Lielā Real Estate Myth

Home » Real Estate » Lielā Real Estate Myth

Saskaņā ar pētījumu, akcijas gūtu lielākus Real Returns nekā Real Estate

Lielā Real Estate Myth

Pērkot primāro dzīvesvietu, iespējams, ir viens labākais lēmums, kāds var padarīt par savu finansiālo nākotni. Tomēr, kad jūs nokļūt otrās mājas, brīvdienu mājas, noma īpašības, tirdzniecības ēkas, un neapstrādātu zemi turētajiem potenciālo atzinību, jūs spēlējat pilnīgi jaunu bumbu spēli. Tas ir tāpēc, ka ilgākā laika posmā, tad reāli ienākumi (neto inflācijas) ar kopējo krājumu piedāvātie ir saspiesti, kas pieejami ar nekustamā īpašuma īpašnieku.

Jā. Izlasiet šīs tiesības. Amerikāņi ir kļuvuši tik enthralled ar īpašumtiesībām uz nekustamo īpašumu, ka tie bieži vien neapzinās īpašumu pieaug vērtībā no $ 500,000 līdz 580,000 $ piecu gadu laikā pēc tam, kad pamatnes, pēc nodokļu procentu izdevumi par hipotēku, papildu apdrošināšanas, nosaukums izmaksas, utt ., nav pat iet kopsolī ar inflāciju! Ka $ 80,000 pieaugums nav gatavojas iegādāties jums vairāk preces un pakalpojumus; pats apjoms hamburgeri, peldbaseini, mēbeļu komplekti, grand klavieres, automašīnas, pildspalvai, kašmira džemperi, vai kāds cits, tas ir, ka jūs varat iegūt. Pieņemot pilnu hipotēku par 6,25%, šajos piecos gados, jums būtu jāmaksā $ 151.401 bruto interesēs, vai aptuveni $ 93.870 pēc attiecīgo nodokļu atskaitījumiem (un kas uzņemas esat top iekavās, visizdevīgākās lieta.) Jūsu hipotekāro līdzsvaru būtu samazināts līdz apmēram $ 466700, sniedzot jums vienlīdzību $ 113.300 ($ 580,000 tirgus vērtība -. $ 466.700 hipotekāro = $ 113.300 kapitāls) šajā laikā, jūs esat lobīti no $ 184715 maksājumiem.

Faktorings ir īpašuma aprūpi, apdrošināšanu, kā arī citas izmaksas, Jūsu bruto out-of-kabatas izmaksas būtu bijis vismaz $ 200,000.

Tas ilustrē pamatprincips visiem investoriem vajadzētu atcerēties: Nekustamais īpašums bieži vien ir veids, kā saglabāt naudu, jums būtu citādi samaksāto nomas rēķina, bet tas nav gatavojas iespējams radīt pietiekami augstus atdeves saliktiem savu bagātību būtiski.

Ir, protams, īpašas darbības, ko var un darīt radīt augstu ienesīgumu, parādi, pamatojoties, piemēram, līgumslēdzējiem ar zemu izmaksu bāzes pirkšanu, rehabbing, un pārdodot māju, viesnīcu dizaineri radot aizraujošu galamērķi karstu pilsētas daļā (tai jāatzīmē, ka šajā gadījumā, labklājības radīšana nāk nevis no nekustamā īpašuma, bet no uzņēmuma – vai parasto akciju -, kas ir izveidota, izmantojot viesnīcas darbības) vai uzglabāšanas vienībām pilsēta bez citiem salīdzināmiem īpašumiem (lai gan, atkal, reālā bagātība nāk nevis no nekustamā īpašuma, bet no uzņēmuma, kas ir izveidots!)

Kas izraisīja šo liels nekustamā īpašuma mīts attīstīties? Kāpēc mēs duped to? Turpināt lasīt ieskatu, atbildes, un praktiska informācija, ko jūs varētu izmantot.

1. Lai daudzi investori, nekustamais īpašums ir vairāk Materiālas nekā Krājumi

Vidējais investors, iespējams, neizskatās viņa vai viņas krājumu, kā daļu no īsta, patiesa uzņēmuma, kas ir iekārtas, darbinieki, un, viens cer, peļņa. Tā vietā, viņi redz to kā papīra, kas sakustas apkārt diagrammā. Bez koncepcijas pamatā esošo īpašnieku ienākumiem un peļņas peļņu, tas ir saprotams, kāpēc viņi panikā, kad akcijas, Home Depot vai Wal-Mart krīt no 70 $ līdz 33 $.

