Koks skirtumas tarp augimo ir vertės investuoti?

Home » Finance » Koks skirtumas tarp augimo ir vertės investuoti?

Lyginant augimui ir vertė požiūris į vertybinių popierių Investavimas

Koks skirtumas tarp augimo ir vertės investuoti?

Kaip investuotojas, svarbu nepamiršti, kad yra daugiau nei vienas protingas būdas užsidirbti pinigų į akcijų rinką. Tuo Wela, jie dideli pajamų investuoti, bet ieškant investavimo strategija, tai geriausia būtų informuojami apie galimą riziką ir skirtumus tarp kiekvieno požiūrio. Čia mes daugiausia dėmesio bus skiriama augimo ir vertės investuoti, du esminius procesus, atpažinti akcijų investuoti.

Abu šie rinkos strategijas siekia suteikti geriausias įmanomas grąžą, todėl realus skirtumas tarp šių dviejų yra jų požiūris.

Investuotojas ieško įsipareigoti savo portfelio dalį už labai ilgą laiką turėtų pažvelgti į augimo investuoti. Šios investicijos neduos greitų grąžą, bet kai jie atsiperka, ji gali būti verta laukti. Augimo atsargos yra įmonių akcijos su stipriu postūmiu, naudojant kiekvieną išteklių plėsti savo produktą ar paslaugą generuoti daugiau pajamų ir dominuoti toje konkrečioje rinkoje. Investuotojai perka šias akcijas su lūkesčiais jie bus nuolat pabrangtų, o grynasis tvarkinga pelno, kai parduotas.

Du dabartiniai pavyzdžiai šių išteklių “Amazon” ir “Netflix”. Abi bendrovės prioritetus technologinės pažangos ir infrastruktūros plėtrą per pelno, stengiantis dominuoti savo kategorijas. Jų sėkmė paskatino jų akcijų vertę aukštyn per pastaruosius dvejus decades.These įmonėms gali matyti didesnes kainos-uždirbimu santykį ir kainos-knygos santykį kuri rodo rinkos tikrumo įmonės sugebėjimo tęsti padidinti pelną.

Nors augimo atsargos turi galimybę teikti didesnę investicijų grąžą, lyginant su verte atsargų, jie linkę turėti daugiau volatility.The rizika yra staigus kainų kritimas sandėlyje dėl neigiamų pajamų ar blogų naujienų apie įmonę. Taigi nepamirškite, kintamumas yra dalis augimo žaidimą – didesnis potencialas aukštyn kojom ateina su didesne rizika smukimo, bet laukinių svyravimai yra dalis važiuoti.

Vertė investicijos apibrėžiamos kaip įmonės, kurių akcijų kainos nebūtinai atspindi savo vertę. Vertė investuotojai aktyviai medžioti akcijų, jų nuomone, yra nepakankamai įvertintas, rinkoje, tačiau vis dar turi didelį potencialą didėti. Šios atsargos yra analizuojami lyginant įmonės tikrąją vertę jo dabartinę rinkos vertę. Tvarkanti įmonėms “tikroji vertė nustatoma įvertinant pagrindinį aspektą bendrovės, įskaitant savo verslo modelį, valdymą, finansinių ataskaitų ir konkurencinę padėtį. Kai įmonė savo paskatų vertė yra didesnė nei dabartinės jų rinkos vertės, akcijų laikoma vertė.

Anksčiau šiais metais Talpinti truputi išleido ketvirčio ataskaitą, kurioje 50 proc metai iš metų padidinti pajamas ir iš tolesnio pajamų augimo prognozę 2016 m Tačiau, kadangi bendrovė aktyviai investavo į MTTP, vienai akcijai tenkantis pelnas sumažėjo dėl metų -į metų atitinkamu laikotarpiu. Tai lėmė, kad 19 proc sumažėjo Fit bit akcijų kaina, kuri sukūrė puikią galimybę už vertės investuotojai įsigyti tvirtą vertės atsargų bent didele nuolaida.

Pakartoti, augimo investuotojai turi nepamiršti, kad šie ištekliai turėtų būti dalis ilgalaikės strategijos. Perkant savo akcijas, pasirinkite įmonėms su produktų ar paslaugų tikite ir klijuoti su jais, kai rinka sūpuoklės.

Pirkti ir parduoti šias akcijas, remiantis nuosmukio rinkoje kainuos jums pinigus arba faktinių nuostolių ar pelno iš būsimų malonumu sandėlyje. Kaip ir su bet investicijų ir prieš pirkdami bet kokį atsargų, būtinai ištirti visus įmonės aspektus padaryti protingesni investicinius sprendimus savo portfelį.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.