Kuidas suurendada oma pensionisäästude ja säästke raha Maksud

Home » Retirement » Kuidas suurendada oma pensionisäästude ja säästke raha Maksud

Kuidas suurendada oma pensionisäästude ja säästke raha Maksud

Kellelegi ei meeldi maksma rohkem makse, et onu Sam, kui on tingimata vajalik. Õnneks IRS maksu kood annab teatud maksusoodustusi osaleksid pensionisäästude kontod, et aidata alandada oma makse. Aga kui lõpus läheneb meie maksu vähendamise võimalusi 2015. maksuaasta muutunud natuke rohkem piiratud.

Siin on mõned viimase hetke alternatiive, mis aitavad vähendada oma maksud nüüd (või hiljem), samas kui laiendame oma pensionisäästude:

Tee viimase hetke sissemakseid 401 (k) või 403 (b) pensionisüsteemiga.  Üks meetod vähendada tulumaksu säästes samas pensionile on suurendada maksueelne sissemakseid 401 (k) või 403 (b) kava, kui te hõlmatud üks neist pensionile plaanid tööl. IRS piir 401 (k) ja 403 (b) plaanid on $ 18.000 2015. aastal ($ 24,000 vanuses 50 või vanemad) ja see piirang ei hõlma ühtegi sobivat panust. Kui te ei ole võimeline panustama kuni maksimumsumma sel aastal vähemalt veenduge saavad täieliku tööandja mängu, kui üks on antud. Võtke ühendust oma personaliosakond, et näha, kuidas saab panna rohkem raha aasta lõpuks.

Kaasa individuaalse Retirement konto (IRA).  Teine levinud maksu vähendamise strateegia, mida saab kasutada pensionile on teha maha panuse IRA. Panuse limiit on 100% hüvitise kuni $ 5500 ($ 6,500, kui olete üle 50 aasta vana) või oma maksustatavast teenitud tulu aastaks, kui teie hüvitis on väiksem kui nende piirid.

Pea meeles, et kui olete juba osalevad pensionitagatisele läbi oma tööandja, võime maha need sissemaksed on piiratud põhineb teie sissetulek. 2015. maksuaasta, võime teha mahaarvamisele IRA panuse ei ole võimalik, kui olete ühe registreerija modifitseeritud kohandatud brutotulu (MÄGI) on $ 71.000 või rohkem ($ 118,000 abielupaaridele esitamise ühiselt).

Kui olete abielus esitamise ühiselt koos abikaasa plaaniga hõlmatud kuid sa ei ole, saate ka teha mahaarvamisele IRA makseid, kui MÄGI on alla $ 193.000.

Võimalused muu pensionisäästude võimalusi, kui olete füüsilisest isikust.  Täiendav võimalusi kõrvale pensionile vara maksusoodustusega kontod olemas ettevõtjad ja füüsilisest isikust ettevõtjad. September IRAS, lihtne IRAS ja Solo 401 (k) s on populaarsed pensionile säästmise võimalusi füüsilisest isikust. Simple IRAS peab olema setup enne 1. oktoober tähtaeg ja Solo 401 (k) plaanid tuleb loodud 31. detsembril siiski SEP-IRAS saab kindlaks kuni aprillini 15 järgmisel aastal (15. oktoober, kui esitamise laiendus.

Roth kontode kaudu aitab vähendada tulevikus tulumaksu.   Kui teie tööandja pakub Roth 401 (k) või Roth 403 (b) võimalus võiksite kaaluda panuse nende kontode kui te ei pea käesoleval aastal maksusoodustust. Maksueelne panuse tööandja poolt sponsoreeritud pensionisüsteemiga või mahaarvatav IRA võib olla ebasoodsam kui teil on madalam maksuskaalat, ei ole teie tipp teenida aastat, või kui te ennetada olles kõrgem Piirmaksumäär hoidikust tulevik.