Blissfully nezina, ka cena ir ļoti svarīga – tas ir, ko jūs maksājat, ir galīgais noteicošais jūsu ieguldījumu atdevi – viņi domā par akcijām, jo vairāk loterijas biļetes par īpašumtiesībām, atverot The Wall Street Journal , un ceram redzēt kādu kustību uz augšu.

Jūs varat ieiet nomas īpašums; palaist rokas gar sienām, ieslēgt un izslēgt gaismas, pļaut mauriņu, un sasveicināties jaunus īrniekiem. Ar akciju naktsmītne, pirtis, un turpmāk sēž savā brokeru kontu, tas var nešķist tik reāli. Pat dividenžu pārbaudes, kas parasti tiek nosūtīts uz jūsu mājās, biznesa, vai bankas, kas tagad bieži elektroniski nogulda savā kontā vai automātiski ieguldīts. Lai gan statistiski ilgtermiņā jūs, visticamāk, lai izveidotu savu neto vērtību, izmantojot šāda veida īpašumtiesībām, tas nav justies tikpat reāla kā īpašumu.

2. Nekustamais īpašums nav Daily Kotētās tirgus vērtības

Nekustamais īpašums, no otras puses, var piedāvāt daudz zemākas pēc nodokļu nomaksas, pēc-inflācijas atdevi, taču to rezerves tiem, kuri nav atrisinājums, ko viņi dara redzēt kotētas tirgus vērtību katru dienu. Viņi var doties, turot viņu īpašumu un vācot īres ienākumus, pilnīgi nezinošs ar to, ka katru reizi, kad procentu likmes kustēties, tiek ietekmēta patiesā vērtība viņu saimniecību, tāpat kā akcijas un obligācijas. Šī kļūda bija adresēts kad Benjamin Graham mācīja investorus, ka tirgus ir tur, lai kalpotu viņiem, nevis viņiem norādījumus. Viņš sacīja, ka kļūst emocionāli kustību cenā bija līdzvērtīga ļaujot sev garīgo un emocionālo ciešanas pār citu cilvēku kļūdas spriedumā. Coca-Cola var tikt tirgots par $ 50 daļa, bet tas nenozīmē, ka cena ir racionāla vai loģiska, ne arī tas nozīmē, ja tu maksā 60 $ un ir papīra zaudējumi par akciju 10 $, kad veicāt slikta investīcijas. Tā vietā, investors būtu salīdzināt ienākumu ražu, paredzamo pieauguma temps, un pašreizējo nodokļu likumu, visiem pārējiem iespējām tiem, piešķirot savus resursus, lai vienu, kas piedāvā vislabāko, riska svērums atdevi. Nekustamais īpašums nav izņēmums. Cena ir tas, ko jūs maksājat; vērtība ir tas, ko jūs saņemsiet.

3. mulsinošu to, ka kas ir netālu no ar to, kas ir vērtīgs

Psihologi jau sen teica, ka mums pārvērtēt nozīmi, par to, kas ir tuvu un viegli pie rokas, salīdzinot ar to, kas ir tālu prom. Tas var daļēji izskaidrot, kāpēc tik daudzi cilvēki acīmredzot apkrāptu par savu dzīvesbiedru, piesavināties to no uzņēmuma konglomerātā vai kā vienas darba vadītājs ilustrēts, bagāts cilvēks ar $ 100 miljoni viņa investīciju kontiem var justies skaudri dusmīgs par iespēju zaudēt $ 250, jo viņš atstāja naudu uz naktsgaldiņš pie viesnīcas.

Šo principu var izskaidrot, kāpēc daži cilvēki jūtas bagātāks, ņemot 100 $ par nomas ienākumiem, kas rāda uz augšu savā pastkastē katru dienu, salīdzinot ar “caurskatāmības” peļņa pēc to kopējo krājumu ģenerē $ 250. Tā var arī izskaidrot, kāpēc daudzi investori dod priekšroku naudas dividendes dalīties atpērk, kaut arī tā ir daudz nodokļu efektīvāku un viss pārējais ir vienāds, radīt lielāku bagātību izveidots viņu vārdā.

Tas bieži vien ir papildināta ar ļoti cilvēka vajadzību kontroli. Atšķirībā Worldcom vai Enron, grāmatvedības krāpšanu ar cilvēkiem, kurus tu nekad izpildīti nevar veikt komerciālo ēku jums iznomāt īrniekiem izzust nakti. Izņemot ugunsgrēka vai citas dabas katastrofas, kas bieži vien sedz apdrošināšana, jūs neesat gatavojas pēkšņi pamosties un atrast, ka jūsu nekustamā īpašuma saimniecības ir pazuduši vai arī, ka tie tiek slēgta, jo viņi jāatłeksÕ Vērtspapīru un biržu komisija . Daudziem tas nodrošina līmeni emocionālo komfortu.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.