Mal by som kúpiť mojej životné poistenie prostredníctvom práce?

Home » Insurance » Mal by som kúpiť mojej životné poistenie prostredníctvom práce?

Mal by som kúpiť mojej životné poistenie prostredníctvom práce?

Mnohí zamestnávatelia ponúkajú základné životné poistenie pre svojich zamestnancov ako súčasť balíka zamestnaneckých výhod. Aj keď sa líšia, táto politika životné poistenie je zvyčajne stanovená suma alebo ekvivalent jedného ročného platu a je ponúkaný za veľmi nízku cenu alebo dokonca zadarmo. Aj keď to môže byť dosť pokrytie, ak ste single bez rodinných príslušníkov, mnoho firiem ponúka možnosť zakúpenia doplnkové politiky. Nižšie je všetko, čo potrebujete vedieť o získanie životné poistenie prostredníctvom svojho zamestnávateľa, takže sa môžete rozhodnúť, či je to najlepšia voľba pre vás.

Nevýhody o kúpe životného poistenia prostredníctvom svojho Job

A zároveň získať životnú poistku prostredníctvom svojho zamestnávateľa sa môže zdať ako najvhodnejšia voľba, to nie je bez nedostatkov. Ak by ste mali stratiť svoju prácu, mali by ste prísť o svoju životné poistenie. Tie by mohli mať tiež medzery v pokrytí, ak ste mali opustiť svoju prácu a začať nový.

Ďalšia vec je, aby zvážila, či štandardné životná poistka vašej spoločnosti je dostatočne veľký, ak máte manžela a ďalších rodinných príslušníkov. Ak nie, budete musieť zakúpiť dodatočný politiku z vonkajšieho subjektu.

Výhody Získanie životné poistenie cez svoju prácu

Pokiaľ máte už existujúci zdravotný stav, ako je diabetes, môže byť ťažšie, aby nárok na tradičné politiky rizikové životné poistenie. Ak je to váš prípad, že by bolo prospešné pre vás získať životné poistenie prostredníctvom svojho zamestnávateľa, pretože je to zvyčajne ľahšie získať schválený váš zamestnávateľ ako vonkajší poskytovateľa.

Ďalším veľkým prínosom, ako sa dostať životné poistenie prostredníctvom svojho zamestnávateľa, je pohodlie. Napríklad môže viete, že potrebujete sa dostať životné poistenie, ale jednoducho sa ešte nedostal k nej. Plány práce sponzorované sú skvelým riešením v tejto oblasti. A konečne, náklady na životné poistenie, zakúpeného prostredníctvom svojho zamestnávateľa je často oveľa lacnejšie, a mnohé z nich sú zadarmo.

Stanovenie pokrytia budete potrebovať

Dať to jednoducho, musíte si kúpiť dostatok životné poistenie na pokrytie svoje povinnosti, rovnako ako náklady na pohreb, účty za lekársku starostlivosť, a budúce životné náklady pre prípadné závislé. Pre tých, ktorí s rodinami a iné závislé osoby, je dobrým pravidlom je mať rizikové životné politiku zhruba osemnásobku vášho ročného príjmu. V tomto prípade je životná poistka získať prostredníctvom svojho zamestnávateľa, treba považovať za doplnkové politika do iného väčšieho politiky.

Okrem toho, ako je váš plat a životné náklady, zvýšiť, ak by váš život poistenie, rovnako. Avšak, ak ste zaplatili z vášho domova a dať svoje deti cez vysokú školu, môže rozhodnúť o znížení množstva politiky.

Na druhú stranu, keď ste mladý, ak ste slobodný, alebo nemajú rodinných príslušníkov, môžete si vybrať nosiť životné poistenie vôbec, kým sa založiť rodinu. Ak tak urobíte, uistite sa, že máte dostatok vyhradené pre krytie nákladov pohrebe, takže to nie je na obtiaž svojim priateľom a rodine.

Výber životného poistenia

Ak sa rozhodnete nepodarí získať životné poistenie prostredníctvom svojho zamestnávateľa, alebo ak hľadáte o doplnkové politiky na vrchole toho, čo vaše pracovisko už ponúka, uistite sa, že nakupovať niekoľko rôznych politík dostať to najlepšie sadzba k dispozícii.

Majte na pamäti, že poskytovatelia životného poistenia vykonať hodnotenie rizík, keď vás poistiť a môže byť odmietnutá z vážnych zdravotných podmienok alebo na ťarchu vyššiu rýchlosť, ak sa domnievajú, že riziko je väčšie.

Rizikové životné ponúka najnižšie ceny a poskytuje záruku na určitú dobu, napríklad 10, 20 alebo 30 rokov. Rizikové životné poistenie nemá žiadnu peňažnú hodnotu a vaše príjemcovia obdržali iba výplatu, ak zomriete v priebehu tohto obdobia. Akonáhle je termín vypršal, budete mať možnosť obnoviť svoju politiku, často pri vyššej rýchlosti. Môžete tiež previesť svoj termín politiku životného poistenia na celú politiku.

Celý život poistenie tiež narastať oslobodené od dane dividendy, tiež známy ako peňažnú hodnotu tejto politiky. Môžete si tiež požičať proti výške politiky. Prémie tiež zostáva rovnaká, aj keď je to drahšie ako termín životného poistenia.

A konečne, nezabudnite: neexistuje žiadne ospravedlnenie za to, že životné poistenie, ak máte rodinní príslušníci, takže začnete kroky dnes sa chrániť.