Kui palju peaks te taganeda oma pensionile kontod?

Home » Retirement » Kui palju peaks te taganeda oma pensionile kontod?

 Kui palju peaks te taganeda oma pensionile kontod?

Alates 1994. aastast, kui William P. Bengen avaldas oma uuringuid, mis näitavad, et pensionärina võib tühistada umbes 4% oma pensionile portfelli, kohandada seda igal aastal inflatsiooni, ja ikka olla üsna kindlad minetaksid oma raha, see suunis on muutunud mõnevõrra standardseks ohutu pensionile tühistamise määra. Aga nagu iga teine ​​rusikareegel, teatud probleeme esitatakse kui juhised on tutvunud tihedalt.

Võtame pilk mõned praegused mõtlemist ohutu pensionile konto tühistamise määra.

Safe tühistamine Hinded: rohkem kui rusikareegel?

Nagu Michael Kitces jagatud finantsnõustaja kogukond lahendamine paradoks – Kas Safe tühistamine Rate mõnikord liiga ohutu? (Mai 2008), stsenaariumi, milles kaks paari identsete portfelle pensionile aastas peale võib viia üllatav ja pisut ebaloogiliseks sõltuvalt sellest, mis toimub turul vastavate aastate paarid pensionile. Kui turul olid suurendada või vähendada oluliselt aasta jooksul, kui üks paar pensionile kuid teine ei, iga paar on tõenäoliselt soovitatakse üsna erinevad ohutu väljamaksete summad üle kogu ülejäänud elu põhineb 4% reegel kehtestatud Bengen, isegi kui suhteliselt, siis soovitatakse väljamaksete summad on vastuolulised. See juhtub hoolimata sama algus portfelli.

Vastavalt 4% reegel, vaid ajastust nende pensionilejäämise kuupäeva ja paar kontole raha ajal pensionile dikteerib dramaatiline erinevus soovituslikke säästva elatustase. Mis ei ole muud kaalutlused tehakse, 4% reegel ainult lihtsalt ei anna raske ja kiire vastus, mille jätkusuutlik tase pensionide.

On vaid lähtepunktiks. Mõtle paar, näiteks pensionile jäänud vahetult enne turusituatsioon 2008. aasta finantskriis. Vastavalt 4% reegel, peaksid nad olema mõistlikkuse piires võimalik tagasi sama summa, mille nad tagasi aasta varem, kohandatuna inflatsiooniga. Aga see, et tühistamise summa ikka jätkusuutlik pärast tabas oma portfelli võttis 2008. aastal? Küsimus on lihtsalt ei vastatud 4% reegel üksi.

Mis on ohutu Retirement tühistamine summa?

Ei kindlasti riskivaba lahendus ohutu tühistamise määr on olemas. Iga soovitus on kas oht, et sa kulutad liiga palju liiga kiiresti ja otsa või et sa kulutad liiga vähe ja liiga hilja elu, pettunud sa ei veeta rohkem varem pensionipõlves. Üks alternatiiv soovitus on kasutada 4% reegel lähtepunktiks, olles teadlik mõned olulised tegurid, mis võivad aidata teil kulutada rohkem või vähem igal konkreetsel aastal käigus oma pensionile, nagu näiteks järgmised:

  • Teie tervis võib halveneda kui saad vanemaks. Mõtle kulutavad rohkem alguses pensionile esemed nagu reisimine ja puhkus, teades, et teie reisi eelarve alguses pensionile võib väga hästi tuleb ümber oma tervishoiu eelarve hiljem pensionile.
  • Turul võib võtta tugevas languses varsti pärast seda pensionile.  Kui see juhtub, sest see tegi pensionäre just enne 2008 kaaluda ratcheting kulutusi vähendada esimestel aastatel, et anda oma investeeringute võimalus tagasi tulla, mitte realiseerida oma kaotuse müües suhtelise madalseisu.
  • Sa võid minetaksid oma live oodatav.  Tänapäeval on paljud pensionärid elavad hästi oma üheksakümnendate ja teised peavad võtma täiendavaid arvelt enam elu koos teiste eelarve tapjad nagu pikaajalise hoolduse. Selleks, et maandada riski esitajaid elab kauem oma vara, kaaluge võidelda võimalust ostuga kohe annuiteedi või pikaealisuse annuiteedi tagada, et teil on kaetud. Pikaajalise hoolduse kindlustus Samuti tasub kaaluda.

Pensionile tühistamine määr ei kindel asi

Isegi selle piiratud teavet, saate tõenäoliselt näha, miks see peaaegu võimatu anda täpset juhised, kuidas palju võite endale lubada kulutada antud aastal pensionipõlves.

Seal on lihtsalt liiga palju tundmatuid muutujaid. Kuid kui inimesed ihkama lihtsustamise alates üha keerulisem mõiste pensionile, rusikareeglitel võib olla kasulik. Isiklikult püüan alustada 4% ühel päeval, teades on hunnik muutujaid, millest paljud ei saa ma kontrollida, mis võivad muuta oma ultimate kulutuste suhe aastast aastasse. Reevaluating mu portfelli ja eelarve lihtsalt osa võrrandit igal aastal.

Alumine rida

Määramine ohutu pensionide põhineb oma portfelli väärtus on lihtsalt ei ole nii lihtne kui üks tühistamise määra. Aga jälgides oma portfelli ja kulutuste, võimaluse korral pädev finantsnõustaja su kõrval, ei saa anda teile usku, et veeta mugavalt üksused, mida tõesti soov koos ajastus, et on mõtet oma üldise eesmärgid pensionile. Kõige olulisem pensionide planeerimisstrateegiaid võtta on luua kava enne, kui hakkate koputades oma pensionile investeeringuid.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.