Sellistes olukordades võib see mõttekam kaasa Roth konto ära maksuvaba tulu kasvu. Pea meeles, et Roth IRA on erinevad tulu piiranguid kui mahaarvatava IRAS kuid panus summa on sama.

Kaaluge kõrvale raha Tervis säästukonto (HSA). Kui te registreerunud kõrge mahaarvamisele tervise arengukava, HSAs on maksusoodustusega, kuidas aidata maksta tulevikus tervisega seotud kulud kohe maksusoodustusi. HSAs ka suurepärane viimase hetke kokkuhoid strateegiat, et vähendada oma tulumaksuga. Aastal 2015 HSA panus piirid on $ 3350 üksikute katvuse ja $ 6,650 pere levialas.

Kui te vanuses 55 või vanemad, seal on veel $ 1000 järelejõudmine panus kuni Medicare abikõlblikkuse algab 65.

Tervis hoiustele on ainulaadne, et nad pakuvad kolmekordne maksuvabastus. Raha, et paned HSAs alandab oma maksustatava tulu, kasvab maksu-edasilükkunud ja väljub oma konto tax-free nii kaua kui seda kasutada tervisega seotud kulud. HSA on sageli oluliseks pensionisäästude sõiduki kuna puuduvad karistused kasutades nende kontode mitte-ravikulud kui jõuad 65. eluaastast (Non-kvalifitseeritud väljavõtmine pärast 65 maksustatakse tavalise tulumaksu määrad.)

HSA sissemaksed saab veel teha kuni 15. aprill 2016, 2015. maksuaasta. Mugavuse ja lihtsuse sissemaksete tegemisel läbi automaat palga mahaarvamise on ahvatlev omadus HSAs. Kuid paljud HSA osalejad ei tea lisaaega lubatud teha sissemakseid 2015. maksuaasta väljaspool regulaarset palga mahaarvamise. Teil on aega kuni maksu esitamise tähtaeg (välja arvatud laiendustega) teha ekstra panuse oma HSA kui sa ei ole juba max välja oma panuse kaudu palga mahaarvamise detsembriks 31. Et seda ära maksu kokkuhoidu võimalus, siis oleks on vaja teha otsest panustada HSA konto otse kirjutades tšeki või loomise automaat ülekanded pangakontole.

Lisahüve maksusoodustust HSA sissemaksed on, et sa ei pea loetlema mahaarvamisi punktile mahaarvamise. Maksustamise eesmärgil HSA sissemaksed peetakse üle line mahaarvamine. See tähendab, et nad võivad aidata alandada kohandatud brutotulu (AGI) ja potentsiaalselt aidata saada teid teiste mahaarvamisi ja krediiti, mis on tulu sõltub.

Kui olete terve või ei pea juurdepääsu oma HSA vahendite puudub “kasuta või kaota” klausel nagu see on paindliku kulutuste kontode (FSA). Selle tulemusena saate jätkata jätnud HSA teie kontol raha ja lase oma tasakaalu kasvada oma pensionipõlve. Tervis hoiustele ka hajutatud investeerimisportfelli võimalusi läbi erinevate investeerimisfondide, mis pakuvad pikaajalist kasvupotentsiaali.

Erinevalt panuse IRA, tervis hoiustele ei ole tulu piirangud. Pea meeles, et sa pead olema kaetud kõrge mahaarvamisele ravikindlustuse kava koos tervise hoiuarve külge pandud ajal 2015. maksuaasta. Esitamise tähtaeg HSA sissemaksed on 15. aprill, isegi kui te esitamise laiendus.

Hinnake oma maksusid.  Kui te olete uudishimulik näha oma hinnanguliselt maksud viimase aasta maksu sa ei pea ootama, kuni olete esitanud oma tuludeklaratsiooni. See maksueelne kalkulaatorit saab kasutada, et hinnata maksu mõju täiendavaid sissemakseid tööandja poolt sponsoreeritud pensionitagatisele mahaarvatav IRAS füüsilisest isikust plaanid või HSAs.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.