Měl bych koupit mé životní pojištění prostřednictvím práce?

Home » Insurance » Měl bych koupit mé životní pojištění prostřednictvím práce?

Měl bych koupit mé životní pojištění prostřednictvím práce?

Mnozí zaměstnavatelé nabízejí základní životní pojištění pro své zaměstnance jako součást balíčku zaměstnaneckých výhod. I když se liší, tato politika životní pojištění je obvykle stanovená částka nebo ekvivalent jednoho ročního platu a je nabízen za velmi nízkou cenu nebo dokonce zdarma. I když to může být dost pokrytí, pokud jste single bez rodinných příslušníků, mnoho firem nabízí možnost zakoupení doplňkové politiky. Níže je vše, co potřebujete vědět o získání životní pojištění prostřednictvím svého zaměstnavatele, takže se můžete rozhodnout, jestli je to nejlepší volba pro vás.

Nevýhody o koupi životního pojištění prostřednictvím svého Job

A zároveň získat životní pojistku prostřednictvím svého zaměstnavatele se může zdát jako nejvhodnější volba, to není bez nedostatků. Pokud byste měli ztratit svou práci, měli byste přijít o svou životní pojištění. Ty by mohly mít také mezery v pokrytí, pokud jste měli opustit svou práci a začít nový.

Další věc je, aby zvážila, zda standardní životní pojistka vaší společnosti je dostatečně velký, pokud máte manžela a dalších rodinných příslušníků. Pokud ne, budete muset zakoupit dodatečný politiku z vnějšího subjektu.

Výhody Získání životní pojištění přes svou práci

Pokud máte již existující zdravotní stav, jako je diabetes, může být obtížnější, aby nárok na tradiční politiky rizikové životní pojištění. Je-li to váš případ, že by bylo prospěšné pro vás získat životní pojištění prostřednictvím svého zaměstnavatele, protože je to obvykle snazší získat schválen váš zaměstnavatel než vnější poskytovatele.

Dalším velkým přínosem, jak se dostat životní pojištění prostřednictvím svého zaměstnavatele, je pohodlí. Například může víte, že potřebujete se dostat životní pojištění, ale prostě se ještě nedostal k ní. Plány práce sponzorované jsou skvělým řešením v této oblasti. A konečně, náklady na životní pojištění, zakoupeného prostřednictvím svého zaměstnavatele je často mnohem levnější, a mnohé z nich jsou zdarma.

Stanovení pokrytí budete potřebovat

Dát to jednoduše, musíte si koupit dostatek životní pojištění k pokrytí své povinnosti, stejně jako náklady na pohřeb, účty za lékařskou péči, a budoucí životní náklady pro případné závislé. Pro ty, kteří s rodinami a jiné závislé osoby, je dobrým pravidlem je mít rizikové životní politiku zhruba osminásobku vašeho ročního příjmu. V tomto případě je životní pojistka získat prostřednictvím svého zaměstnavatele, je třeba považovat za doplňková politika do jiného většího politiky.

Kromě toho, jak je váš plat a životní náklady, zvýšit, pokud by váš život pojištění, stejně. Nicméně, pokud jste zaplatili z vašeho domova a dát své děti přes vysokou školu, může rozhodnout o snížení množství politiky.

Na druhou stranu, když jste mladý, jste-li svobodný, nebo nemají rodinné příslušníky, můžete si vybrat nosit životní pojištění vůbec, dokud se založit rodinu. Pokud tak učiníte, ujistěte se, že máte dostatek vyhrazena pro krytí nákladů pohřbu, takže to není na obtíž svým přátelům a rodině.

Výběr životního pojištění

Rozhodnete-li se nepodaří získat životní pojištění prostřednictvím svého zaměstnavatele, nebo pokud hledáte o doplňkové politiky na vrcholu toho, co vaše pracoviště již nabízí, ujistěte se, že nakupovat několik různých politik dostat to nejlepší sazba k dispozici.

Mějte na paměti, že poskytovatelé životního pojištění provést posouzení rizik, když vás pojistit a může být odmítnuta z vážných zdravotních podmínek nebo na vrub vyšší rychlost, pokud se domnívají, že riziko je větší.

Rizikové životní nabízí nejnižší ceny a poskytuje záruku na určitou dobu, například 10, 20 nebo 30 let. Rizikové životní pojištění nemá žádnou peněžní hodnotu a vaše příjemci obdrželi pouze výplatu, pokud zemřete v průběhu tohoto období. Jakmile je termín vypršel, budete mít možnost obnovit svou politiku, často při vyšší rychlosti. Můžete také převést svůj termín politiku životního pojištění na celou politiku.

Celý život pojištění také narůstat osvobozené od daně dividendy, také známý jako peněžní hodnotu této politiky. Můžete si také půjčit proti výši politiky. Prémie také zůstává stejná, i když je to dražší než termín životního pojištění.

A konečně, nezapomeňte: neexistuje žádná omluva za to, že životní pojištění, pokud máte rodinní příslušníci, takže začnete kroky dnes se chránit.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.