Pastaraisiais metais JAV rajonai tapo rasiniu atskirtos . Afrikos amerikiečiai, kurie gyvena daugiausia juodos rajonai moka kainą, kaip rezultatas, pažodžiui: a novatoriškas tyrimas , kurį atliko vartotojų federacijos Amerikoje 2015 metais nustatė, kad geri vairuotojai, kurie gyvena Afrikos Amerikos rajonų apmokestinami daugiau nei vairuotojams, kurie gyvena baltai bendruomenės-daug daugiau. Vairuotojai, kurie gyvena šiose bendruomenėse yra vidutiniškai kotiruojamų įmokų, kurios 70 proc brangiau nei priemokų už vairuotojų, kurie gyvena baltų bendruomenėse-kurio $ 438 dolerių vidutiniškai per metus daugiau.

Ar tai, nes African American bendruomenės Daugiau pavojingas?

Priešingai populiarių (ir rasistinio?) Tikėjimo, rasinių makiažas kaimynystėje ant savo ne visai nustatyti, kiek nusikaltimas egzistuoja kaimynystėje. Taip, mažesnes pajamas gaunantys rajonų dažnai labiau linkę turėti daugiau nusikalstamumu.

Bet kai jums kontroliuoti pajamas ir gyventojų tankumas, balta ir juoda rajonai esmės turi tas pačias nusikalstamumo lygis . Aukščiau tyrimas nustatė, kad net tada, kai tenka gyventojų tankumas ir pajamų, vairuotojai, kurie gyvena juoda rajonų yra kaltinamas daug daugiau.

Ar tai, nes Afrikos amerikiečiai dažnai prasčiau nei Whites?

Tai tiesa, kad skurdo lygis tarp afroamerikiečių yra daugiau nei dvigubai skurdo lygis White amerikiečiams .

Bet tai nepaaiškina išvis-ypač, nes turtingesni Afrikos amerikiečiai yra linkę mokėti net išvadas daugiau apie kainos gyvenančių juodųjų rajonų nei skurdesnių Afrikos amerikiečiai: ataskaitoje nustatė, kad didesnes nei vidutines pajamas juodaodžiai gyvenantys juodos rajonų mokama visą 194 procentų daugiau už automobilio draudimą vidutiniškai nei didesnes nei vidutines pajamas gaunančių asmenų, gyvenančių balta rajonų-iš $ 1396 skirtumą!

Tai siaubinga! Ką draudimo bendrovės gali pasakyti už save?

Apskritai, draudimo pramonė niekada pripažino, kad juoda amerikiečiai daugiau mokėti už automobilio draudimą. Tiesą sakant, jie dažnai tiesiog gynybinė … ir įžeidžiantis. 2014, Nacionalinė asociacija savidraudos bendrovių išsiuntė laišką Federacinės draudimo įstaigai, kuri įsiskverbiama juoda amerikiečiai gali sau leisti mokėti daugiau už automobilio draudimą, nes … laukti tai … jie išleisti pinigus savo augintinius, žaislai, alkoholio, tabako ir tachografų, kaip įprasta žmonėms, dažnai:

“… duomenys rodo, kad namų ūkiai dviejų mažiausių kvintiliuose praleido beveik tiek, kiek alkoholio ir tabako gaminių kartu kaip ir automobilių draudimo, ir kad jie praleido daugiau garso ir vaizdo (A / V) įrangos ir paslaugų nei automobilių draudimo. ..we būtų pateikti, kad panašu, kad namų ūkio pajamų procentas praleistas mažumų vartotojams automobilių draudimą būtų galima pagrįstai palyginti su pajamų procentais praleido neesminėmis prekių, “draudimo grupė parašė.

Įtraukti į neesminio sąraše buvo augintiniai ir žaislai.

Kitaip tariant, draudimo bendrovės, atrodo, manau, kad tai gerai, kad imti juoda amerikiečiai daugiau automobilių draudimo dėl jokios kitos nei to, kad juodos amerikiečiai pinigus kitų dalykų priežasties.

Reaguodama į anksčiau minėtą tyrimą, J. Robert Hunter, The organizacijos direktorius Draudimo sakė :

“Kainodaros skirtumai dėl valstybės įgaliota minimalaus Auto draudimo užrašomas su vairuotojų daugiausia Afrikos-Amerikos bendruomenių yra sunku suvokti aktuarinis ir atrodyti kaip nesąžiningos diskriminacijos daug.”

Tai skamba tikrai neblogai, bet tai tik vienas tyrimas. Ar yra kitų įrodymų apie šią problemą?

Deja, taip. Analizė išleistas 2017 Consumer Reports ir ProPublica nustatė, kad Kalifornijoje, Ilinojuje, Misūris, ir Teksase, įmokos yra dar didesnis mažumų rajonų apskritai, ne tik African American tie.

Rachelė Goodman, personalo advokatu Amerikos pilietinių laisvių sąjunga rasinės teisingumo programą, su sąlyga, skausmingai priminė, kad šios išvados tilptų didesnį, sisteminę problemą mūsų šalyje: “Šie rezultatai tilptų modelį, kad mes matome pernelyg dažnai rasinius skirtumus tariamai atsirasti skirtumų rizika, bet pateisinimo subyrėti kai mes išskleiskite į duomenų, “sakė ji.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.