Kuidas eemaldada oma nime Alates allkirjastanud Loan

Home » Credit and Debt » Kuidas eemaldada oma nime Alates allkirjastanud Loan

Kuidas eemaldada oma nime Alates allkirjastanud Loan

Kui sa loed seda, siis oled ilmselt tekkinud cosigners “kahetsusega. Olete arvasin, et cosigning et krediitkaardi või laenu oma kallimale ei olnud hea mõte ja soovite eemaldada oma nime võlga. Eemaldamine oma nime saanud allkirjastanud laenu ei saa olema lihtne, mõned võlad ei pruugi isegi võimalik olla.

Cosigning laenu või krediitkaardi põhimõtteliselt ütleb pank, et te olete nõus, et teha makseid, kui teine ​​isik ei ole.

Cosigning tähendab ka pank saab jätkata teid makse isegi kui teine ​​isik esitanud pankrotiavalduse või läheb ära enne, kui võlg on tasutud.

Üldreeglina, pank ei eemalda oma nime saanud allkirjastanud võla, kui teine ​​inimene on näidanud nad saavad hakkama laenu oma. Mõtle sellele: sa ei oleks kunagi palutud cosign kui teine ​​laenuvõtja näidanud seda võimet algusest. Ehk asjad on muutunud. Pank kindlasti tahame tõend.

Eemaldamine Sinu nimi Alates allkirjastanud Loan

Saa cosigner vabastamist . Mõned laenud on programm, mis vabastab cosigner kohustus pärast teatud arvu järjestikusel õigeaegne maksed on tehtud. Kaks aastat õigeaegne maksete tunduvad olema norm. Loe läbi oma laenu dokumentide et näha, kas seal on mis tahes liiki programmi seostatakse teie laenu. Või helistada laenuandja ja küsida, kas midagi sellist kehtib teie laenu.

Refinantseerida või konsolideerida . Teine võimalus on, et teised laenuvõtja refinantseerida laenu oma nime. Et saada refinantseerida, laenuvõtja peab olema hea krediidi ajalugu ja piisavalt tulu, et teha uus laenu kuumakse. Konsolideerimine on ühine õppelaenu. Kui laenuvõtja kvalifitseerub, võivad nad kasutada konsolideerimise laen, et maksta ära laenu te allkirjastanud.

Algne allkirjastanud laenu ikkagi loetletud oma boonuspunktide aruanne, kuid see peaks näitama konto on suletud ja täielikult sisse makstud. Makse – ja mitte-maksed – konsolideerimise laen ei mõjuta, kui teie nimi ei ole loetletud laenu.

Müü vara ja maksta ära laen . Kui te kaasallkirjastatava kohta kodus või auto laenu ja teine isik ei ole maksete tegemise vajaduse, siis võib olla võimalik müüa vara (auto või maja) ja kasutada raha, et maksta ära laen. Teie nimi peab olema pealkiri müüa vara kellelegi teisele.

Eemalda oma nime krediitkaardita

Krediitkaardi väljastaja võib vabatahtlikult eemaldada oma nime krediitkaardi kui pole tasakaalu kaardiga. Siiski, kui on olemas tasakaal, siis pead maksma selle maha, enne kui saate seda tüüpi muudatuste kontole.

Viige tasakaalu . Teised laenuvõtja võib olla võimalik kanda tasakaalu krediitkaardi see oma nime ainult. Kui tasakaal on üle sulgege krediitkaardiga, tulevikus makse ei saa teha konto. Et hoida tulevaste maksete tegemisest, võite küsida krediitkaardi Kommentaari lisamiseks oma süsteemi, mis näitab, et krediitkaardi kontole ei tohiks uuesti avada.

Maksta ära tasakaal ise . See ei ole lõbus maksavad krediitkaardiga tasakaalu te ei teinud ja ei saanud. Kuid pöörates saldo on parem kui hävitavad oma krediidireitingu ja võttes võla kollektsiooni jätkata teile. Võite isegi sulgeda konto või on krediitkaardi külmutada krediidilimiit seega pole tulevikus maksud saab teha kaardi, eriti kui sa üritad vabaneda tasakaalu.

Eemalda oma nime võltsitud Loan

Kui kallimale on võltsitud oma allkirja laenu, see paneb sind raske kohapeal. Sa ei taha võtta vastutusele võtta vastu otsus, mida kunagi tehtud, kuid soovite ka vältida oma kallimale arreteeritakse võltsimine või pettus – midagi, mis võiks juhtuda, kui sa löök vilistama saada ise pigist.

Laenuandja ilmselt ei eemalda oma nime võltsitud laenu, kui sa aru võltsimine politseile või anda neile allkirjastatud kirjalik tunnistus, kus võltsija tunnistab, et kuritegu.

Mõlemad panna oma kallimale oht õiguslikke meetmeid. Kui te ei lase laenuandja teavad võltsimine varsti pärast saate teada, teie vaikus võib tõlgendada kinnitusena. Teisisõnu, võid vastuta laenu.

Sa võiksid proovida võtta üks nimetatud meetmed enne: Inimene, refinantseerida või konsolideerimiseks laenu või kanda tasakaalu kui see on krediitkaardi. Võite teha ka kokkuleppe, et inimene on need maksta ära laen teatud aja jooksul, pigem varem kui hiljem. Teil võib olla võltsija logi kirjalik tunnistus lubamise võltsimine igaks juhuks nad ei maksta ära laen ja hiljem proovida väita, et sa tegid cosign.

Viimase abinõuna

Kui te ei saa laenuandja eemaldada oma nime saanud allkirjastanud laenu või krediitkaardi tasakaalu, teie parim võimalus on vähemalt kursis minimaalne makseid kuni lõppmakse tegemiseni lülitatud või kuni teise laenuvõtja saab konto oma oma nime. Cosigning ei pruugi saada probleem, kui teine ​​isik ei ole ajakohaste makseid, nii et sattuda harjumus kontrollida makseolekut, eriti päeva juhtiv kuni tähtpäevaks, tähtpäeval, ning kuupäeva pärast . Ärge liiga kaua ootama, sest hilinenud maksete minna oma krediitkaardi aruanne 30 päeva pärast.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.