Miks vähemuste eest rohkem maksma Car Insurance?

Home » Insurance » Miks vähemuste eest rohkem maksma Car Insurance?

 Miks vähemuste eest rohkem maksma Car Insurance?

Rassismi ja rassilise diskrimineerimise on eksisteerinud sajandeid. Kümnenditel kuna kodanikuõiguste liikumise alguse asjad on kindlasti paranenud vähemusrühmade ja inimesed värvi mitmel viisil. Aga jätkuvale diskrimineerimisele, isegi kohtades, siis polnud kunagi oodata. Isegi 2018. aastal, Black ameeriklased maksavad palju rohkem kui valge ameeriklased midagi, mis on seadusega nõutav peaaegu iga riik: autokindlustus.

See on kurb, kuid see on tõsi. Viimastel aastatel USA linnaosade muutunud rassieraldusega . Afroameeriklaste kes elavad valdavalt must linnaosade maksab hinda, mille tulemusena sõna otseses mõttes a teedrajava uurimuse läbi Consumer Federation of America 2015. aastal leiti, et hea juhid, kes elavad Aafrika Ameerika linnaosade on laetud palju rohkem kui autojuhid, kes elavad valge kogukondade-palju rohkem. Juhid, kes elavad nendes ühiskondades on keskmiselt kommenteeritud preemiad, mis on 70 protsenti kallim kui kindlustusmaksete juhtidele, kes elavad valge kogukondade-keskmiselt $ 438 dollarit aastas rohkem.

Kas seda, sest Aafrika Ameerika Ühenduste ohtlikumad?

Vastupidiselt levinud (ja rassistlik?) Arvamusele, rassilise meik naabruses omal ei ole üldse määrata, kui palju kuriteo olemas naabruses. Jah, madalama sissetulekuga eeslinnades on sageli tõenäolisem on rohkem kuritegevust.

Aga kui sa kontrolli sissetuleku ja rahvastiku tihedus, valge ja must linnaosade on sisuliselt sama kuritegevuse määr . Ülaltoodud uuringus leiti, et isegi siis, kui moodustades rahvastikutihedus ja tulu, autojuhid, kes elavad must linnaosade on laetud palju.

Kas seda, sest afroameeriklaste sageli vaesemad kui Whites?

On tõsi, et vaesuse määr afroameeriklaste on rohkem kui kaks korda vaesuse määr White ameeriklased .

Aga see ei seleta järeldused üldse-eriti kuna jõukamad afroameeriklaste tõenäoliselt maksma isegi rohkem on hind elavad must linnaosade kui vaesemates afroameeriklaste: Aruandes leiti, et kõrgema keskmise sissetulekuga mustad, kes elavad must linnaosade makstud täielik 194 protsenti rohkem autokindlustuse keskmiselt kui üle keskmise sissetulekuga isikuid, kes elavad valge linnaosade-vahe $ 1,396!

See on kohutav! Mida peavad kindlustusseltsid Ütle enda jaoks?

Üldiselt kindlustussektori pole kunagi tunnistanud, et must ameeriklased eest rohkem maksma autokindlustus. Tegelikult on nad sageli lausa kaitsja … ja solvav. 2014. aastal National Association of Mutual Insurance Companies saatis Saksamaa Kindlustus Office’i insinuated must ameeriklased saavad endale rohkem maksma autokindlustus, sest … ootama seda … nad kulutavad raha oma lemmikloomad, mänguasjad, alkohol, tubakas ja sõidumeerikute nagu tavalised inimesed, tihti:

“… andmed näitavad, et kodumajapidamiste kaks madalaimat kvintiilidesse kulutatud ligi nii palju alkoholi ja tubakatoodete kombineerida kohta auto kindlustus, ja et nad veetsid rohkem heli- ja (A / V) seadmete ja teenuste kui auto kindlustus. ..we oleks väidavad, et protsent leibkonna sissetulek kulutatud vähemus tarbijaid auto kindlustus tundub olevat mõistlik võrreldes tulu protsenti kulutatud vähemolulisi kaupade, “kindlustusandjate gruppi kirjutas.

Lisada vähem olulisi nimekirja olid lemmikloomad ja mänguasjad.

Teisisõnu, kindlustusseltsid tunduvad arvavat, et see on okei võta must ameeriklased rohkem autokindlustus mingit põhjust peale asjaolu, et must ameeriklased kulutavad raha muudele asjadele.

Vastuseks eespool mainitud uuringu, J. Robert Hunter on organisatsiooni direktor Kindlustus ütles :

“Hinnakujundus erinevusi riigi mandaadiga minimaalne auto kindlustuskaitse kommenteeritud juhtide peamiselt afroameerika kogukonnad on raske ette kujutada aktuaarselt ja otsima palju nagu diskrimineeritaks.”

See kõlab tõesti halb, kuid see on vaid üks uuring. Kas on olemas muud tõendid selle probleemi?

Kahjuks jah. Analüüs ilmus 2017. aastal Consumer Reports ja Propublica leidis, et California, Illinois, Missouri ja Texas, maksed on endiselt kõrgem vähemus linnaosade üldiselt, mitte ainult Aafrika Ameerika omadega.

Rachel Goodman, personali advokaat Ameerika Kodanikuvabaduste Liidu rassilise õigluse programmi tingimusel, meeldetuletus, et need järeldused sobivad suurema, süsteemne probleem meie riigis: “Need tulemused mahtuma muster, mida me näeme liiga tihti rassilise ebavõrdsuse väidetavalt tuleneda erinevate riskide, kuid see õigustus laguneb, kui me süvitsi andmeid, “ütles ta.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.